Šta čitate?

Pročitao sam ,,sliku Dorijana Greja'' ,lepo opisuje moralno propadanje,kako jedna osoba(Dorijan) svesno i nesvesno upropašćavanje druge ljude i kako je za večnu mladost prodao dušu.Samo su ponekad opisi nekih sitnica preeedugi :) .Počinjem prelistavati stare lektire od 1 razreda srednje.
Inače,ja volim kad si stroga prema meni Kićo :per: :per:
 
DE SI EPOKS BRATE SESTRO

Navratim ja tako ponekad iz dosade, iscitavam komentare, a i svoje stare postove iz prefejsbuk ere (sad za to sluzi tajmlajn). Ovde se sve izmenilo i nista se nije izmenilo.
Drago mi je da i dalje verno moderises tinejdzere. Nadam se da ti je frka oko upisa (fakultet) prosla.

p.s. nikad mi nije bio jasan taj tvoj avatar :D
 
Nina, tebi je navika da persiras? :D
A Direkt, nemoj olako protiv konzumerizma i mejnstrima. Mnogo ljudi tebe slusa da bi bio protiv konzumerizma i mejnstrima :)

Nek slušaju, potreban je neki vođa ovde, neki Če Gevara koji vodi ljude ka nekom pravcu, neki Felipe Koronel koji usmerava masu ka realnokontrakulturnoj pobuni koja nastoji da zbaci sve loše i lažne vrednosti sa trona
Golpe De Estado, madafakaaa :cool:
 
Nek slušaju, potreban je neki vođa ovde, neki Če Gevara koji vodi ljude ka nekom pravcu, neki Felipe Koronel koji usmerava masu ka realnokontrakulturnoj pobuni koja nastoji da zbaci sve loše i lažne vrednosti sa trona
Golpe De Estado, madafakaaa :cool:

ae iskuliraj, direkte, heroji su mrtvi

e da, čitala sam Elisa u poslednje vreme, Manje od nule, Glamurama, nije mi se previše dopao njegov stil, ali kontam da samo na taj način mogu da se predstave stvari o kojima on piše.. nihilizam i totalna rajzebanost mozgova malenih buržuja, poznatih faca..interesantan je

sad čitam Kamijevu Srećnu smrt...polako..
 
Upravo zavrsila "Zato sto te volim" Gijom Muso...Odlican roman... "Petogodisnja Lajla nestala je u jednom trznom centru u Los Andjelesu. Duboko potreseni ovom tragedijom, njeni roditelji se razilaze. Pet godina kasnije, Lajla se pojavljuje na istom onom mestu na kojem joj se izgubio svaki trag. Ziva je, ali iz nekog nepoznatog razloga, ne progovara. Svi su srecni zbog njenog povratka ali javljaju se i neizbezna pitanja. Gde je Lajla provela sve ovo vreme? Sa kim? Ali pre svega zasto se vratila?" radnja romana :)
 
Upravo zavrsila "Zato sto te volim" Gijom Muso...Odlican roman... "Petogodisnja Lajla nestala je u jednom trznom centru u Los Andjelesu. Duboko potreseni ovom tragedijom, njeni roditelji se razilaze. Pet godina kasnije, Lajla se pojavljuje na istom onom mestu na kojem joj se izgubio svaki trag. Ziva je, ali iz nekog nepoznatog razloga, ne progovara. Svi su srecni zbog njenog povratka ali javljaju se i neizbezna pitanja. Gde je Lajla provela sve ovo vreme? Sa kim? Ali pre svega zasto se vratila?" radnja romana :)

Da nisi napisala ja bih idalje mislio da si ti Lajla ili neka tvoja drugarica :lol:
 
Navratim ja tako ponekad iz dosade, iscitavam komentare, a i svoje stare postove iz prefejsbuk ere (sad za to sluzi tajmlajn). Ovde se sve izmenilo i nista se nije izmenilo.
Drago mi je da i dalje verno moderises tinejdzere. Nadam se da ti je frka oko upisa (fakultet) prosla.

p.s. nikad mi nije bio jasan taj tvoj avatar :D

gotovo za upis sve :P
Moj avatar je misterija univerzuma :P
 
Skoro godinu dana nisam čitao Martina(još od Gozbe), i sad završio Prolog Plesa
samo mogu reći da mi je ebeno nedostajao njegov stil pisanja, način pripovedanja i građenje likova
Neverovatno.. Martin carina, kako zna da komponuje priču, tu mu skoro niko nije ravan.
Sad Tirionovo poglavlje, da vidimo šta je kepec naumio :)
 

Back
Top