Sta da obujem???

Silent Bob:
ls-3005a.jpg
FENOMENALNE!!!
 
Dilema je zajebana... Mislim - čemu!!!? I jedno i drugo. Prvo - ružne su. Drugo - neudobne. Naši trotorari su baš pravljeni za tanku, nežnu obuću i lepe članke... A o sintetici zalepljenoj za celulit zalepljen za salo da ne govorim... Devojkama počeo da se nazire kroz farmerke.
E, da, treće - sužava mogućnost kretanja (uniformiše), ne greje, ne hladi... To su toliko jedni nepraktični, mazohistički komadi odeće i sve zarad - čega? IN-a? :lol:
Pre neki dan vidim guzičetinu u lila trenerci, plišanoj, nosi onu kratku jaknu da joj se što bolje vidi svaka pora... A na njoj piše JUICY onako, lep font... I da je to bar mlado nego studira ili tako nešto...
tarabica:
Uz helanke lepo idu baletanke: crne, zlatne, leopardaste :D, cvetne, ima ih mali milion - super stoje ako si vitka, lepo gradjena.
Hm... Baš me zanima šta ne stoji lepo ako je vitka, lepo građena... Valja to znati da ove naše forumašice ne nose :)
 
Preporučite vi neq odeću debelim ili debeloguzim, nešto za ovaj moj celulit ili za nečije žgoljave nogice, kaubojsku rupu, preširoka ramena ili izbačen stomak... Vučijak facu :roll: Naočare? Kakve one helanke da obuku? :lol:
Možda rolšue da što brže projure pored nas, da ih ne vidimo :) Ili da se, jednostavno, operišu?
 
Lexa:
Dilema je zajebana... Mislim - čemu!!!? I jedno i drugo. Prvo - ružne su. Drugo - neudobne. Naši trotorari su baš pravljeni za tanku, nežnu obuću i lepe članke... A o sintetici zalepljenoj za celulit zalepljen za salo da ne govorim... Devojkama počeo da se nazire kroz farmerke.
E, da, treće - sužava mogućnost kretanja (uniformiše), ne greje, ne hladi... To su toliko jedni nepraktični, mazohistički komadi odeće i sve zarad - čega? IN-a? :lol:
Pre neki dan vidim guzičetinu u lila trenerci, plišanoj, nosi onu kratku jaknu da joj se što bolje vidi svaka pora... A na njoj piše JUICY onako, lep font... I da je to bar mlado nego studira ili tako nešto...

Hm... Baš me zanima šta ne stoji lepo ako je vitka, lepo građena... Valja to znati da ove naše forumašice ne nose :)

jaoooooo leho...kupicu ti par baletanki za rodjendan i to roze
 
boemka:
Imam tuniku i helanke,samo me muci to sto ne znam sat da obujem uz njih.Ne zelim vise da nosim cizme jer se u njima kuvam.Dajte mi ideju.

cipele na shtiklu
baletanke
patike
nesto peto
ja mrzim da kupujem cipele nisam nacisto sta hocu :I mrzim kupovinu zato...nekad jasno znam a nekad pojma nemam pa mi je glupo da se posle kajem..mada sta znam
 
i vi tako prichate.. a ja balerina.... a volim i 'elanke.... ok ne bash da izadjem nekim povodom to mi je malo neumesno al volim da ih nosim.... navika valjda il shta?
udobno mi je.....
al ove moronske teme tipa "pomozite mi" i/ili "u dilemi sam"..... e neke ljude treba tucji maljem......
 
hm... meso utegnuto u plastiku na koje kažeš njam njam su valjda viršle ... ili kobasice
ali, dobro, ima nas raznih...
nešto me podseti... jeste čuli za onog Nemca što je dao oglas u novinama, otprilike: tražim zgodnog mladog momka daq ga pojedem. još žešći je momak koji se javio na oglas. prvo su zajedno krenuli da pojednu momkov penis, međutim, momak je tu umro od krvarenja. pa je ovaj lik sam nastavio da ga jede. inače su sve snimili kamerom, pa je milicija mogla i da pogleda kako se sve desilo :shock:
 

Back
Top