Eksperiment koji je od lepe žene napravio čudovište

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.370
Clipteorije.jpg


Urbana legenda, mit ili samo suluda teorija zavere?
Koju god opciju da odaberete bizarna priča o prelepoj ženi koja je postala čuvdovište zbog eksperimenta neiscrpna je tema za teoretisanje na društvenim mrežama.

Projekat Abigejl, jedan od najokrutnijih i najstrašnijih eksperimenata koji je izveden u oblasti 51, odnosno, američkoj vojnoj bazi u Nevadi koja je nastala 1955. godine za ispitivanje aviona i novih oružja.Navodno, priča o Abigejl počinje posle završetka Drugog svetskog rata, upravo kada je Zona 51 određena kao teritorija za vojnu i naučnu upotrebu, za izradu testova i eksperimenata poverljive prirode - od medicinskih testova do nuklearnih eksperimenata. Istraživački tim u kome je radio otac devojke Albert Vester razvijao je neke eksperimente koji su proučavali ljudsku anatomiju.

Za njihov sledeći projekat, bio im je potreban volonter od poverenj jer je bilo važno da rezultat istraživanja bude u potpunosti u tajnosti.
Zato su regrutovali Abigejl, Albertovu ćerku, kao predmet istraživanja; mlada žena je prihvatila pošto je razvijala projekat na univerzitetu na području 51.

Da bi pripremili devojčicu, naučnici su izvršili višestruka istraživanja na Abigejl koja su izazvala značajne promene na njenoj koži, koja se menjala, ubrzan i prekomeran rast zuba i gubitak rasuđivanja i kontrole nad njenim impulsima. Suočeni sa scenarijem potpuno dehumanizovane žene, više naučnika je zatražilo da zaustave eksperiment i pokušaju da vrate Abigejl u njeno stanje pre eksperimenta; međutim, nije bilo mnogo toga da se uradi, pošto je Abigejlino telo postalo zavisno od više supstanci koje joj se svakodnevno davale, ovaj projekat je postao poznat kao “Projekat Prava Abigejl”, u čast devojke.

Osoblje koje je bilo zaduženo za hranu u zoni 51 tvrdilo je da su dobili naređenja da odnesu velike količine hrane u neku vrstu kaveza, ali nikada nisu znali šta je to stvorenje koje živi u njemu. Kako su godine prolazile, Abigejlin otac više nije mogao da podnese bol da vidi kako se njegova ćerka pretvara u čudovište i odlučio je da okonča svoj život.

Ubrto je američka vojska prekinula projekat Abigejl i odlučila da izgladni čudovište do smrti, kako bi izbegla bilo kakve dodatne troškove. Međutim, prve noći kada Abigail nije bila nahranjena, odlučila je da pobegne, a ujutru su pronađeni samo leševi stražara koji su čuvali ogradu. Danas neki tvrde da ova zver još uvek opseda oblast 51.

Ako nikom ništa, teroija zavere je toliko zaživela poslednji godina da i posle svih oborenih tvrdnji i dalje živi na internetu.

(internet mediji )
 
Slobodna volja je sve što mi treba i što tražim. Nemoj niko da mi radi o glavi, ma ni da mi šeta o glavi, niko nemoj da eksperimentiše nada mnom, niko neka mi ne bude vlasnik, vlasništvo sam Boga Jedinog.
Imam mali broj jednostavnih zahteva...
ali, eto, desi se čoveku da iz besparice i velike radoznalosti pristane na eksperiment.
Šta je ovu ženu podstaklo da pristane?
More, marš, na meni se eksperimentisati neće. Bilo bi mi to i sakralni, opravdani poziv da sama sebi oduzmem život!
Eksperimentalne vakcine i sl.? Marš od mene, Sotono!
Neka i umrem dostojanstveno, ali da budem zamorče, neću! Ni za koja blaga ovog sveta!
 
Slobodna volja je sve što mi treba i što tražim. Nemoj niko da mi radi o glavi, ma ni da mi šeta o glavi, niko nemoj da eksperimentiše nada mnom, niko neka mi ne bude vlasnik, vlasništvo sam Boga Jedinog.
Imam mali broj jednostavnih zahteva...
ali, eto, desi se čoveku da iz besparice i velike radoznalosti pristane na eksperiment.
Šta je ovu ženu podstaklo da pristane?
More, marš, na meni se eksperimentisati neće. Bilo bi mi to i sakralni, opravdani poziv da sama sebi oduzmem život!
Eksperimentalne vakcine i sl.? Marš od mene, Sotono!
Neka i umrem dostojanstveno, ali da budem zamorče, neću! Ni za koja blaga ovog sveta!
Gospođo, ovo je obična priča za ljubitelje horora.
 
Zašto svi na ovom forumu ujedate svakom prilikom?
Niko nikog ne ujeda. Na lepu reč svi lepo reagujemo, a na ružnu-možeš da pretpostaviš. Čime sam te "ujela"?
Zaplašio si me. Ne dozvoljavam da me iko ičim plaši.
Inače, dobri smo ljudi. Našla sam ovde divno društvo, sve kulturno, dobro, i fino. Samo bez vređanja, bez udaranja na ličnost, bez kidisanja da se ispolji neka ostrašćenost.
 
Niko nikog ne ujeda. Na lepu reč svi lepo reagujemo, a na ružnu-možeš da pretpostaviš. Čime sam te "ujela"?
Zaplašio si me. Ne dozvoljavam da me iko ičim plaši.
Inače, dobri smo ljudi. Našla sam ovde divno društvo, sve kulturno, dobro, i fino. Samo bez vređanja, bez udaranja na ličnost, bez kidisanja da se ispolji neka ostrašćenost.
Pa, taj pasivno-agresivni sarkazam koji je prisutan u svakodnevnom obraćanju, ne razumem čemu služi. Samo sam skrenuo pažnju na to da je reč o fikciji, pošto ne volim kad ljudi gluposti shvataju bukvalno i ozbiljno, pa sutra šire na druge, naravno i na mlade, to sve ima loš uticaj na društvo. Nisam rekao da niko ne sme da ima svoje mišljenje i slobodu verovanja, pa još da se to briše ili šta već, daleko od toga. Samo mislim da ne treba tako lako stvarati paniku gde za tim nema potrebe, to je sve.
 
Pa, taj pasivno-agresivni sarkazam koji je prisutan u svakodnevnom obraćanju, ne razumem čemu služi. Samo sam skrenuo pažnju na to da je reč o fikciji, pošto ne volim kad ljudi gluposti shvataju bukvalno i ozbiljno, pa sutra šire na druge, naravno i na mlade, to sve ima loš uticaj na društvo. Nisam rekao da niko ne sme da ima svoje mišljenje i slobodu verovanja, pa još da se to briše ili šta već, daleko od toga. Samo mislim da ne treba tako lako stvarati paniku gde za tim nema potrebe, to je sve.
Не мислим да треба подгревати панику, али треба бити свестан да живимо у реалности која је не тако давно била тема научне фантастике и хорора. Не мислим само на политику и најозбиљнијим припремама и претњама нуклеарним ратом, него и ситуацијом физичким истребљењем огромног броја људи и деце, да живимо у окружењу да су вам деца час мушког ,па онда женског пола и син вам има девојку која која је мушкарац, а ћерка има момка који женско... Паника је за очекивати да се јави у таквој ситуацији мада је за њу већ касно. Дух је изашао из боце.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Slobodna volja je sve što mi treba i što tražim. Nemoj niko da mi radi o glavi, ma ni da mi šeta o glavi, niko nemoj da eksperimentiše nada mnom, niko neka mi ne bude vlasnik, vlasništvo sam Boga Jedinog.
Imam mali broj jednostavnih zahteva...
ali, eto, desi se čoveku da iz besparice i velike radoznalosti pristane na eksperiment.
Šta je ovu ženu podstaklo da pristane?
More, marš, na meni se eksperimentisati neće. Bilo bi mi to i sakralni, opravdani poziv da sama sebi oduzmem život!
Eksperimentalne vakcine i sl.? Marš od mene, Sotono!
Neka i umrem dostojanstveno, ali da budem zamorče, neću! Ni za koja blaga ovog sveta!
a sta je sa vakcinama protiv COVID ? ............i da ne bi 24. Februar 2022 , zakonom bi ta vakcina postala obavezna.
 
a sta je sa vakcinama protiv COVID ? ............i da ne bi 24. Februar 2022 , zakonom bi ta vakcina postala obavezna.
Moj rođendan je po nečemu ipak poseban! :)
Ne znam ja šta je sa COVID vakcinama. Znam samo da ih nisam primala kao vernik u svoj imuni sistem i izdržljivost koju sam trenirala od malena, a svaka punoletna osoba treba da razmišlja o sebi, svom životu, svom telu, i načinima kako da sebe i svoju porodicu održi u vitalnosti, funkcionalnosti i na okupu. Nismo mi amebe da nemamo nikakve ideje o sebi i životu, naročito odrasli i punoletni.
 

Back
Top