Srpski jezik - Čudo Božjeg stvaranja

Pod jedan, osnovno sto ne znas o gramatici jeste da posto vec ne postujes glasovne promene iliti jednacenje suglasnika po zvucnosti mogao bi nauciti gradjenje reci...
I da idemo po tvojoj logici, ne mozemo biti srpovi vec srpi, a kako nisi cuo za noviju gramtiku, inace koja je jako aktuelna u 21. veku ne preporucujem ti da pametujes i glumis tu nekog patriotu...
Da znate sta je patriotizam, zavirili bi malo u nastanak Srba, kladim se da vecina vas ovde ni ne zna, odakle poticu Srbi, sa kog mesta, kojem narodu pripadaju i tako dalje da ne duzim... :cool::roll:

Kad si ti toliko pametan naukom ovladao, kazi nam svoje pravo ime prezime pa da se tvoje pameti iz tvojih knjiga nasrcemo, ne bismo li makar trunku pametniji i ucevniji postali! :mrgreen:
 
Pa znas kako. . niko nije uspeo da menja svet nego sebe. Pa tako bi trebalo i ti da se menjas, tj da ne pretendujes na tvoje , tvoj, samo tvoj itd. Tako se stvara rivalitet i mrznja na globalnom nivou. Pogotovo sto je sve vise nacija mogucnost je veca da se stvori nevolja.
А што онда то и не ураде први?
Нека они прво то испробају и ако ради, ми ћемо то лако применити. :mrgreen:
 
Kad si ti toliko pametan naukom ovladao, kazi nam svoje pravo ime prezime pa da se tvoje pameti iz tvojih knjiga nasrcemo, ne bismo li makar trunku pametniji i ucevniji postali! :mrgreen:

Ne razumem prvu recenicu, verovatno si zaboravi zapetu ili prosto ne znas da tu treba da se stavi... :roll: a cim sam je video, resio sam da ne citam dalji post, jer zaista se plasim kakvu bih nebulozu mogao naici do kraja gore napomenute... :cool:
 
Ne razumem prvu recenicu, verovatno si zaboravi zapetu ili prosto ne znas da tu treba da se stavi... :roll: a cim sam je video, resio sam da ne citam dalji post, jer zaista se plasim kakvu bih nebulozu mogao naici do kraja gore napomenute... :cool:

Gdje zapeta, nepismenko jedan?Zapeta se nalazi tacno gdje treba da bude. Ne mozes ni obicnoj recenici srbskog jezika misao da razumijes, a pravis se pametan? Idi u skolu i ne bjezi sa casova! :mrgreen:
 
Da znate sta je patriotizam, zavirili bi malo u nastanak Srba, kladim se da vecina vas ovde ni ne zna, odakle poticu Srbi, sa kog mesta, kojem narodu pripadaju i tako dalje da ne duzim... :cool::roll:
:klap:

Vise mi je tog praznog patriotzna preko glave.. Svi su Srbende,sa visoko podignuta 3 prsta,uzvikuju >KOSOVO JE SRBIJA<.. Mislite da ste vece patriote od nekog ako umesto SRPSKO pisete SRBSKO.. Ima li to realno veze sa bilo cim?
I cesto,velika vecina takvih nema veze ni sa istorijom Srba,ni sa ostalim stvarima. Ali bitno da su oni glasni,da vicu SRBIJA.. A mi ostali smo izdajice srPstva..-.-
 
:klap:

Vise mi je tog praznog patriotzna preko glave.. Svi su Srbende,sa visoko podignuta 3 prsta,uzvikuju >KOSOVO JE SRBIJA<.. Mislite da ste vece patriote od nekog ako umesto SRPSKO pisete SRBSKO.. Ima li to realno veze sa bilo cim?
I cesto,velika vecina takvih nema veze ni sa istorijom Srba,ni sa ostalim stvarima. Ali bitno da su oni glasni,da vicu SRBIJA.. A mi ostali smo izdajice srPstva..-.-

ma ne diraj ih, oni su u pravu... najpametniji su, kako mi maloumne antipatriote mozemo razmisljati normalno?! :think: :hahaha:
 
Na osnovu onog sto sam pocitao na pocetku (da je ,,Idi u piz materinu`` dobro lol).
Idi u pm nije dobro. To znaci ponovna reinkarnacija, neprekinut krug zmije koja grize sopstveni rep. Dobro je kad se taj krug prekine.
Bas se pitam da li je onda i dobro kad ti neko kaze pusi k...
To znaci da volis sistem piramide ovog sveta na cijem vrhu su masoni, iluminati i ostali manje poznati, da volis USU
U USA ima obelisk - to je u stvari k..
 
:klap:

Vise mi je tog praznog patriotzna preko glave.. Svi su Srbende,sa visoko podignuta 3 prsta,uzvikuju >KOSOVO JE SRBIJA<.. Mislite da ste vece patriote od nekog ako umesto SRPSKO pisete SRBSKO.. Ima li to realno veze sa bilo cim?
I cesto,velika vecina takvih nema veze ni sa istorijom Srba,ni sa ostalim stvarima. Ali bitno da su oni glasni,da vicu SRBIJA.. A mi ostali smo izdajice srPstva..-.-

Kosovo jeste srbsko, Kosovo je Srbija!
 
Ало,квазипатриото...
Цијела Земља је божја.
Косово је исто као и некоме Баскија, другоме Курдистан или Нагорно Карабах...
Успут,не разумијем мистичност ове теме...
Више ми личи на Срби су небески народ...
Што је гордост,тј. гријех,али одох ја у религију...
Ајде ћао.
:heart:
 
Ало,квазипатриото...
Цијела Земља је божја.
Косово је исто као и некоме Баскија, другоме Курдистан или Нагорно Карабах...
Успут,не разумијем мистичност ове теме...
Више ми личи на Срби су небески народ...
Што је гордост,тј. гријех,али одох ја у религију...
Ајде ћао.
:heart:

Slusaj kvazimudrace, Ramcox je napisao Ko-sova. Da imalo kopcas vidio bi da je to cista provokacija, jer je Kosova siptarski naziv za Kosovo!

A Kosovo je Bozija sveta zemlja, jer su je kroz pricesce uoci bitke Hristovom krvlju natopili izginuli Srbi na Vidovdan, 15. juna 1389. godine.
 
.. jebga .. jel sveta i zbog prolivene turske krvi ..?
.. il se turska nekako neutrališe ..?

.. prolivena srpska krv ..
.. bog te .. onda su sve srpske žene pet dana mesečno svetice ..

Turci su dosli da otimaju tudje, da ubijaju, pljackaju i odvode u ropstvo = nepravda
Srbi su branili svoju zemlju, svoju slobodu, svoj narod, svoju celjad i svoju vjeru = pravda.

Turci se ne pricescuju.
Pricescen covjek svet je 24 sata.

Zene u vrijeme ciklusa se ne pricescuju!

De jos malo mrznje, tebi to lezi, jer pojmove pravde i nepravde ne razlikujes!
 
Poslednja izmena:
Turci su dosli da otimaju tudje, da ubijaju, pljackaju i odvode u ropstvo = nepravda
.. pa i naši su to radili pre turaka ..

Srbi su branili svoju zemlju, svoju slobodu, svoj narod, svoju celjad i svoju vjeru = pravda.
.. al tu zemlju i slobodu su stekli osvajajući je od nekih prethodnih koji su na toj zemlji bili ..


Turci se ne pricescuju.
.. pa imaju i oni neke svoje fore za posvećivanje .. garant ..
Pricescen covjek svet je 24 sata.
.. majke ti ..?
.. a jel sveto i sve što imaju uz sebe tada ..?
.. pošto je onaj kristijan golubović simultano s pričešćivanjem valjao gudricu .. jel to sad sveta gudra ..? .. ono .. nešto kao nebeski prah ..? .. uz njega misli tebe gone sve do vasione ..?
(.. i na tome putu mraka zvezde te se klone ..?)

Zene u vrijeme ciklusa se ne pricescuju!
.. ali krvare ..!
.. i to je srpska krv ..!
.. ergo .. žene su u vreme ciklusa svete ..
(.. a pošto su svete šta ima da se pričešćuju .. pričešćuju se ovi što tek treba da postanu sveti ..
.. daklem .. čak i to što se ne pričešćuju ide u prilog njihovoj periodičnoj svetosti ..)

De jos malo mrznje, tebi to lezi, jer pojmove pravde i nepravde ne razlikujes!
.. ahahaha .. pa ti si klon onog goranbeograd ili tako već nekako ..? :mrgreen:
.. ma ne mrzim ja vas multipl personalitije .. dapače .. smatram vas fenomenom zanimljivim za posmatranje .. :mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top