Srbija je homofobna zemlja ?

Da li je homoseksualizam bolest ?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cemu sluzi ta parada........sta se time postize i sta je tu svrha.........da znamo ko je ko da ne promasimo

postoje i parade ljudi obolelih od AIDS-a gde se tu pre svega radi mnogo toga pozitivnog kao sto je edukacija mladih i sakupljanje novcanih sredstava za borbu protiv te bolesti...postoji i u Nemackoj (Keln)
parada prostitutki koja isto nema nikakav znacaj.......zna se ko je ko i sta je sta............ta g parada je vise guranje prsta u oko nekome koga zelite da diskreditujete tzv. prizivanjem nasilja ili ko zna sta drugo.....da neko opet bude "agresor" a neko "zrtva" i da bi imali novinari o cemu da pisu........

srecan vam dan mladosti
 
Ipak, jedan narod je dao povjerenje svom Vodji tokom WW2.
Takodje jedan narod je dao povjerenje svom Vodji tokom '90-ih.

Naravno, ljudi su ih DEMOKRATSKI ODABRALI - obojicu. Oni su vladali sa puno autoriteta i narodne mase su im vjerovale - DEMOKRATSKI.
E sad kakve veze imao ovo sa homoseksualizmom ?!
Zar ljudi koji vole osobu istog pola nemaju osjecaja.
Ne ugrozavaju NICIJI INTEGRITET i SUVERENITET ili se varam.
Meni je licno sve jedno da li ce neko da voli popa ili popadiju. Ja imam svoj izbor i biram popadiju, ali onaj ko voli popa - eto mu ga.

Pa, da su bash demokratski izabrani, ne bi' se slozila, ali dobro

Meni, lichno, su vrlo otuzni i ja bash nemam "sluha" za takve bolesti, naravno nisam za kaznjavanje ali ne ni za "reklamiranje"
To su, suvishe lichne stvari, i prirodno je da se to zadrzi za sebe.

Smeta mi shto se, kod neupucenih i ksenofobichnih, homoseksualnost poistovecuje sa demokratijom>

To je velika zabluda!
 
Pa, da su bash demokratski izabrani, ne bi' se slozila, ali dobro

Meni, lichno, su vrlo otuzni i ja bash nemam "sluha" za takve bolesti, naravno nisam za kaznjavanje ali ne ni za "reklamiranje"
To su, suvishe lichne stvari, i prirodno je da se to zadrzi za sebe.

Smeta mi shto se, kod neupucenih i ksenofobichnih, homoseksualnost poistovecuje sa demokratijom>

To je velika zabluda!
Vidish,
Sam tvoj nick ALERGICNA ima u sebi smisla...
Dakle, vjerovatno si bolesna - alrgicna na razne alergene i to ti niko ne uzima za zlo, naprotiv, da moze neko - pomogao bi ti.
 
Vidish,
Sam tvoj nick ALERGICNA ima u sebi smisla...
Dakle, vjerovatno si bolesna - alrgicna na razne alergene i to ti niko ne uzima za zlo, naprotiv, da moze neko - pomogao bi ti.

Da li, da i za tvoj nick pravim ovakvu "analizu" ili je dovoljno da kazem da ne bolujem od alergijskih reakcija, vec je ovo samo, metaforichno prikazano, moje "raspolozenje" prema nekim politichkim stavovima!

Nema potrebe da tako reagujesh, poznati su mi tvoji stavovi i obichno se slazem sa tobom, samo sam protiv toga, da se, poistovecivanjem demokratije i homoseksualnosti

Demokratija je sloboda, pa izmedju ostalog, i na takvu vrstu slobode se odnosi, shto je, potpuno sporedno u odnosu na mnogo bitnije stvari!
 
Da li, da i za tvoj nick pravim ovakvu "analizu" ili je dovoljno da kazem da ne bolujem od alergijskih reakcija, vec je ovo samo, metaforichno prikazano, moje "raspolozenje" prema nekim politichkim stavovima!

Nema potrebe da tako reagujesh, poznati su mi tvoji stavovi i obichno se slazem sa tobom, samo sam protiv toga, da se, poistovecivanjem demokratije i homoseksualnosti

Demokratija je sloboda, pa izmedju ostalog, i na takvu vrstu slobode se odnosi, shto je, potpuno sporedno u odnosu na mnogo bitnije stvari!
Naravno..
mislim da sam u predhodno postu, objashnjavajuci ADEMU_KS lijepo objasnio cemu sluzi ova thema.
Sigurno da je i uvazavanje seksualnih sloboda vrlo bitno, te na taj nacin pokazujemo svoje srce i svoju sirokogrudost, sto je od prilike i ljudski.
 
Upravo zbog toga da ih neko na nekakvoj buducoj gej ili kako vec paradi nebi maltretirao.
Inace slazem se sa tvojim stavovima.


e da.. to da, ne bi ih se smjelo maltretirati to sigurno.
i politička aktivnost ih čini jačim, sigurnijim i to je ok ali nekako..
promjene prodičnih zakona. istospolni brakovi, usvajanje djece i sl.

zapravo, ja bih dozvolila i te brakove, hajde... hoće živjeti zajedno, rješiti pitanje imovine, dobro razumijem to i mislim da ni društveno nije štetno.
ali kod usvajanja djece....mislim da se to mora dobro prethodno razmotriti.

medjutim vracam se na to da je npr. kod nas zakon o porijeklu imovine (jesam nasla primjer :D) samo pomenut, ali nikada nije ušao u proceduru... ali ce ove promjene porodicnog zakona biti progurane, samo malo vremena jos treba.

ili ih ima više nego što bi se reklo ovako ''odoka'' :) ili su preglasni
 
gogag znas sta i meni je to malo cudno oko usvajanja dece ali sta ako imamo hetero roditelje koji ne vode brigu o svojoj deci ....sta mislis kad bi o deci bolje vodili brigu homosex roditelji?ili sta mislis o onima koji kazu da bi vise voleli da imaju disfunkcionalnu porodicu bez ljubavi sa hetero parom ili porodicu sa puno pazne i ljubavi sa homosex parom?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top