Српкиње- Будући официри Восјке Србије!

jomini:
Sinhronizacija pokreta npr. U većini slučajeva. To na primer.
Јел' то спада у физичке предиспозиције ? Или је сложено?

Друго, у које год да спада, ја опет, у ствари, не видим разлику.

Ипак је све то много више ствар неких предрасуда, просто, инерције, навика из прошлости.

И само је поента пробијати неке устаљене баријере и клишее.
 
Je l' vi ljudi pričate o ovome:

dis6389.jpg
 
nije svako za svaki posao.
a po mom msljenju zena nije da bude vojnik ili policajac,iz prostog razloga sto je razlicitg mentalnog i fizickog sklopa od muskarca,i sto u razlicitim situacijama razlicito reaguju i razmisljaju.i mislim da ova vrsta posla vise odgovara muskom mentalnom sklopu - da ne zalazim u dalju pricu.

inace sve zene policajci koje sam imala priliku da sretnem do sada su bile ili histericne ili bezobrazne - jer u nedostatku fizicke dominacije,sto je policajcu cesto neophodno, primenjuju mentalnu torturu. :roll: o njima sve najgore,doduse isto i o njihovim muskim kolegama, "lepo" se pokazuju i kad treba i kad ne treba :roll:

neke stvari ne treba forsirati na silu.
 
Banshee:
nije svako za svaki posao.
a po mom msljenju zena nije da bude vojnik ili policajac,iz prostog razloga sto je razlicitg mentalnog i fizickog sklopa od muskarca,i sto u razlicitim situacijama razlicito reaguju i razmisljaju.i mislim da ova vrsta posla vise odgovara muskom mentalnom sklopu - da ne zalazim u dalju pricu.

inace sve zene policajci koje sam imala priliku da sretnem do sada su bile ili histericne ili bezobrazne - jer u nedostatku fizicke dominacije,sto je policajcu cesto neophodno, primenjuju mentalnu torturu. :roll: o njima sve najgore,doduse isto i o njihovim muskim kolegama, "lepo" se pokazuju i kad treba i kad ne treba :roll:

neke stvari ne treba forsirati na silu.
a200.gif
 
Banshee:
nije svako za svaki posao.
a po mom msljenju zena nije da bude vojnik ili policajac,iz prostog razloga sto je razlicitg mentalnog i fizickog sklopa od muskarca,i sto u razlicitim situacijama razlicito reaguju i razmisljaju.i mislim da ova vrsta posla vise odgovara muskom mentalnom sklopu - da ne zalazim u dalju pricu.

inace sve zene policajci koje sam imala priliku da sretnem do sada su bile ili histericne ili bezobrazne - jer u nedostatku fizicke dominacije,sto je policajcu cesto neophodno, primenjuju mentalnu torturu. :roll: o njima sve najgore,doduse isto i o njihovim muskim kolegama, "lepo" se pokazuju i kad treba i kad ne treba :roll:

neke stvari ne treba forsirati na silu.

policeofficer_female.jpg
 
Дакле, ипак, како рекох...

Предрасуде, инерција, клишеи...

Какав "различит ментални склоп"? ( У том смислу. Постоји, наравно , али не у том "женско-мушко").

Свашта.

То ме подсећа, рецимо, на оне тупљавине о "женском и мушком писму".

То, једноставно - не постоји.

Ослободите ум!

Иначе ћу помислити да сте доиста склони мушком шовинизму.

Чак, иако сте неки од вас управо жене, што је још апсурдније.

Али изгледа да некад баш жене саме себе више ограничавају него што им то чине мушкарци
 
Salvantis:
Pa zapadni standardi, kad mogu da upisu Vest Point, moraju i ovda da ih primaju na Akademiju :roll:
A kakva ce to vojska da bude, pa imamo primer americke: oficiri na postedi zbog trudnoce. Najgore kad se ne zna koji vojnik je odgovoran :shock:

Биће боља војска јер 47% Срба служи цивилно (званичан податак)
 

Back
Top