Šta biste radili i uradili kad biste postali predsednik Crne Gore?

Pa ti si pravi poliglota. Haha. Cetiri jezika govoris, nije sala.

Moram da ti se zahvalim jer si ovim 'ja govorim srpski, crnogorski, bosanski...' odlicno ilustrovao prirodu crnogorstine - bezgacnici, mitomani i umisljene velicine bez pokrica. Dobri ste samo za zayebanciju.

Sve ti je tacno, osim ovo "bez pokrica".
 
Pa ti si pravi poliglota. Haha. Cetiri jezika govoris, nije sala.

Moram da ti se zahvalim jer si ovim 'ja govorim srpski, crnogorski, bosanski...' odlicno ilustrovao prirodu crnogorstine - bezgacnici, mitomani i umisljene velicine bez pokrica. Dobri ste samo za zayebanciju.

Jeste, dobro je kad sam subjekat zajebancije.
Idem sad, pa cu se vratiti kasnije.
 
Japanci su odlican neprijatelj za Crnogorce. Veliki, mocni, bogati i strasni - a tako daleko da nikad ni jednog necete ugledati.

Ovo prvo godi vasoj mitomaniji, ovo drugo vam obezbedjuje da nikad ne morate nista da pokazete od vaseg vajnog junastva. Idealno!

Poslali smo par stotina ljudi tamo, dovoljno da Rusima donesemo jednu pobjedu. Da smo imali vise para za putne troskove bilo bi vise pobjeda za Ruse.
 
Japanci su odlican neprijatelj za Crnogorce. Veliki, mocni, bogati i strasni - a tako daleko da nikad ni jednog necete ugledati.

Ovo prvo godi vasoj mitomaniji, ovo drugo vam obezbedjuje da nikad ne morate nista da pokazete od vaseg vajnog junastva. Idealno!

cuj nemoj tako. sve su ih pesjekli.nisu znali japanci ko se na njih namerio na njih.
 

Back
Top