SRBI NAROD NAJSTARIJI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Otcijepi se Milo
Nek' ti je sa srećom,
Svijet će te po mapi
Tražiti sa svijećom.

Ič ne fali što ste mali
Al' se živi fino,
Mali je Monako,
Mali San Marino.

Skupi na Cetinje
Svoje avetinje,
i sve liberale
i druge budale.

Pa pucajte iz livora
Samostalna Crna Gora,
Nek' slobodno svako sere
Al' za marke i perpere.

Pa, pošto si novi
Crnogorski vladar,
Povedi odavde
I ovaj tvoj kadar.

Stižu ti odavde
Same glavješine,
neka kući jedu
Sira iz mješine.

A sa njima može
Da ide i Sloba,
Mi cemo ti biti
Zahvalni do groba.

Oni dosli kući
A o istom trošku,
Napravili i mi
Zemlju ekološku.

Imam tamo kuma
Imam pobratima,
Pa preko mobilnog
Čuću se sa njima.

A sve one koji
Velju da su Srbi,
Proćeraj fukaru
Ne vuči na grbi.

Poslje otcepljenja
Ima da te vole,
Mnogo,mnogo više
Od kralja Nikole.

Otcijepi se Milo
Unapred ti hvala,
U Srbiji biće
Manje kriminala.

Otcijepi se Milo
Na tvojoj sam strani
Okreni se Milo
Skadru i Tirani.

Ako treba, Milo
***** se proguta,
Izvini se Zagrebu
Bar jos pet-šest puta.

Samo takav bićeš
Najjači na svijetu,
Svi će slati pare
U Duklju i Zetu.

Ja ću preživjeti
I bez Crne Gore,
Pronaći ću drugo
Kamenje i more.


U početku biće
Kamenje za klopu,
Al' bez nas ćeš lakše
Ući u Evropu.

Kad obaviš pos'o
Ti šjedi pod murvu
Popij koju lozu
I privedi kurvu.

Ako nema *****
Što da se šekiraš
Na usluzi stoji
Vjerni raspop Miraš.

I nama će doći
Vremena još bolja,
Kad granica bude
Oko Bijelog Polja.

Interpol odjebi
Šta će im podaci
Za one glisere
O tebi i Aci.

Otcijepi se Milo
Biće sve u redu,
Nek' ti ovu pjesmu
Stručnjaci prevedu.

Drukčiji je jezik
Nismi narod isti,
Odvedi zemljake
Srbija se čisti.

Mi mali i ružni
Vi visoki, lijepi,
Dokle da nas šlepas
Bolje se otcijepi.

Otcijepi se Milo
Ne, nisi prećer'o,
Vičem i ja:"Viva,
Montenegro vero!

Otcijepi se Milo
Srbija je kriva,
Vero Montenegro
Viva,viva,viva,!

Otcijepi se Milo
Al' malo požuri,
Vrijeme brzo teče
Može da iscuri.

Otcijepi se Milo
Dok si još na vlasti,
Klizavo je Milo
Pa mozeš i pasti.

Otcijepi se Milo
Dobre li ideje
Njegoš mrtav ćuti
Matija se smeje

Skupi svoju bagru
S konopa i koca,
Otcijepi se Milo
Da mu ***** oca

Idi svojim putem
I srećno ti bilo,
Iskreno te molim
Otcijepi se Milo.
 
dare_987:
igracina:
Diplomirani srpski istoricari, po raznim forumima, su se davno predali i kapitulirali pred faktima koja sam iznio, uz moj veliki trud.
He's back....... :roll: Kapitulirali :shock: :shock: .... mislim stvarno, sad si pokazao da si nenormalan. Odnosno, pokazao si to jos ranije, ali ovo je vrhunac.

Ja iznesem dokumenta, a razni "istoricari" kazu: "On je lud, maknite ga, banujte ga, necemo da gledamo i citamo dokumenta, necemo fakta, maknite ga, necemo istinu..."
Zar to nije kapitulacija ?

Priznaj da si uvidio da je sve sto pisem, i predstavljam, susta i cista istina.

Priznaj da kada razgovaras sada sa nekim,
o Crnogorcima,
da ti se vise ne mogu pricati bajke kao prije !
 
dare_987:
Vrhunac debiliteta je kad napises da osobe koje kazu ono sto tebi ne odgovara lazu. A onda ocekujes od drugih da slepo veruju u tvoje spise. U to moze jos da poveruje samo Milo. Ali o politici na drugom forumu.

Cim kazem da neko laze, odmah pruzim dokaz za to.

Prema tome, kad kazem da neko laze, ja to odmah i dokazem.
 
ArionZeleni:
ne razumem da li si ti zabrinut za nas (Srbe) koji zivimo u "zabludi" ili jednostavno imas potrebu da edukujes. Moj savet ti je da odustanes ,jer te bas niko ne shvata ozbiljno.

Znate vi dobro da ja govorim istinu, jer ako ja lazem, ne lazu dokumenta koja iznosim.
Nista ja ne tvrdim na osnovu prazne price, za razliku od mojih oponenata poput dipl. istoricara Barona.

Ja razumijem da nije lako poslije orkana lazi srpske "istoriografske" skole i srpskih medija, ja razumijem da se nije lako suociti sa faktima i sa istinom.

Uvijek je lakse vjerovati u srpsku bajkovitu istoriju !

Znas i sam.

srpska kafa
srpska sarma
srpska cirilca
srpska nova godina...
 
igracina:
ArionZeleni:
ne razumem da li si ti zabrinut za nas (Srbe) koji zivimo u "zabludi" ili jednostavno imas potrebu da edukujes. Moj savet ti je da odustanes ,jer te bas niko ne shvata ozbiljno.

Znate vi dobro da ja govorim istinu, jer ako ja lazem, ne lazu dokumenta koja iznosim.
Nista ja ne tvrdim na osnovu prazne price, za razliku od mojih oponenata poput dipl. istoricara Barona.

Ja razumijem da nije lako poslije orkana lazi srpske "istoriografske" skole i srpskih medija, ja razumijem da se nije lako suociti sa faktima i sa istinom.

Uvijek je lakse vjerovati u srpsku bajkovitu istoriju !

Znas i sam.

srpska kafa
srpska sarma
srpska cirilca
srpska nova godina...


Ne znam sta je to srpska kafa,verovatno mislis na tursku,ali to je turski nacin kuvanja kafe. SARMA jeste srpsko jelo. I glagoljica i cirilica jesu srpske. Srpska nova godina je nova godina po julijanskom kalendaru ( znas pravoslavnom ). Bas kao i u Grckoj i kod nas se kaze da Srbin koji nije pravoslavne vere nije Srbin.

Бог чува Србе.
 
igracina:
ArionZeleni:
ne razumem da li si ti zabrinut za nas (Srbe) koji zivimo u "zabludi" ili jednostavno imas potrebu da edukujes. Moj savet ti je da odustanes ,jer te bas niko ne shvata ozbiljno.

Znate vi dobro da ja govorim istinu, jer ako ja lazem, ne lazu dokumenta koja iznosim.
Nista ja ne tvrdim na osnovu prazne price, za razliku od mojih oponenata poput dipl. istoricara Barona.

Ja razumijem da nije lako poslije orkana lazi srpske "istoriografske" skole i srpskih medija, ja razumijem da se nije lako suociti sa faktima i sa istinom.

Uvijek je lakse vjerovati u srpsku bajkovitu istoriju !

Znas i sam.

srpska kafa
srpska sarma
srpska cirilca
srpska nova godina...


da, da uvek das "dokaz" ako tvrdis nesto, ali to je slican dokaz onom koji iznosi deretic kd kaze da su srbi narod najstaraji, dakle tumacis stvari samo kako tebi odgovaraju. a sto se tice toga da diplomirani istoricari nemaju argumente protiv tebe, uopste nije tacno. Samo vide da si nevidjeni sarlatan i budala pa te se klone. PRE CE OVCI OBJASNITI ISTINU, NEGO TAKVOM IDIOTU KAO STO SI TI.
 
limunada:
Pobunjenik:
Све је то лепо, али Срби НИСУ Словени, и прича о томе како су се Срби, тобоже, доселили на Балкан у 7. веку јесте још једна у низу измишљотина које нам пласира официјелна наука, у овом случају историја.

Ej,kako Srbi nisu Sloveni? :roll:
:lol: :lol:

Pobunjenik je hteo da kaže da su Srbi iz Biblije tj. izašli su iz svetog pisma......Adam i Eva - Srbi :cool:
(šalim se, samo čini mi se da bi mu to bilo najdraže :wink:)

_____________
Ali sad ozbiljno, zašto bi iko iz "oficijalne istorije" plasirao gore navedene "neistine"?
Kome to ide u korist?
 
Pobunjenik:
Све је то лепо, али Срби НИСУ Словени, и прича о томе како су се Срби, тобоже, доселили на Балкан у 7. веку јесте још једна у низу измишљотина које нам пласира официјелна наука, у овом случају историја.

auuuuu :shock: :shock: :shock:
ovaj put si sam sebe prevazisao :roll: :lol: :lol:
ako srbi nisu sloveni sta su onda?
-kelti? rimljani?-ili su se pre njih doselili...
ili mozda venzemaljci?natprirodna bica mozda?
:roll: :roll: :roll: :roll:
 
Целокупна историја људског рода је најобичнија бајка; почевши од настанка човека па до данашњих дана. Оно што се учи по школама и факултетима јесте званична историја која је измишљена да би људима створила лажну слику о прошлости, да би се на тај начин њима лакше манипулисало. Постоји и нешто што се зове тајна, односно парелелна историја људског рода, и њу знају само врховни адепти, да не кажем «просветљени», као и истраживачи који имају жељу да сазнају нешто више од пуких измишљотина које нам пласира званична историја.

Историја Срба је тако много сложенија од приче о томе како су се доселили на Балкан из неких мочвара у Средњој Азији. Та прича је тенденциозна, и има за циљ да Србима избрише из свести њихово право порекло, које им је било познато све до уназад неких 200-300 година. Српски средњевековни владари су нарочито добро знали ко су, шта су и одакле су дошли, а ја ћу о пореклу Срба детаљније писати када за то дође тренутак.
 
Pobunjenik:
.........а ја ћу о пореклу Срба детаљније писати када за то дође тренутак.

Molim te postedi nas, dosta nam je vise gluposti vas "pravih istoricara". Povraca mi se vise od ovih prica koje su argumentovane lose protumacenim izvorima, poput onog idiota Deretica, koji uvazava samo one podatke iz kojih moze da na totalno debilski nacin izvuce nesto sto navodno odgovara njegovim tvrdnjama, dok sve ostalo, sto jasno pokazije da nije tako zanemaruje.
 
ovaj pobunjenik samo pali ljude po forumu :lol: i to uspesno :roll:
nista on ne zna,samo je toliko uzaludan pa izmislja bajke i pokusava da ih nametne drugima.
reci mi pobunjenik,zasto ne zelis da podelis veliku istinu o poreklu srba sa ostalima? :shock: ako svi zivimo u zabludi,prosvetli nas...molim te!!!
 
Pobunjenik:
Целокупна историја људског рода је најобичнија бајка; почевши од настанка човека па до данашњих дана. Оно што се учи по школама и факултетима јесте званична историја која је измишљена да би људима створила лажну слику о прошлости, да би се на тај начин њима лакше манипулисало. Постоји и нешто што се зове тајна, односно парелелна историја људског рода, и њу знају само врховни адепти, да не кажем «просветљени», као и истраживачи који имају жељу да сазнају нешто више од пуких измишљотина које нам пласира званична историја.

Историја Срба је тако много сложенија од приче о томе како су се доселили на Балкан из неких мочвара у Средњој Азији. Та прича је тенденциозна, и има за циљ да Србима избрише из свести њихово право порекло, које им је било познато све до уназад неких 200-300 година. Српски средњевековни владари су нарочито добро знали ко су, шта су и одакле су дошли, а ја ћу о пореклу Срба детаљније писати када за то дође тренутак.


Samo mi reci odgovor na dva pitanja:
1-Odakle je brod došao?
2-,da li ću lakše dobiti Šengen vizu.ako u međuvremenu i to ne postane Srbija?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top