Srušio se ringišpil u Kuršumliji - ima puno povređenih

Ne postoji niko iz tvoje ekipe na ovom forumu ko više voli Srbiju od mene. Od svih zemalja u kojima sam bio, odabrao sam baš da živim u onoj koju najviše volim. Vidim da ima dosta ovih što mnogo vole Srbiju sa sigurne daljine, iz raznih Amerika, Bosni i Nemački.

To što kritikuješ decu kada urade nešto loše ne znači da ih ne voliš. Baš naprotiv.

Jedina je razlika što ti kad vidiš nešto što ne valja u Srbiji, ti kažeš "to je dobro jer je to moja Srbija", i misliš da time činiš dobro Srbiji. Pa ne činiš.

Ako ja kažem "to nije dobro i treba da se popravi", to kažem zato što volim Srbiju. Ne prihvatam ništa da bude loše samo zato što je srpsko. Mi ćemo malo da kraduckamo, jer je tako u Srbiji normalno. Mi ćemo da bacamo đubre kroz prozor jer tako je normalno u Srbiji, svi to rade. Onda skočite na mene kad kažem "ne treba da se baca đubre kroz prozor i mora da se pooštri kontrola na svim nivoima, uključujući i ringišpile", a ti skočiš "znači ne voliš Srbiju čim kritikuješ ringišpile".

To je jedna opšta šizofrenija, Rže moj druže Brzotrže. Da li više voli Srbiju onaj ko opravdava loše, ili onaj ko kritikuje loše?

Teško pitanje, a?
Kritikovati sve sto nije dobro u Srbiji je pozeljno.
Ima dosta toga sto u Srbiji nije dobro.
Ne bi ti meni bio problem da nisi nindza.Stavio bih te na blokirane gdje si i bio.
 
Kritikovati sve sto nije dobro u Srbiji je pozeljno.
Ima dosta toga sto u Srbiji nije dobro.
Ne bi ti meni bio problem da nisi nindza.Stavio bih te na blokirane gdje si i bio.
Znači slažeš se sa mnom da možeš nešto i da voliš i da kritikuješ da bi bilo još bolje. Takođe se nadam da se slažeš da ovo što se desilo u Kuršumliji zahteva da se neko malo ozbiljnije pozabavi time i da se ubuduće ne izdaju dozvole za ovakve sprave tek tako, već da neko to stvarno krene da kontroliše ozbiljnije i kažnjava strogo svako kršenje propisa i neodgovornost.

Dobro je da se suštinski slažemo, nema razloga da se nerviraš.
 
Iznad autobuske je zelena pijaca,sa desne strane put te most preko Toplice.Gde su stavili ringispil,levo od autobuske stanice?Onda je samim cudom izbegnuto jos povredjenih?
Nema sire fotografije mesta udesa.
Svake godine je vasar u isto vreme al' ovo kao ogromna tragedija treba da opomene.
Na zalost sto se desilo,na zalost zbog povredjenih,na zalost zbog ozbiljne povrede.Mozda da se sad na zalost i na zalost tek sad iskontrolisu sve te ogromne masine od rigispila ka ostalima te da povuku neispravne?
 

UHAPŠENA JOŠ JEDNA OSOBA ZBOG NESREĆE NA RINGIŠPILU​

Ministar Dačić otkrio za šta se terete​


Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić saopštio je danas da su uhapšeni Jovan Nedeljković, zakupac placa
i Zoran Ljubomirović, vlasnik ringišpila

Kako je naveo, oni su uhapšeni i zadržani zbog osnovane sumnje da su izvršili teško delo protiv opšte sigurnosti

Dačić je precizirao da je u današnjoj nesreći u Kuršumliji na vašaru povodom Markovdana, prilikom rušenja konstrukcije
ringišpila, povređeno 13 osoba starosti od 10 do 22 godina...
 

Back
Top