Srbi komunistima trebaju oduzeti gradjanska prava.

Za to još uvek nije kasno mada bi bilo teško pronaći pravni osnov za oduzimanje imovine naslednicima a njih ima mnogo kao i imovine.

Наравно да треба пронаћи правни основ.

Ако Американци могу одузети имовину за коју се сматра да је стечена на штети Америке (Шорт дионице непосредно пред 9'11) може се створити правни основ и за одузимање имовине која је у Србији стечена на штету грађана или је на силу одузета тим грађанима.

Могуће је и утврдити да ли је неко добио радно мјесто на темељу провјере о подобности, гдје пише: "син друга из комитета" итд. Сва имовина стечена на такав начин је пљачка. Додуше не мора се ићи тако широко, али одлуку препустити судовима, односно судијски увјерењима - па у већини тако утврђених случајева казна одузимања имовине може се замијенити одузимањем грађанксих права, јавног говора, бирања и учествовања у политичком животу.

Наиме, добар дио оних који пишу на овим форумима и који се заклињу у комунизам су дјеца Хрвата, Словенаца комуниста који су дошли у Боеград по разним основама обаљања комунистичких и државно-комунистичких послова - управо су они највећи противници правне државе.

Ја сам Србин из Хрватске...Хрвате намиршем надалеко, па и оне из Београда. Нисам националиста али сам поборник правне државе. Хрвати су сањали "тисућљетни сан" да остваре своју државу...и зато они кад подмећу клипове Србима највише у дискусијама и политичком дјеловању настоје да обезвриједе србску државу или да јој онемогуће нормално дјеловање, јер они државу сматрају светињом.
 
Ovo me podseca na one optuznice protiv Klintona, eto koliko je realno da se komunistima oduzmu gradjanska prava...

Komunisti su danas u prednosti, jer za one najmocnije se i ne zna da su komunisti :whistling:

Vreme je demokratije, a ne fasizma. ;)

Koliko ima na grani lista jos je vise mladih komunista :lol:

Kako da protiv komunista bilo sta ucinite kad su svi i u vlasti i opoziciji bivsi komunisti, sve su to agenti UDBE na vecnom zadatku, kakav god bio

:lol:
 
Nismo im mi ni dali prava, pa da ih oduzimamo :lol:
Ovo je sve naša prazna priča, iako bih ja to voleo, to se nikada neće desiti.

То се зове лустрација. Коју су неке државе провеле.

Ја исто мислим да се то код Срба никада неће десити. Али иако тако мислим борићу се да се починиоци злочина казне.

Искрено речено мислим да треба одговарати онај који је ставио на капу неки знак, па убио комшију из неких тобоже идеолошких побуда.

Послије му је узео стан, кућу...Онда му се родила дјеца, која су се у школи сажалијевала на комшијску дјецу јер нису имала оца. Па с обзиром да је комшија био напредни и свјесни комуниста, дјеца су му имала предности и код стипендија, кредита, запошљавања итд.
 
Апсолутно би требали!

Sa tim se slazem.

Nakon rata bilo je NEOPHODNO RADI PREZIVLJAVANJA oduzeti visak zemlje i neke nekretnine.

Danas to vise nije pitanje zivota i smrti.

Naravno da Srbija nema da vrati ili obesteti sve kojima su oduzete nekretnine.

Ali, jos uvek ima onogoa sto se MOZE ODMAH I MORA VRATITI.

Sto ranije - to bolje.

Svi ugovori po kojima je prodata tudja zemlja i nekretnine pred zakonom su PRAVNO NEVAZECI. (Kada prodas ukradenu stvar i to se dokaze - takav ugovor nigde nije vazeci).

Srbija ne mora i ne treba da u jednom mahu nadoknadi svu oduzetu imovinu, ali mora da je vrati deonicama na 10, 20 ili 30 godina.

Takodje ne mora da vrati u punoj, nego simbolicnoj vrednosti.

Toliko da se oseti da PRAVNA DRZAVA IPAK FUNKCIONISE!
 
Ovo me podseca na one optuznice protiv Klintona, eto koliko je realno da se komunistima oduzmu gradjanska prava...

Komunisti su danas u prednosti, jer za one najmocnije se i ne zna da su komunisti :whistling:

Vreme je demokratije, a ne fasizma. ;)

Koliko ima na grani lista jos je vise mladih komunista :lol:

Kako da protiv komunista bilo sta ucinite kad su svi i u vlasti i opoziciji bivsi komunisti, sve su to agenti UDBE na vecnom zadatku, kakav god bio

:lol:




Комунизам је диктатура...дакле нема везе са деомократијом.

Проћи ће вријеме да се могу дипломе куповати чланском картом БИБИЛИОТЕКЕ.
 
Ne treba da im oduzmu prava nego vlast.A oni nek se nacionalizuju malo i pomisle na Boga koga toliko odbacuju a da ne postoji ne bi ga ni odbacivali tako da su oni dokaz da Bog postoji.:D

E da, bas tako, komuniste prvo treba skinuti sa vlasti pa onda da vidimo dalje, medjutim kako su u nas ama bas svi komunisti, ko ce da vlada posle? :think:

Znam!!!

Narodna vlast!!!!

:rotf:
 
Imamo li danas demokratiju ili diktaturu?

:kafa:

Ха...има више облика власти од два.

Обично комунисти не познају ништа осим диктатуре.

Данас је на власти плутократија. А по облику контроле тоталитаризам.

У Србији, плутократија комунистичког поријекла.

Дакле Србија је у односима према својим грађанима диктаторско-тоталитарна држава.

Ако се не изврши лустрација и комунистима забрани јавни рад Стби ће као народ игубити сваку наду у могућност дјеловања правне државе, и стећи ће увјерење да тако нешто и не постоји.

Мећутим мање више постоји доста држава које настоје да дјелују у интересу свога народа.
 
Ха...има више облика власти од два.

Обично комунисти не познају ништа осим диктатуре.

Данас је на власти плутократија. А по облику контроле тоталитаризам.

У Србији, плутократија комунистичког поријекла.

Дакле Србија је у односима према својим грађанима диктаторско-тоталитарна држава.

Ако се не изврши лустрација и комунистима забрани јавни рад Стби ће као народ игубити сваку наду у могућност дјеловања правне државе, и стећи ће увјерење да тако нешто и не постоји.

Мећутим мање више постоји доста држава које настоје да дјелују у интересу свога народа.

Pusti filozofiranje, imamo li vise stranaka koje biramo na izborima ili imamo samo jednu - komunisticku?
 
То се зове лустрација. Коју су неке државе провеле.

Ја исто мислим да се то код Срба никада неће десити. Али иако тако мислим борићу се да се починиоци злочина казне.

Искрено речено мислим да треба одговарати онај који је ставио на капу неки знак, па убио комшију из неких тобоже идеолошких побуда.

Послије му је узео стан, кућу...Онда му се родила дјеца, која су се у школи сажалијевала на комшијску дјецу јер нису имала оца. Па с обзиром да је комшија био напредни и свјесни комуниста, дјеца су му имала предности и код стипендија, кредита, запошљавања итд.

lustracija nikad to je diktatura i onda smo mi ko komunisti.I jos nesto postoji razlika izmedju ********* i komunista, ovi drugi su posteni.
 
Komunisti= Kapitalisti u Srbiji.

nema razlike.

oni su uvek na vlasti kolko god da menjamo sisteme. ocigledno da se radi o nekoliko dinastija koje su zajasile jos pre 100 godina.
zato ne treba praviti razliku. uza zid prvo komuniste, pa kapitaliste pa onda ono sto preostane....................i onda dovesti poglavicu i jednog vraca ( naravno sa krvnim poreklom iz sumadije u najmanje 20 zadnjih kolena) koji ce poceti stvaranjem prve srpske moderne drzave.
 

Back
Top