Spavati sa njom...

lepa tema lyon..
izuzetno mi je bitno kako spavamo.
kao i u svemu drugom,
i tu se ljudi ili sloze i razumeju
ili ne...
imala sam partnera koji 'nije umeo da spava samnom'...
to je nesto sto ne moze da se nauci..
niti bi trebalo.. svako spava kako mu prija

ne bih mogla da budem u vezi u kojoj
spavanje nije kompatibilno...

cuj spavanje, pa kompatibilno... c c c
sigurno ima neka pametnija rec..
al' ne sad.. i ne iz moje glave...
 
Drugari,

Zanima me jedan specifičan aspekt naših ljubavnih života.
Svi smo bili u situaciji da bar jednu ili mnogo noći posle dobrog sexa prespavamo sa našom lepšom ili ružnijom polovinom.
Zanima me kakvi su bili vaši partneri kao partneri u spavanju? I ima li to bilo kakve veze sa tim kakvi su bili kao partneri u sexu?

Da li ste bili lepo koordinisani, na primer kad se okrene jedno okrene se i drugo ili je pak svako vukao ćebe na svoju stranu i nabijao kolena u rebra onom drugom.
Kakva su vaša iskustva u ovom domenu :razz:

Na primer, moja žena bi i u krevetu veličine 10 x 18m imala tendenciju da ga zauzme celog i du.petom me izgura van.

KAKO DOBRA TEMA :D
 
pa...zanimljivo da sam sa deckom sa kim sam stvarno imala lepu vezu, skoro uvek spavala- ledja u ledja:). i oboje smo se tome smejali, ali najlepse nam je bilo da se zalepimo ledjima jedno za drugo i tako spavamo..hm..tako je veza i zavrsila hihihi.
uglavnom volim kad me zagrle otpozadi i tako me ususkaju.
najgore je kad se razbaca, hrce, zavali mi ruku preko grla, pocnem da krkljam i da borim za vazduh...a ja sam svog prvog decka redovno sateravala iz kreveta, tad sam jos bila divlja i nepripitomljena, uopste nisam volela da spavam sa njim..hm...
i definitivno, kad bas bas pozelim da spavam sa deckom...to je to...
 
:) lepo.
I ja to zajedničko spavanje shvatam kao izraz poverenja i prijatnog osećaja koji imaš sa nekim.
Jer, valjda smo najnezaštićeniji kad spavamo i biće nam prijatno samo ako spavamo pored nekog kome verujemo i ko nam nešto znači.
 
ma najlepse je kad u zimskoj noci uzivas u zagrljaju onoga kog volis dok napolju veje sneg:razz:...spavali ili ne,divno je kad se ususkate jedno pored drugog i takmicite se u izjavama "ko koga vise voli"

:lol:
 
Spavati zajedno je uzajamna bliskost,poverenje i opustenost.Bitno mi je kako spavamo jer volim dodir tela uz telo dok ne zaspim.Kada zaspim, drago bitje me mora traziti po krevetu medju jastucima ako me se opet pozeli u gluvo doba noci..:D .i nikada se ne probudim u polozaju u kome sam zaspala.
Bila sam sa osobom koji se kada se premori u toku dana, trzao povremeno u snu usled opustanja misica i napetosti...smetalo mi je
 
Jao,kako sam volela da spavam pored njega! :D
Po celu noc sam bila zagrljena sa njim,pokrivana,ushushkana.... gde god legnem,da li na njegovu ruku ili rame,grudi...svuda mi udobno. :D
Mislim da sam ipak ja ta sa kojom je malo zaebaTo spavati kad sam premorena... .toliko sam u stanju da se iscimam i shutnem,da bih ga mogla izbaciti iz kreveta :lol: :lol: ( @kuchka E bash o tome pricham :mrgreen: )
Ali to nije uvek..... :p :)
 
Kada sam prvi put spavala kod decka on je kavaljerski ustupio meni svoj krevet i otisao da spava na drugi krevet kao nije navikao,ne moze:cry:...U pola noci kad se probudio i video da ja ne spavam presao je kod mene i oboje smo zaspali...Ujutro je rekao da nikad nije bolje spavao jer ja se ne pomeram,ne guram a posto sam sitne gradje zauzimam jako malo mesta...Sad ne moze da spava bez mene:D
 
Kada sam prvi put spavala kod decka on je kavaljerski ustupio meni svoj krevet i otisao da spava na drugi krevet kao nije navikao,ne moze:cry:...U pola noci kad se probudio i video da ja ne spavam presao je kod mene i oboje smo zaspali...Ujutro je rekao da nikad nije bolje spavao jer ja se ne pomeram,ne guram a posto sam sitne gradje zauzimam jako malo mesta...Sad ne moze da spava bez mene:D

:razz: simpatična priča. Tvoj je 8-)
 
Drugari,

Zanima me jedan specifičan aspekt naših ljubavnih života.
Svi smo bili u situaciji da bar jednu ili mnogo noći posle dobrog sexa prespavamo sa našom lepšom ili ružnijom polovinom.
Zanima me kakvi su bili vaši partneri kao partneri u spavanju? I ima li to bilo kakve veze sa tim kakvi su bili kao partneri u sexu?

Da li ste bili lepo koordinisani, na primer kad se okrene jedno okrene se i drugo ili je pak svako vukao ćebe na svoju stranu i nabijao kolena u rebra onom drugom.
Kakva su vaša iskustva u ovom domenu :razz:

Na primer, moja žena bi i u krevetu veličine 10 x 18m imala tendenciju da ga zauzme celog i du.petom me izgura van.
Šta fali dupetu tvoje žene, da mu dodaješ tOčku? :)
I moga li smanjit malo taj krevet... Kako da sagledamo neke... proporcije? :mrgreen:
 
Spavati sa nekim pored nekog uz nekog,uskati se,...
...Ja sam dugo bila pristalica da ne mogu da se naspavam ukoliko ne spavam sama, i to po mogutstvu u svom krevetu an svom jastuku :-) i sve mi je smetalo,... svaki sum,pokret,..a cekanje zore ili budilnika trajalo bi citavu vecnost,..
Te sam izbegavala vesto ili ne vesto "spavanje" u dvoje sa razno raznim izgovorima,..jel' je ceo dozivljaj bio atak na moj organizam,... Umesto jutarnjeg smeska "probudila bi se opanso nadrdana i besna"...
Sve do jedne specijalne persone zvane ljubav :)
...Desilo se cudo,..Zaspali smo prvi put sasvim slucajno nakon dolaska sa posla,.. a probudih se preporodjena :) Nakon toga, samo spavanje sa njim za mene je bio specijalan "dozivljaj" mozda zvuci cudno ali,..legla bih i nakon 4-5 h kvalitetnog sna,sirom bih otvorila oci naspavana odomorna cila i vesela (kad'kad bih gledila u njega kako spava a kad'kad mu pozelela "dobro jutro" pre jutra ;-) .)
Prelep osecaj: slusati kako neko dise u snu i dok spava nesvesno grli
i pri okretanju u ramence ljubi, :-) slusati udisaj i izdisaj i pritom osetiti svoje opustanje i san koji na oci dolazi,..okrenuti se kada se on okrene,probuditi se na tren a ne poremetiti svoj san...Probuditi se ujutro i imati srecan dan :-)
Kada sam dozivela taj osecaj jos tada sam se zamislila nad slicnim pitanjem,...i u datom trenutku pomislila kako nije bitna velicina kreveta,mesto,vreme nego osoba sa kojom san delis :-)
 
Drugari,

Zanima me jedan specifičan aspekt naših ljubavnih života.
Svi smo bili u situaciji da bar jednu ili mnogo noći posle dobrog sexa prespavamo sa našom lepšom ili ružnijom polovinom.
Zanima me kakvi su bili vaši partneri kao partneri u spavanju? I ima li to bilo kakve veze sa tim kakvi su bili kao partneri u sexu?

Da li ste bili lepo koordinisani, na primer kad se okrene jedno okrene se i drugo ili je pak svako vukao ćebe na svoju stranu i nabijao kolena u rebra onom drugom.
Kakva su vaša iskustva u ovom domenu :razz:

Na primer, moja žena bi i u krevetu veličine 10 x 18m imala tendenciju da ga zauzme celog i du.petom me izgura van.
U našem odnosu, ja sam manje nežna.:D
On prosto MORA da zaspe tako što će me obgrliti i rukama i nogama i isto tako mora da mi zabije ruku pod vrat.
Rezultat: bude mi uvek mnooogo vruće ( 100 puta se preznojim do jutra), obavezno ušinuće vrata, a pokušaj beganja od njega se nikad ne završi uspešno...mora dok spava da me drži bar za ruku.

p.s. ustvari, meni se to baš dopada:lol:
 
®:
Šta fali dupetu tvoje žene, da mu dodaješ tOčku? :)
I moga li smanjit malo taj krevet... Kako da sagledamo neke... proporcije? :mrgreen:

Tačka je posledica neiskustva u forumskom komuniciranju.
Dupetu inače ništa ne fali, bar po meni :razz:
A proporcije :razz::razz::razz: su date u toj formi da probudim sažaljenje kod urmašica i želju da pokažu kako su mirne i fine tokom noći...ali ne vredi, iskusne ove urmašice, ne padaju na to :???:
 
Tačka je posledica neiskustva u forumskom komuniciranju.
Dupetu inače ništa ne fali, bar po meni :razz:
A proporcije :razz::razz::razz: su date u toj formi da probudim sažaljenje kod urmašica i želju da pokažu kako su mirne i fine tokom noći...ali ne vredi, iskusne ove urmašice, ne padaju na to :???:

ajde, a kako ti spavas? i kolko tvoje dupe? da cujemo :P
 
Hahaha....s mojim blesavim je totalno pa...blesavo spavati...:)
On ima neke fore , stalno se trza. Cim pocne da se trza odmah znam da je zaspao , pa pocne iz cista mira da se ljulja , prica....svasta radi...
Leti spavamo na suprotnim krajevima , ali zato zimi mozemo celu noc da prespavamo zagrljeni...:)
 

Back
Top