Spisak koji je čekao ceo svet: Na njemu predsednici SAD, direktor CIA, slavni naučnik!

Голи дечак покушава да побегне из британске краљевске палате и пада. Оно што ви називате колевком цивилизације испоставило се да је колевка педофилије, демонизованих животиња.
 
GDfTFIuXAAAWV4k
 
Синагога на 70 Еастерн Паркваи у Њујорку је повезана са сексуалним злостављањем деце већ 30 година. Хиршел Пекар, водећи члан групе, признао је 1991. да је петогодишњој девојчици радио "ствари које не би требало да се раде".
GDeiXIoWUAAKRrh
GDeiXItXcAAdjc8
GDeiXIxWoAIM5OP
 
Хоћете да ми кажете да је Хантер Бајден оптужен за све врсте сексуалних преступа са онима за које се верује да су малолетници и да мушкарац може само да устане и изађе? Зашто САД то дозвољавају?
 
Nemam pojma zašto sam uopšte kliknuo na plej. To je bilo za vreme kampanje , vide se lica, sve eksplicitno. Ne branim trampa i on je isto govedo kao i oni.
видео си бајдена како напаствује младу кинескињу ? његовог сина са дететом неким ?
 
Hahahah jaoj, pa ovo lici na feminacisticki spisak....pitanje je sta je tu tacno istina..

Usput mnoge muskarce optuze da su pedofili samo zato sto nemaju interesovanje za njihove histericne ispade i njih seksualno....

Tako se postaje pedofil cak i ako ti je najmladja devojka od 24 a godiste si 36 godina...
A ovde postajes pedofil kad kritikujes coveka koji godinama krije politicara pedofila...I jajca ti budu u opasnosti.
 
Замислите Стивена Хокинга као силоватеља деце ? НЕБУЛОЗА!

Или Трампа, који се отворено супротставља педофилском лобију ? НЕБУЛОЗА!
Za Trampa baš nije nebuloza, imao je on raznih igara. To što ga ovdašnja rusofilska ekipa voli ne znači da nije kriv.
 
Голи дечак покушава да побегне из британске краљевске палате и пада. Оно што ви називате колевком цивилизације испоставило се да је колевка педофилије, демонизованих животиња.

Госпођа Аризона Вајдлер је још пре 20 год сведочила о дешавањима иза тих зидина
Oво је дио тог сведочења а читав интервију са госпођом Аризоном можете видјети у видеу испод


D.A.: Ljudi u Britaniji, slušajući vas šta ste govorili, bili bi zaprepašćeni, a i ceo svet, a najviše bi ih zaprepastilo ovo: u Britaniji je kraljica majka lik prabake cele nacije, ljupka stara dama, dobra stara kraljica mama, dobra dama. Kakvo je vaše iskustvo vezano za nju?

A.V.: U realnosti je vrlo hladna i surova, i drugačija je kad se pojavljuje u javnosti. Hladnokrvna je.Ako oseti da ste neko ko je ispod nje, u stepenovanju među iluminatima, ili da ste čak jednaki sa njom, ili ako je vaša pozicija iznad njene, ona ne bi razgovarala sa vama niti bi vas poznala. Ono što sam ja videla, uživala je dajede ljudsko meso, da vam se smuči.

D.A.: Šta ste videli da kraljica i ostali članovi kraljevske porodice rade?Jeste li ih videli da prinose žrtve i da jedu ljudsko meso?

A.V.: Postoji određeno vreme kad oni prinose žrtve ili to radi neko drugi zanjih, ali se to ne dešava brzo. Oni bi ušli pred kraj i sami to dovršili, jermoraju lično učestvovati u ritualu i rastrgnuti žrtvu. Zatim u isto vreme pijukrv iz te činije. Ne mogu da čekaju kad nastane žrtvoprinošenje, kad rasporežrtvu po stomaku.

D.A.; Jeste li videli da oni to rade?

A.V.: Videla sam da kraljica majka to radi, princ Filip, Čarls, Gedeon Rotšild. Videla sam i druge članove kraljevske porodice. Oni koji to nisu, neusuđuju se na to, ali obično to rade članovi kraljevskih porodica.Raskomadaju žrtvu jer ne mogu da čekaju.


D.A.: Možemo li sada da kažemo nešto o ovim poznatim ljudima koji suučestvovali u ovim ritualima ?

A.V.: Na tim ritualima sam videla Džordža Buša, Medlin Olbrajt, Henri Kisindžera, Ronalda Regana I takođe njegovu ženu Nensi Regan. Videlasam Hilari Klinton pre no što sam znala ko je ona. Ona se takođe tamo pojavljuje. Ostale koje sam pomenula, videla sam kako menjaju oblik u reptile. Hilari Klinton nije menjala oblik, ali je uključena u ovo.Videla sam dva sina Džordža Buša, dok su još bili mali. – Jesu li to oni sinovi koji su sada guverneri? – Da.Jedan je u Floridi, a drugi u Teksasu. Videla sam Dž. Rokfelera i on menja oblik, Džordža Digmendžijana, pa opet Ronalda Regana dok je bio guverner Kalifornije. Bilo je i drugih ljudi, kao Njukingrič. U to vreme nisam znala daje on Njukingrič, kad je Klinton došao na vlast on je bio predsednik senata.Bila sam prestravljena kad sam ga tamo videla.

 
Најновије вести: Тони Блер у 'малој црној књизи' америчког педофила Џефрија Епштајна
ТОНИ Блер је уврштен у 'малу црну књигу контаката' Џефрија Епстајна поред низа најбогатијих и најмоћнијих људи Британије, тврди се данас.
Бивши премијер био је једно од 301 британског имена и појављује се поред сер Ричарда Брансона, сер Мика Џегера, принца Ендруа и његове бивше супруге Саре Фергусон.
Епштајн је пронађен мртав у својој ћелији у затвору на Менхетну где је држан без кауције чекајући суђење због наводног злостављања десетина малолетних девојчица од 14 година у Њујорку и на Флориди.
GE6m2jVXcAAYdoX
 
🤬
Светски економски форум наредио је владама широм света да смање старосну границу за "пристанак" на 12 година и да декриминализују педофилију
5FwkYdbo
Jel stvarno ne kapiraš da je to lažna vest?

Praviš normalnim teoretičarima zavere transfer neprijatnosti.
 

Back
Top