sta da radim?

rile_laki_oblak:
Evo da krenem od pocetka..:

juce, vozim se tako, dosadno mi, i vozim se kroz jednu ulicu i vidim devojku u trenerci... seta kera... i, vidim da me nije prepoznala (znamo se jos iz srednje skole) stanem-krenem 2-3 puta i ona opsuje taok ruzno, da nisam mog'o da verujem svojim usima... pomislim ja, nema veze... pozovem je po imenu i ona se okrene i krene prica... pita me gde sam nestao? zasto joj se nikad vise nisam javio? brinula je... cesto se u dugim nocima pitala gde sam i sta radim... i takve stvari...

da ne duzim, dogovorimo se da se vidimo u subotu, razmenili brojeve telefona... sad, razmisljam da li da se predomislim i ne odem, posto, svakako ne mogu da se zaljubim u nju? a znam da ce se ona posle zaljubiti u mene..

inace, mislim da je problem isto jer je ona, u skoli, bila jako zaljubljena u mene i pojavila se "tiha ceznja", "stara patnja"... primetilo je to moje iskusno oko...


Iseckaj crni luk...pomesaj sa secerom...Otvorice ti se novi vidici..i svi tvoji probleni ce biti reseni...
 
rile_laki_oblak:
Evo da krenem od pocetka..:

da ne duzim, dogovorimo se da se vidimo u subotu, razmenili brojeve telefona... sad, razmisljam da li da se predomislim i ne odem, posto, svakako ne mogu da se zaljubim u nju? a znam da ce se ona posle zaljubiti u mene..

inace, mislim da je problem isto jer je ona, u skoli, bila jako zaljubljena u mene i pojavila se "tiha ceznja", "stara patnja"... primetilo je to moje iskusno oko...

:lol:

Pretenciozno...nema sta!
 
Ovo je jedna od onih čuvenih "lud-zbunjenog" priča! Šta se tebi Laki Oblaku ne dopada na ovoj devojci: pas, psovanje, trenerka.....?!! Ako ti je neprivlačna zašto si je pozvao na piće?! Ili samo hoćeš da se pohvališ svima nama kako si sreo jednu cicu koja se "palila" na tvoju malenkost u školi, a i sada.....nakon tooooliko godina nije ravnodušna..........bla, bla, bla.....Pa čoveče, ako je "taki slučaj" što je lepo ne fotografišeš , proslediš njenu sliku, ime, prezime, adresu, broj telefona.....na internet pa da svi mi kada je negde sretnemo pokažemo na nju prstom i kažemo "To je ona riba što se pali na Rileta!". Kad hoćeš da se hvališeš, radi to kako treba......
 
Uh, čoveče!!!! Povlačim sve prethodno napisano sem onog o ludom i zbunjenom. Upravo sam pročitala Sandrininu temu. Sve isto sem onog dela "ko se na koga palio u srednjoj školi". Uf. Sada sam zbunjena JA a ludi su izgleda njih dvoje.....
 

Back
Top