Šta bi Srbija zaista dobila pobedom opozicije: konkretne stvari

Nema veze, i pozicija i opozicija su u prljavoj bari. Baru treba mesati da se ne uhvati zabokrecina pa ce se vremenom izbistriti (to svako zna kako da izbistri mutnu vodu). Kao sto je dobro za ekonomiju da bude sto veci obrt kapitala tako je i za narod dobro da bude sto veci obrt vlasti. Vremenom ce u tom situ da ostane nesto vredno.

prljava bara ti je sistem, a to sto ostane vredno ti ni ne vidis vec ode na neko ostrvo.
 
Srbija je nahebala,i sa "opozicijom" i ovom vlasti.
Najbolje bi bilo,vratiti ustavnu monarhiju i kralja.
Sami ste naveli da gore nemoz' biti,pa samim tim nema sta da se izgubi.
Тачно. Најбоље би то било.

Као - први корак

Најбоље, али, ко то да учини? Неко од тих, лоших-и-све-горих? :roll:
 
Opozicija je isto njasre ko i vladajuca koalicija....sve su to potomci komunisticko udbaskih oceva prefarbani u razne demokratsko-nacionalisticko-socijalisticko-liberalne boje ..... kad pogledam ko je opozicija u Srbiji,znam da ce nam doveka biti ovako...zuti se zato i odrzavaju na vlasti,ne vrede ni 5 para,nesposobni,ali imaju srecu da su im takmaci isti takvi ....tako da se postavlja pitanje kurta ili murta....svejedno je :dosadno:
 
samo jedno je dosta....sprecavanje dalje rasprodaje Srbije!!!za 10 godina ovi lopovi nisu NISTA napravili ali su sve zato rasprodali...ali ni te pare od rasprodaje nismo nigde videli vec od duga od 7 milijardi dolara mi danas imamo dug od 37 milijardi dolara..i zuti glaasaci nikako da pitaju svoje heroje:GDE SU BRE PARE???...vec 10 godina ko teletabisi padaju na ista obecanja,zastrasivanja i lazi....i zasto imamo privredu i poljoprivredu u kolapsu?...pa kad bi samo ucinili da se pokrene zamrla i unistavana poljoprivreda mogli bi od izvoza poljoprivrednih proizvoda da dignemo malo standard ljudi...ali ne,ovi kerovi su ucinili sve da se to uredno zatre.....pa sad imamo po Srbiji 5 ha 0bradive povrsine za 5 000 e jer nema ko da radi i nema zasto......gde su te fabrike u Srbijio?jedino sto se pootvaralo od 2000te naovamo su megamarketi i banke!po principu: pozajmi od mene , potrosi kod mene,duguj meni!ako u sto skorije vreme ne skinemo ovaj olos sa vlasti nestacemo...
 
Poslednja izmena:

Back
Top