Sta bi da si na mom mestu???

uglavnom su je razumeli....zamisli da si s nekim zbog sexa i drag ti je...u neznanju si o razvoju njegovih emocija...kad odjednom blesak...interesovale su me prognoze i misljenja o tome sta i kako dalje...

zar ti nije drago? imas li ti neke emocije prema njemu ili to dozivljavas kao smor sada? u principu, sve moze da bude isto, potpuno isto kao do sada. samo sto sada ZNAS da postoji i nesto vise od seksa. i to je lepo.
 
pa ok smo drugari i super je za soping (e ovo se svi smeju ali je istina :rotf:) i za ici na klopu....a trajala je jer sam ja bila posvecena drugim stvarima i trebala mi je emotivna pauza posle burne i duboke ljubavi....

mozda je i njemu bilo potrebno da to funckionishe bash tako, iz tog, ili nekog drugog razloga.. a, to shto se promenilo, nije nishta chudno...osecanja se menjaju. kada bi zaboravila sve to shto se ranije deshavalo i razmishljala o tome shta se trenutno deshava, reshenje bi bilo krajnje jednostvno..;)
 
posle tog razgovora ja sam morala na voz pa smo jos kratko bili zajedno...drzao se kao i obicno...

Na voooz?!? :shock: Ma begaj kud te noge nose.. :lol:
(ovo ja kao 'uvlacim' pasus :D)Ni ja tu ne vidim neki zestok problem (ne desava se meni :lol:)-ako smatras da mozete dobro da funkcionisete i u nesex lajfu ne razumem na koji nacin bi emocije s tvoje strane mogle da izostanu posle njegove izjave (mis-slim mozda bi i mogle :roll::lol:)..spustis rucnu ovo ono, budes malo odgovorna i eto mozda :heart:
 

Back
Top