Srpske specijalne jedinice

W.A.S.P.:
dejina, kolko se ja secam aupomati spadaju pod naoruzanje koje sam napomenuo u prvom i cini mi se trecem post-u, sto se tice glock-a ebes ga, imamo cz koji je kopija SIG-sauer-a i sasvim dobro sljaka, swarovski da kopiramo sto jes-jes ne mozemo al eto moze i to da se uveze i recimo oprema za nocno osmatranje mada kolko znam ima i boljih firmi koje to prave od austrijskih.

P.S:koji ste se bre moj okomili na mene, nisam vam ja zoran

a i svabsko nije lose, svi koriste hekler
nisam se okomio na tebe, samo se nadovezujem na pricu... ali ipak, nemoze sve de se proizvede kod nas, evo ti primer, Master FLG je zastavin automat 9mm, nikada nije zavrsen projekat!
 
m-i-m-i:
Ko si ti da procenjujes sta i koliko Vojska radi?!Sa tvog se mesta,ocigledno ni metar u daljinu ne vidi,a kamo li brdo obaveza kojima je ljudstvo optereceno.Javi mi se na private pa cu ti u odredjenoj meri,mozda,nesto docarati.
Kad gospoda dignu d/upeta iz kafica i fotelja,u skladu sa polozajem,bice i policije dovoljno.Kad prestanu pozornici da radno vreme provode muvajuci prodavacice u trafikama,bice ljudstva.Poveo bih ja vas lepo na jug Srbije da radite SVOJ posao pa bi posle po Beogradu samo cvrkutali.

sta ti si neki mangup iz vojnog opstinskog biroa pa ces da delis pozive za vojsku i rezervu

nije ti dosta rata
 
yugo 45:
sta ti si neki mangup iz vojnog opstinskog biroa pa ces da delis pozive za vojsku i rezervu

nije ti dosta rata

Pa kad mozes ti da raspustas Vojsku i da procenjujes vrednost Vojske,mogu i ja da pozelim da vas povedem da vidite o cemu pricam.Ja u vojnom opstinskom birou nisam bio vec 10 godina,a mangup jesam(ako hoces mozes i da proveris).Ti si,prijatelju,jedan mish koji ne zna ni gde je supalj.Ja nisam na ovom forumu nikada izneo ni jednu ne proverenu i ne istinitu tvrdnju,a ti lupas kao Maksim po diviziji.

Rat je moj posao,ne prizeljkujem ga,ali radim svoj posao jer mislim da sa takvim situacijama mogu da se nosim.Ti si se,verovatno,naratovao pa ti je dosta rata ;)
 
72nd%20SFB%20CQB%20Exercise%201.jpg

72nd%20SFB%20colour%20patch.jpg


albumpicphpqw4.jpg


M - 21...
m21ramboji5.png


13ir4.jpg
 
ZORANNS83:
za pocetak neka pocnu da pisu cirilicom.....

Da.Posto je to presudno i merilo je toga ko je veci Srbin.Daj,bre,kompleksasu,smorio si.
Tacno je da imamo svoje pismo i treba da smo ponosni na svoje poreklo i bogatu istoriju,ali latinica sa tim nema nikakve veze.KORISTI SE IZ PRAKTICNIH RAZLOGA.Jezik treba da sluzi za lakse sporazumevanje.U prednosti smo sto znamo oba pisma.Nije bitno koje koristis dok kucas postove koje retko ko cita.
Kad drzis seminare ;),verovatno,ocekujes da stranci nauce SRPSKI ne bi li te razumeli.
Pobogu,covece!!!
 
m-i-m-i:
Da.Posto je to presudno i merilo je toga ko je veci Srbin.Daj,bre,kompleksasu,smorio si.
Tacno je da imamo svoje pismo i treba da smo ponosni na svoje poreklo i bogatu istoriju,ali latinica sa tim nema nikakve veze.KORISTI SE IZ PRAKTICNIH RAZLOGA.Jezik treba da sluzi za lakse sporazumevanje.U prednosti smo sto znamo oba pisma.Nije bitno koje koristis dok kucas postove koje retko ko cita.
Kad drzis seminare ;),verovatno,ocekujes da stranci nauce SRPSKI ne bi li te razumeli.
Pobogu,covece!!!
praktican razlog je to sto ja nemam opciju za cirilicu,pa pisem latinicom, ali staviti latinicu na grb jedinice ??? ali nisam ja to slucajno rekao, i nisam slucajno bas ZA njih to rekao !!!
A komplekse, ja ne mogu imati, iz milion razloga, ali averziju prema gore okacenom grbu, ima SVAKI SRBIN!!!
 
ZORANNS83:
praktican razlog je to sto ja nemam opciju za cirilicu,pa pisem latinicom, ali staviti latinicu na grb jedinice ??? ali nisam ja to slucajno rekao, i nisam slucajno bas ZA njih to rekao !!!
A komplekse, ja ne mogu imati, iz milion razloga, ali averziju prema gore okacenom grbu, ima SVAKI SRBIN!!!
E pa meni ne smeta sto je na latinici i iskreno me zabole, sto se mene tice moze i na kineskom da pise
 
ZORANNS83:
:-) Zato sto nemam tu opciju na telefonu, inace bi, rado !
Нађи language bar, вероватно ти је у доњем десном углу монитора, где су време и датум и помоћне иконе... Иди на њега десним кликом (right mouse button). Онда ући у опцију Settings. Отвориће ти се прозор под називом Text Services and Input Languages. Иди на Add. Тада ће ти се отворити прозир Add Input Language у коме ћеш се већ сам снаћи. Ако користиш Microsoft Windows... бла, бла, бла..., моћи ћеш да ставиш који год хоћеш језик/писмо укључујући и сербску ћирилицу.
Видиш, то је цела проблематика. ;-) Поздрав.
 
Citat:
Original postavio ZORANNS83
Zato sto nemam tu opciju na telefonu inace bi, rado !

Нађи language bar, вероватно ти је у доњем десном углу монитора, где су време и датум и помоћне иконе... Иди на њега десним кликом (right mouse button). Онда ући у опцију Settings. Отвориће ти се прозор под називом Text Services and Input Languages. Иди на Add. Тада ће ти се отворити прозир Add Input Language у коме ћеш се већ сам снаћи. Ако користиш Microsoft Windows... бла, бла, бла..., моћи ћеш да ставиш који год хоћеш језик/писмо укључујући и сербску ћирилицу.
Видиш, то је цела проблематика. Поздрав.
alo rodjace, lik je reko na telefonu ne na kompu
 
ZORANNS83:
praktican razlog je to sto ja nemam opciju za cirilicu,pa pisem latinicom, ali staviti latinicu na grb jedinice ??? ali nisam ja to slucajno rekao, i nisam slucajno bas ZA njih to rekao !!!
A komplekse, ja ne mogu imati, iz milion razloga, ali averziju prema gore okacenom grbu, ima SVAKI SRBIN!!!

Praktican razlog je kad za oznaku krvne grupe B stavis to slovo latinicno,a ne cirilicno.Tako si siguran da ce ti,ne daj Boze,neki latino-bednik-medicinski tehnicar u potencijalnom sukobu sa recimo Amerikancima,dati krv koja ti je potrebna.To sto nemas cirilicu na telefonu je glupost.To sto si ti naveo je glupost,kao i vecina stvari o kojima pricas.
Jedna od najvecih gluposti koje si izvalio je da treba imati averziju prema grbu jedinice u cijem su sastavu ili su bili u njenom sastavu deo ljudi koji su ovoj Vojsci najposveceniji i koji ulazu mnogo vise nego sto bilo ko sa strane vidi.Vecina je grbova u nasoj Vojsci sa natpisima ne latinici.To ne znaci da smo mi manji Srbi od tebe.A ti da ista vredis,prijatelju,i da se osecas Srbinom,bio bi u sastavu SRPSKE VOJSKE i ovde doprinosio svojim znanjem i sposobnostima.Sve sto sam ja video na ovom forumu je da si ti doktor za "ispaljivanje".
A,ja sam profesionalno imao priliku da pricam sa istocnim slovenskim narodima na engleskom,iako smo mogli i na ruskom da se SPORAZUMEMO.Nije bitno pismo ili jezik,bitno je da imas nesto pametno da kazes.A ti ako nemas sta pametno da kazes,molim te,u buducnosti nemoj pisati bilo sta.

Pozdrav pravim SRBIMA,koji su svoju zemlju branili,BRANE I BRANICE.Koji nisu posle prve blizine ili ratnog iskustva pobegli.Poseban pozdrav svim pripadnicima specijalnih jedinica VOJSKE SRBIJE(bez obzira na to da li pise lat ili cir njihov naziv na grbu.

P.S.Oznaka jedinice "Kobre" ima i naziv napisan na cirilici.
 

Back
Top