шта ће нама шоферима кућаааааа

Gazdarica:
Kad god gostujem kod njega u BG, pronalazim zenske stvarcice po stanu - ovdje krema, ondje ruz, tamo blaznice, 'vamo cetkice... Zaostalo od prethodnih vlasnica koje su pokusale da se usele...
Doduse, ima i kod mene zaostalih predmeta od njih - cetkica za zube, pjena za brijanje, dezodoransa... Tja...
Pa, džorajte se... i tako svako dobije šta mu treba! :lol:
 
Bash tako, sta ce nam. Ja ovde spavam, radim i *****:

h2peterbilt.jpg
 
gospodjica14:
:-D Gazdarice sad me podseti... Jedino sto dozvoljavam da mi "usele" na gajbu - bar za sada -je cetkica za zube, i tako, moj glanc novi dragi dodje a ja mu ko sva fina kupila cetkicu za zube, ali zaboravim da sklonim one druge "gostinjske" :lol: I uzme on onu cetkicu, iscetka se i sve, i kad je hteo da je ostavi provali ostale; samo cujem brundanje iz kupatila i "izvini, a koliko ti imas ovde gostinjskih cetkica" :lol: :lol: :lol: Ja kao krenem da se vadim, ma to su Micina, Sandrina, Nevenkina... neuspesno naravno, bio se malo nadrndo pa ga proslo, jeb ga sad... eto :-D
Au bre, što ne baciš ta govna, koji će ti ku..
 
Hard as a rock:
Ja bih ti oprao, ispeglao i čuvao... da imaš presvlaku kada dođeš! ;) :lol:
E, jedan drugi mi je oprao i ispeglao spavacicu, koja mi je ostala kod njega... Dusa prava... :)

A, kad spomenu Gospodjica kondome, kod ovog mog u BG ne stoje u ladici, nego ima citav ormaric za njih... :shock: Prvi put kad sam to vidjela, jos smo se zvanicno zabavljali, a nas dvoje ih nismo koristili... Osim za analni seks, koji smo, inace, rijetko praktikovali...
Ali, eto, imao je covjek cita ormaric kondoma... Mozda mu je i to zaostalo od nekih bivsih... :lol:
 
gospodjica14:
Nisu govna nego cetkice za zube pod jedan. Pod dva, jbga nisam bas na to u tom trenutku mislila, a pre toga ih nisam bacala iz prostog razloga sto su mi jos bile potrebne za :lol:, ovaj, Ivanu, Milicu, Nevenu... :D

To govna kažem onako, čisto kao "daj , dodaj mi to gov.no" ili "vidi ispade mi ovo govance" ili tako nešto, ništa strašno... Nego eto, ja bih se iznervira i rakla bih " ma šta ja čuvam ova govna bre više? daj to da pobacam koji će mi..." Puna mi je glava govana...izvini što te opterećujem njima! :grin:
 
Gazdarica:
E, jedan drugi mi je oprao i ispeglao spavacicu, koja mi je ostala kod njega... Dusa prava... :)

A, kad spomenu Gospodjica kondome, kod ovog mog u BG ne stoje u ladici, nego ima citav ormaric za njih... :shock: Prvi put kad sam to vidjela, jos smo se zvanicno zabavljali, a nas dvoje ih nismo koristili... Osim za analni seks, koji smo, inace, rijetko praktikovali...
Ali, eto, imao je covjek cita ormaric kondoma... Mozda mu je i to zaostalo od nekih bivsih... :lol:


e kad kazes orman za kondome podseti me,jel video mozda neko negde da ima da se kupi onaj aparat za izbacivanje kondoma,kao sto ima Koja u Andjelima2...odusevljen sam time...?
 
W.A.S.P.:
Јој ...

Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице ... шта мислите о приваљињу на гајбу својим партнерима ....

Ја сам одувек тражио неку усељиву ал увек ми западне нека сиротиња док рецимо мој ортак само неке богате преврће ... па мисим ние у реду ...

Mislim da si ti sirotinja.
 
W.A.S.P.:
Јој ...

Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице ... шта мислите о приваљињу на гајбу својим партнерима ....

Ја сам одувек тражио неку усељиву ал увек ми западне нека сиротиња док рецимо мој ортак само неке богате преврће ... па мисим ние у реду ...
..extra je to ,ponesesh malo koferche pa kad ti se ne svidi ...................lagano se lesi vraca kuci ........... :lol: ;-) .a i tri boda u gostima su tri boda ............ ;-)
 
W.A.S.P.:
Јој ...

Драге колеге форумаши и драге колегинице форумашице ... шта мислите о приваљињу на гајбу својим партнерима ....

Ја сам одувек тражио неку усељиву ал увек ми западне нека сиротиња док рецимо мој ортак само неке богате преврће ... па мисим ние у реду ...

Sve zavisi sta i kako se prevrce :D
 

Back
Top