Спремите 1400 еура за британску визу!

Велика Британија ће у наредних неколико дана донети одлуку о о скраћивању туристичке визе са 6 на 3 месеца за све посетиоце изван ЕУ.
Осим тога породица или пријатељи код којих долазе посетиоци из Србије мораће да положе депозит у износу од 1000 фунти!
Da idemo u tu provinciju?
 
Hrana je tradicionalno bila dosadna, uostalom kao i svuda na severu Evrope. Dobra jela za moj ukus su bila koncentrisana na meso - rozbif, recimo - i poneki kolac. Imaju odlicne svinje, tako da su slanina i kuvana sunka jako dobri. Nisu pravili kobasice, salame, prsute i nista slicno, valjda zbog vlage.

If you don't eat yer meat, you can't have any pudding. How can you - sigurno prepoznajete stihove :D
 
Велика Британија ће у наредних неколико дана донети одлуку о о скраћивању туристичке визе са 6 на 3 месеца за све посетиоце изван ЕУ.
Осим тога породица или пријатељи код којих долазе посетиоци из Србије мораће да положе депозит у износу од 1000 фунти!


Tako i treba...da se ovi molitelji "š'o pre vize" dozovu pameti...dzaba im viza kad nemaju kintu da dođu do grane, a ne da zakorače preko...odkada ja to pričam...:lol:
 
:roll:
f5488d641d.gif
 
Један од ретких интелектуалаца који залази на овај пдф на моје велико задовољство осим Јабучила, Марлона, Стреле, Салвантиса и Лацијабг... је пре свих

KoscheiBesmertnii
Banovan korisnik

Покушао сам да пронађем резлоге - И НЕ ИДЕ МИ... НЕМА ИХ !!!. Сваки онај који се УЗАЛУДНО НАДА да ће бановањем, закључавањем и осталим глупостима ИСТИНУ ЗАКЉУЧАТИ или ИСТИНИ СТАВИТИ БРЊИЦУ НА ЊУШКУ - ГРДНО СЕ ВАРА - и унапред га веома, веома сажаљевам.

Истина је ЈЕДНА !


 
Један од ретких интелектуалаца који залази на овај пдф на моје велико задовољство осим Јабучила, Марлона, Стреле, Салвантиса и Лацијабг... је пре свих

KoscheiBesmertnii
Banovan korisnik

Покушао сам да пронађем резлоге - И НЕ ИДЕ МИ... НЕМА ИХ !!!. Сваки онај који се УЗАЛУДНО НАДА да ће бановањем, закључавањем и осталим глупостима ИСТИНУ ЗАКЉУЧАТИ или ИСТИНИ СТАВИТИ БРЊИЦУ НА ЊУШКУ - ГРДНО СЕ ВАРА - и унапред га веома, веома сажаљевам.

Истина је ЈЕДНА !



:lol: :lol: :lol:

opste poznata stvar........
 
Ma u redu je.......kako nemaju osecaj netrpeljivosti prema Turcima???
Ejjjjjjj.......500 godina, pola milenijuma..........."danak u krvi" , zulumi, islamizacija.......
Ne secam se , da je neki narod tako krotko trpeo pola milenijuma tudjina na grbaci......i??

Svi jure u Bodrum i Kushadasi......:D:D:D.....ko da je dzabe..

Je li stvar samo u istorijskoj distanci???
kada pogledas ,nisu Turci tako davno otisli odavde....ili smo , eto , na turke svikli, kao na svoje???:confused:

Cela prica, tipa, uvredjen sam i iznenedjen........pa necu u englesku i hrvatsku je idiotska....


I dan danas bi bili pod Turcima da dahije nisu pocele da yebavaju ale i da se izivljavaju vise nego sto je to bilo neophodno.


Sto se tice Britanije,oni su postigli odredjeni standard i nivo,plus sto su ovek verovali da su nesto posebno u odnosu na druge i tesko skrivali svoj inperijalisticki nacin razmisljanja, i sada mogu da biraju sa kim ce da se "druze". Oni su se zajebali sa Indijom,jer su pustili slobodno nastanjivanje Indijaca i Pakijevaca da bi i dalje mislili da je Indija njihova kolonija i sad im oni skacu po mozgu. Slicno moze da se desi i u Srbiji,ako Kosovo ostane u okrviru Srbije. Pa kad se Siptari fino razmile do KGa,minimum, bice svasta.
Reci da nikada u zivotu ne bi posetio Brataniju,je teska budalastina onoga ko to kaze. aj jadnik i ne zna koliko gubi na sopstvenom opstem obrazovanju. Mada,kod nas je svima mnogo bitnije da imaju slike iz Kusadasija nego sa Pikadilija. Seljacki mentlitet.
Oba roditelja su mi zivela u Londonu,a imam i dobro gdruga koji je vozio vise puta kroz Britaniju i svi se slazu u jednom...da u Evropi ne postoji kulturnijeg sveta od Britanaca. Cak ni Nemci!
Nemati zelju videti Trafalgar skver,Pikadili,Big Ben,Tower Bridge,Wembley(novi),Wimbledon,Bakingemsku palatu,provozati se taxijem,obici Servud...je jako jadno.
Nemam problem da posetim bilo koju zemlju,pa ni Albaniju.Bas sam skoro pricao za poznanikom da bi bilo vrlo interesantno posetiti Severnu Koreju i svojim ocima videti stanje.
Mnogi stranci nisu zeleini da cuju za Srbiju,a sada ne mozes ni motkom da ih oteras. Ali problem je sto te Englez odvede da vidis Big Ben,Tower Bridge,Bakingem...itd, Srbi vode na cevape na Slaviju. Eventualno u popishanu Skadarliju.
 

Back
Top