srbi gaze srpsku decu kolima

Secam se kad sam godinu dana proveo u 1 civilizovanoj zapadnoj zemlji. Evo da vam docaram. Posle voznje kolima kroz veliku ulicu skrecemo u ulicu gde su kuce, ogromnu prostranu, moglo bi se voziti 120 ali on usporava na 20 posle nekog vremena skrecemo i sa 10 km na sat prolazimo pored skole. Tuda smo prolazili cesto i stalno je bila ista prica. Kada god bi neko dete stalo na ivicu trotoara svi vozaci bi se ukopavali u mestu. To je meni sve bilo cudno. Naviko sam da ovi nasi se pored skole zalete ko manijaci, da isecaju decu na pesackom prelazu. Pitam ja ovog poznanika sto tako usporavaju. A on inace iz te zemlje kaze "pa mi pazimo na nasu decu".

Inace tamo je i po zakonu dete u saobracaju svetinja. Nedo vam bog da prekoracite brzinu od 15 km na cas kad prolazite pored skole. Da vas vide saobracajci u civilu. Za gazenje deteta uopste nema opravdanja. Zato kad je bus u stanici svi stanu a ne preticu autobus. Jer nedo bog da udari dete ako mu izleti ide da robija momentalno.

A U SRBIJI?

Kakva je ovo antisrpska i antisrpskopravoslavna tema?
Svaki pravi vozač koji ima krst na šoferšajbni sme da vozi kako je kome sudjeno...

 
Prva stvar u nizu onih koje ne valjaju je razgovor sa psihologom prilikom dobijanja lekarskog uverenja, cista rutina! A druga stvar je sprovodjenje zakona. O cemu mi pricamo kada kod nas policija prva prolazi na crveno, kad se oni ama bas nikada ne vezu, kada oni nikad ne staju da propuste pjesake... Kad podjemo od njih kao od uzora onda jedino sto ostaje kao nada klincima je svijest i savjest samih vozaca. Kod nas na ulicama je more manijaka. Prije neki dan je lik prosao pored skole preko lezeceg policajca, u punoj brzini, nije ni pokusao da zakoci. Gdje su bili panduri?
 
Мислим дефинитивно да је постало мЛого
тешко бити друштвени комуњарски отпад!


Head_lawnmower_tattoo.jpg

Mito, ja sam hrišćanski kapitalista sa ljudskim likom...
 
salu na stranu, saobracajna kultura kod nas je kao u kamenom dobu, kod nas ne postoje saobracajna pravila, kod nas su pravila da ima prednost onaj ko je bezobrazniji i drskiji...ako ne moze da zakoci na semoforu, covek kaze - pa sto se tako brzo menja zeleno u crveno i slicne gluposti....da ne govorim o ludacima koji ti sviraju ako ne krenes istog momenta kad se upali zeleno (eh sto ovakve volim da podjebavam:) )
Vidiš, ovo poslednje ti ne valja i nije u skladu sa saobraćajnom kulturom. Na zeleno se odmah kreće između ostalog da se ne bi usporavao saobraćaj i to kontriranje je samo još jedan oblik inata. U Italiji za to možeš dobiti lagani udarac u zadnji branik...
 

Back
Top