Spavati sa njom...

Drugari,

Zanima me jedan specifičan aspekt naših ljubavnih života.
Svi smo bili u situaciji da bar jednu ili mnogo noći posle dobrog sexa prespavamo sa našom lepšom ili ružnijom polovinom.
Zanima me kakvi su bili vaši partneri kao partneri u spavanju? I ima li to bilo kakve veze sa tim kakvi su bili kao partneri u sexu?

Da li ste bili lepo koordinisani, na primer kad se okrene jedno okrene se i drugo ili je pak svako vukao ćebe na svoju stranu i nabijao kolena u rebra onom drugom.
Kakva su vaša iskustva u ovom domenu :razz:

Na primer, moja žena bi i u krevetu veličine 10 x 18m imala tendenciju da ga zauzme celog i du.petom me izgura van.


Super tema....
Imam bukvalno problem da se zauzimam krevet, guzim se i dupetom guram njega dok maltene ne padne sa kreveta, ili dok ga ne sabijem uza zid. To je sladji deo priche.
Suroviji deo priche je da kada se okrecem, dignem nogu u vis i onda je pustim da padne preko njega, shto ga obichno shtrecne u sred noci. I najextremniji primer koji mi se desio skoro je laktanje. Stavim lakat i onda ga guram u rebra svog dragog. Za sve ovo naravno chujem ujutru. Chak je 2pike na pochetku veze bio u fazonu da stane maltene u gard sav zachudjen zbog mog guranja koje ga je probudilo u sred noci.
Nije mi samo jasno zashto me ne probudi, iako uvek kazem da to uradi. Uvek chujem odgovor da mu je zao...
A da...i od skoro imam nov nachin izrazavanja napetosti u snu. Ne shkrgucem zubima ko sav normalan svet, nego zashkrgucem pa shkljocam i tako ukrug. :shock:Ko zna shta ja sanjam...Dal jedem u snu ili shta...
I to se deshava uglavnom kada sam napeta zbog nechega...a sabijam tu napetost u sebi...
I tako...
A da...Nema veze sa sexom. ceo zivot se ponasham isto. Moji me chuju ujutro pre nego shto ustanem kako se okrecem u krevetu, pa mi prichaju da sam opet nemirno spavala...
 
A jeste li nekada imali partnera koji je ok u svemu sem u spavanju?
Ja sam imao jednu devojku koja je bila više nego ok, ali je imala lak san, svo vreme se okretala i okretala, prevrtala i nameštala...a u pauzama kolenom u rebra ili laktom po zubima.
:( ne znam kako bih sa takvom partnerkom mogao da spavam duže vreme u istom krevetu

Ja sam ubedjena nekako da je to do velichine kreveta i da necu ugrozvati nikog kada budem jednog dana spavala na brachnom...
I to nema veze sa lakim snom. Ja spavam kao top...Kada imam lak san, nikad se ne guram...
 
Super tema....
Imam bukvalno problem da se zauzimam krevet, guzim se i dupetom guram njega dok maltene ne padne sa kreveta, ili dok ga ne sabijem uza zid. To je sladji deo priche.
Suroviji deo priche je da kada se okrecem, dignem nogu u vis i onda je pustim da padne preko njega, shto ga obichno shtrecne u sred noci. I najextremniji primer koji mi se desio skoro je laktanje. Stavim lakat i onda ga guram u rebra svog dragog. Za sve ovo naravno chujem ujutru. Chak je 2pike na pochetku veze bio u fazonu da stane maltene u gard sav zachudjen zbog mog guranja koje ga je probudilo u sred noci.
Nije mi samo jasno zashto me ne probudi, iako uvek kazem da to uradi. Uvek chujem odgovor da mu je zao...
A da...i od skoro imam nov nachin izrazavanja napetosti u snu. Ne shkrgucem zubima ko sav normalan svet, nego zashkrgucem pa shkljocam i tako ukrug. :shock:Ko zna shta ja sanjam...Dal jedem u snu ili shta...
I to se deshava uglavnom kada sam napeta zbog nechega...a sabijam tu napetost u sebi...
I tako...
A da...Nema veze sa sexom. ceo zivot se ponasham isto. Moji me chuju ujutro pre nego shto ustanem kako se okrecem u krevetu, pa mi prichaju da sam opet nemirno spavala...


:razz::razz: simpatično.
Imam slična iskustva
 
Ja sam ubedjena nekako da je to do velichine kreveta i da necu ugrozvati nikog kada budem jednog dana spavala na brachnom...
I to nema veze sa lakim snom. Ja spavam kao top...Kada imam lak san, nikad se ne guram...

:cry: kod mene se pokazalo da nema veze sa veličinom kreveta.
Čak nam je bilo bolje kad smo par meseci spavali na nekom uskom krevetu jer je morala da -sarađuje- u smislu da smo mogli da se okrenemo samo oboje istovremeno :razz:
 
Bilo je zanimljivo, obe smo bile jako mlade.Ja sam bila ravna ko daska, beloputa, a ona poluindonežanka, tamnih i teških grudi. Mirisala je ćudno i držala me u naručju ko dečko devojčicu, iako je bila mlađa od mene pune četiri godine, što je u to vreme bilo mnogo, s obzirom da sam ja tek napunila trinaestu. Mislila sam, biće nespretno, ali mnogo lepo me je ljubila, polizala me je celu, a ja sam samo dlanovima i noktima prelazila preko njenih leđa...nisam umela ništa drugo.
 
namerno me pogresno citiras.. zalicu se adminu


:mrgreen:

Ps. Ha i ti mene. Ispravila sam onaj gore post.
a016lc2.gif


Hopa cupa vrc vrc vrc
 
Drugari,

Zanima me jedan specifičan aspekt naših ljubavnih života.
Svi smo bili u situaciji da bar jednu ili mnogo noći posle dobrog sexa prespavamo sa našom lepšom ili ružnijom polovinom.
Zanima me kakvi su bili vaši partneri kao partneri u spavanju? I ima li to bilo kakve veze sa tim kakvi su bili kao partneri u sexu?

Da li ste bili lepo koordinisani, na primer kad se okrene jedno okrene se i drugo ili je pak svako vukao ćebe na svoju stranu i nabijao kolena u rebra onom drugom.
Kakva su vaša iskustva u ovom domenu :razz:

Na primer, moja žena bi i u krevetu veličine 10 x 18m imala tendenciju da ga zauzme celog i du.petom me izgura van.

.....sva sreca imam dve prazne sobe a i vishe volim da gostujem tako odem uvek kad hocu ...........
 
.........mislim kao jesam ,a u stvari nisam ...........poshto ne mogu da spavam u istom krevetu bilo skim,lezim dremam vrpoljim se i opet bi je je.bo ........to mi dodje kao muchenje za organizam ,mada sam probao da se kao opustim ali dvaput sam zavrshio na podu pa rekoh sebi jes da volesh da fakash ali nisi fakir i odem u drugu sobu i prepustim borilishte jachoj ,a ona prede kao lavica kad osvoji novu teritoriju ......
 

Back
Top