Spisak koji je čekao ceo svet: Na njemu predsednici SAD, direktor CIA, slavni naučnik!

Šon Gravels, bivši predsednik LGBTQ Kanade uhapšen zbog pedofilije.
Šta se dešava sa ovim ljudima da čine najgore zločine?
GDivBsJXEAAdUTZ
 
Пар наслова због којих сам био банован на пдф-у теорије завере
Испоставиће се на крају тачнима ??

АДРЕНОХРОМСКА ИМПЕРИЈА: Шта покреће потражњу за трговином децом? Секс детета, вађење органа и адренохром. Ово је велика ствар. Адренохром је елитни лек који користе дуги низ година. 10 пута снажнији од хероина са мистичним својствима да изгледате млађе.Како се производи адренохром? Када дете зна да ће умрети његово тело лучи адреналин. То је најгори хорор икада виђен. Дете је терорисано и вришти, чиме се повећава количина адреналина која му протиче кроз тело. Затим се убијају, а адренохром се узима иглом и шприцем са задње стране врата и кичменог стуба. Једном прикупљена, хемикалија се може продати на црном тржишту по превисоким ценама.Ова невина деца се намерно тероришу сатима, а понекад и данима како би се повећала количина адреналина произведеног у њиховим недужним телима, а затим су брутално убијена. Њихова тероризована крв, Адренохром се затим продаје Елитима и било којој особи широм света која је спремна да плати за то.Трговина људима и трговина децом са свим својим злим компонентама заједно представљају посао од 152.000.000.000 милијарди долара. Морамо спасити нашу невину децу.Јим Цавиезел је звезда филма Соунд оф Фреедом који приказује истиниту причу о операцији спасавања трговине децом Тима Баларда. Звук слободе има потенцијал да промени свет и оконча трговину децом подизањем свести о овом злу.Многи агенти који су из прве руке били сведоци свих ових зверстава над недужном децом уплашени су да иступе јер мисле да ће бити убијени. Овај филм има потенцијал да покрене њихова срца и да им да снагу да се не плаше, већ да храбро изложе ове злочине свету.Ово је јасна и присутна опасност. Потребни су нам сви владини агенти који су били сведоци ових зверстава да се јаве као узбуњивачи и храбро ураде праву ствар. Морате поделити ову ужасну истину са светом. Милиони дечијих живота зависе од тога да се не плашите да делујете. Запамтите, када вам Бог каже да урадите нешто, не оклевајте. Јер Божја деца нису на продају.Поред острва Епштајн има много острва за секс деце и то је један од разлога зашто не желе да видите Звук слободе. Имате много владиних агенција које се баве трговином децом.Јим Цавиезел каже, да су 100 посто све три агенције за писма укључене у трговину децом. Апсолутно, све што укључује ДХС, ФБИ, ЦИА, ИЦЕ, ДОЈ, ДОД, ХХС. Нису све особе у овим агенцијама укључене, али сви најмоћнији на врху су укључени. Ко контролише агенције са 3 писма? Комитет 300.Сваке године 2 милиона деце буде жртве сексуалне трговине, а још 2 милиона се тргује ради узимања органа. Ово је потпуно организована операција потражње и понуде трговине децом од стране наших владиних агенција и богатих крвних лоза познатих као Комитет 300.Јим Цавиезел је разговарао са владиним агентима који су му открили да буре делова тела деце, укључујући крв, адренохром и све делове који се налазе у мајчиној утроби, иде у пластично буре које се продаје за 77.000 хиљада долара и затим шаље у Био лабораторије у Украјини и друге Био лабораторије широм света.Три дописне агенције ДХС, ЦИА, ФБИ, ИЦЕ, ДОЈ, ДОД, ХХС за које верује да организују ове бурад за делове тела детета вредне 77.000 хиљада долара. ХХС Вхистлебловер је сведочио да је 85.000 деце без пратње нестало. Нису нестали, њима тргује америчка влада под контролом Педофилског комитета 300.Јим Цавиезел такође каже да је добио од најбољих од најбољих извора да ће лаптоп Хантера Бајдена приказати Адреноцхроме. Амброзија је улични термин или елитни термин који се користи за Адренохром.Ово је најгоре зло које сам икада видео, каже он. Многи владини агенти који су очевици овог зла не трају дуго на терену јер су злочини превише шокантни и трауматизирајући, узрокујући емоционалну штету.Да будем јасан, Тим Балард никада није ишао у Адренохром са Џимом Кејвизелом у то време, Тим је видео вађење органа, али Џим је лично видео и чуо вриске и убиство укључено у Адренохром из доказа које су му агенти показали. Након што је то видео, две године није могао да спава.У држави Калифорнија законодавци желе да учине легалним убијање беба до 27 дана након њиховог рођења. Ово је свеобухватни напад, рат на Божју невину децу. Ово је рат добра против зла. Рат који сви морамо да водимо без страха док не искоренимо сваки последњи траг овог зла са површине наше Земље.
 
Бивши судија и посланик у Европском парламенту @mislavkolakusic
апсолутно демолира Светски економски форум и њихову кохорту - Слушај га ОФФ!!!! „Најопасније међународно удружење на свету
@wefове недеље има састанак у Давосу, Швајцарска “
„Овај састанак ће се састојати од милијардера, корпорација, лобиста и политичара ИЗАБРАНИХ СВОЈИМ НОВцем!“„НЕМА ВЕЋЕ ОПАСНОСТИ по владавину ПРАВА, ДЕМОКРАТИЈУ и 'Слободно тржиште' од ове групе!! Њихов ПРИВАТНИ ФИНАНСИЈСКИ ИНТЕРЕСИ важнији је од интереса ЧОВЕЧАНСТВА!!!”„
То је највећа МРЕЖЕНА ОРГАНИЗАЦИЈА светских завереника која КРЕИРА све глобалне агенде“„
У скорије време смо видели РАТОВЕ, ПАНДЕМИЈЕ и такозвани ЗЕЛЕНИ покрет, који води осиромашењу и ПАТЊИ милијарди људи!“
„Тамо се стварају злонамерне идеје, а затим се касније ЕКСТРЕМНО ДЕТАЉНО разрађују од стране МЕДИЈА и ПОЛИТИЧАРА чији су власници!“
„Светски економски форум је по дефиницији: највећи креатор корупције на свету“
Ови људи морају да одговарају!!
 
Kada sam pre par godina procitao koliko godina stvarno ima Marina Abramovich, najblaze sam bio sokiran jer sam mislio da je barem 20 godina mladja.
Сад ти јасно како су радно способни са 80 и више године
Нормално све богата елита која може себи да приушти то !
 
Масонска вера Џона Д. Рокфелера
Желите да знате колико су ти људи заиста зли и узнемирујући?
Слушајте ово срање „Упутићемо их љубазно и нежно, пуштајући им да мисле да сами себе воде“„Ми ћемо распиривати непријатељство међу њима кроз наше фракције“„Ако СВЕТЛОСТ СИЈА међу њима, ми ћемо је угасити, ИСМЕШАЊЕМ или СМРТОМ, како нам највише одговара!“
„Натераћемо их да једни другима чупају срца и убијају сопствену децу!! Ово ћемо постићи користећи МРЖЊУ као нашег савезника
Они ће бити заузети УБИЈАЊЕМ једни других, а ми ИЗБИЈАМО као њихови ВЛАДАРИ а они ће се купати у крви, убијати свог комшију, докле год нам одговара“ „Имаћемо од овога велике користи, кроз ратове и њихову смрт, и то ћемо чинити докле год будемо сматрали потребним ДОК НЕ ОСТВАРИМО НАШ ЦИЉ!!
„Наставићемо да их терамо да живе у СТРАХУ и ГРЕХУ кроз слике и звук! Користићемо СВЕ НАШЕ АЛАТЕ да ово постигнемо”
Увек ћемо од њих КРИТИ БОЖАНСКУ ИСТИНУ, да смо ЈЕДНО!!
Ово они НИКАД не смеју да знају!!!” Кап по кап, кап по кап преузећемо њихове РЕСУРСЕ, ЗЕМЉУ и БОГАТСТВО!!!
Затим ћемо вршити потпуну контролу над њима!“
„Преварићемо их да прихвате законе који ће им узети МАЛО СЛОБОДЕ која им је остала“„Створићемо монетарни систем који ће их заувек ЗАТВОРИТИ, држећи њих и њихову децу у дуговима“
„АКО се удруже, представићемо свету другачију причу и оптужити их за ЗЛОЧИНЕ, јер ћемо ДРЖТИ СВЕ МЕДИЈЕ!!!“
„Ако се дигну против нас, згазићемо их као ИНСЕКЕ, јер су они мањи од тога!!!“„Истина ће бити СКРИВЕНА у њиховим лицима, тако близу да НЕЋЕ моћи да се усредсреде на њу док не буде прекасно и стварност коју ћемо за њих створити ће их подчинити!!!
Почеће нова ера ДОМИНАЦИЈЕ”„Ако икада сазнају да НАС ЗАЈЕДНО могу ПОБЈЕДИТИ, они ће предузети АКЦИЈУ!!
Ово НИКАДА не смеју да сазнају за оно што смо урадили, јер ако учине, нећемо имати где да бежимо, јер ће бити лако видети ко смо КАДА СЕ ВЕЛО ПОдигне!!!
Наше акције ће открити КО смо ми и НИКО нам неће дати уточиште!“
„Ово је тајни завет по коме ћемо живети, запечаћен КРВЉУ, НАШОМ КРВЉУ.
Ми који смо дошли са НЕБА на ЗЕМЉУ!!”
Ко су ****** ти људи и зашто не можемо да их истребимо као што они требе човечанство
 
Масонска вера Џона Д. Рокфелера
Желите да знате колико су ти људи заиста зли и узнемирујући?
Слушајте ово срање „Упутићемо их љубазно и нежно, пуштајући им да мисле да сами себе воде“„Ми ћемо распиривати непријатељство међу њима кроз наше фракције“„Ако СВЕТЛОСТ СИЈА међу њима, ми ћемо је угасити, ИСМЕШАЊЕМ или СМРТОМ, како нам највише одговара!“
„Натераћемо их да једни другима чупају срца и убијају сопствену децу!! Ово ћемо постићи користећи МРЖЊУ као нашег савезника
Они ће бити заузети УБИЈАЊЕМ једни других, а ми ИЗБИЈАМО као њихови ВЛАДАРИ а они ће се купати у крви, убијати свог комшију, докле год нам одговара“ „Имаћемо од овога велике користи, кроз ратове и њихову смрт, и то ћемо чинити докле год будемо сматрали потребним ДОК НЕ ОСТВАРИМО НАШ ЦИЉ!!
„Наставићемо да их терамо да живе у СТРАХУ и ГРЕХУ кроз слике и звук! Користићемо СВЕ НАШЕ АЛАТЕ да ово постигнемо”
Увек ћемо од њих КРИТИ БОЖАНСКУ ИСТИНУ, да смо ЈЕДНО!!
Ово они НИКАД не смеју да знају!!!” Кап по кап, кап по кап преузећемо њихове РЕСУРСЕ, ЗЕМЉУ и БОГАТСТВО!!!
Затим ћемо вршити потпуну контролу над њима!“
„Преварићемо их да прихвате законе који ће им узети МАЛО СЛОБОДЕ која им је остала“„Створићемо монетарни систем који ће их заувек ЗАТВОРИТИ, држећи њих и њихову децу у дуговима“
„АКО се удруже, представићемо свету другачију причу и оптужити их за ЗЛОЧИНЕ, јер ћемо ДРЖТИ СВЕ МЕДИЈЕ!!!“
„Ако се дигну против нас, згазићемо их као ИНСЕКЕ, јер су они мањи од тога!!!“„Истина ће бити СКРИВЕНА у њиховим лицима, тако близу да НЕЋЕ моћи да се усредсреде на њу док не буде прекасно и стварност коју ћемо за њих створити ће их подчинити!!!
Почеће нова ера ДОМИНАЦИЈЕ”„Ако икада сазнају да НАС ЗАЈЕДНО могу ПОБЈЕДИТИ, они ће предузети АКЦИЈУ!!
Ово НИКАДА не смеју да сазнају за оно што смо урадили, јер ако учине, нећемо имати где да бежимо, јер ће бити лако видети ко смо КАДА СЕ ВЕЛО ПОдигне!!!
Наше акције ће открити КО смо ми и НИКО нам неће дати уточиште!“
„Ово је тајни завет по коме ћемо живети, запечаћен КРВЉУ, НАШОМ КРВЉУ.
Ми који смо дошли са НЕБА на ЗЕМЉУ!!”
Ко су ****** ти људи и зашто не можемо да их истребимо као што они требе човечанство
Ovaj masonski pamflet vucic savrseno sprovodi i nad nama.
 
Ovaj masonski pamflet vucic savrseno sprovodi i nad nama.
dve tehnike NIKE kojima režim subzija proteste:
▪️ INGORISANJE - Stvara se osećaj kod domenstranata da je njihova borba besmislena i da je vlast nedodirljiva. Režim čeka da se narod umori i odustane.
▪️ ZASTRAŠIVANJE - Podrazumeva brutalnu upotrebu prekomerne sile...
Režim ubaci pripadnike kriminalnih klanova koji imaju zadatak da brtalno napadaju policiju. Policija se dva do tri sata "suzdržava". Pre reakcije huligani-kriminalci se sklanjaju i policija brutalno prebija i hapsi građane. Protestanti se zatim optužuju za nasilje.
Neverovatna je ova manipulacija narodom. Pre godinu danas umalo nije "počeo rat" zbog tablica, a Srbi su se zbog protasta povukli iz Kosovske policije u prepustili je Albancima.
Rekao je tada Vučić: "Nema predaje"
Danas, priznaje tablice Republike Kosovo, a niko to i ne spominje.
 
#
Злостављање деце и инциденти са жртвовањем деце који су се догодили на острву #Епштајн посвећени су вавилонском богу Молоху. Случајеви жртвовања деце оних који владају светом у модерним временима најтачније су приказани у серији Прави детектив (1. сезона 2014) .
 
Тунели се појављују у синагогама у Њујорку и Русији. Злостављање и трговина децом се дешавају у овим тунелима. Желимо да се истраже све синагоге
Подземни тунели у Њујорку су изложени трговини децом. Колико их још постоји?
 
Чувени амерички пастор Грег Лок рекао је прошле године да постоје тунели испод Беле куће и зграде Конгреса у којима се дешавало злостављање деце. Он је описао Џоа Бајдена као демона, члана тајне банде која управља овим тунелима.
 

Back
Top