Somalija priznala nezavisnost Kosova

Mikronezija, Somalija, Palau, Hrvatska... bem ti drzave
Laie_61.gif
Laie_28.gif
Laie_34.gif
...:hahaha:
 
vi se uhvatili rusa , a njih boli kita za vas.

ne znam kad su vam to pomogli, pisana povijest to ne pamti.

Kao prvo , vidis da nase vlasti mrze Ruse . Rusi smatraju Srbiju svojim neprijateljim . A da su nam pomogli , jesu , vise puta .
No , obzirom da si hrvat , znam da ti je istorija isto sto i reklama za podravku .
 
Poslednja izmena:
nisu nam pomogli ali nisu ni prvi priznali nezavisnost niti nas bombardovali..........


pa vidi to sto su gledali kako nas bombarduju i nije neka potvrda velikog prijateljstva
to je isto kao kad te jedan bije a drugi te ne bije vec samo gleda i sad ti je on prijatelj jer te nije tukao...
da je rusija neki svetski faktor i da ima mu..da nesto da uradi i da zeli da uradi ne bi siptarima palo na pamet da se odcepe...ovako ode kosovo a mi se i dalje kunemo u ruse:per:
i jos nesto rusi nikada nista nisu radili dzaba misli malo o tome
 
a kad nam je to rusija pomogla majke ti
kad su nas bombardovali sa onim jednoim razaracem?

Pa eto ,pomogla je u Srpsko turskom ratui , kad je cela Srbija imala samo 317 oficira , iz Rusije je doslo oko 400 oficira , i veliki broj vojnika , dobrovoljno . Taada je popginuo kod Aleksinca ruski Grof rajevski , koji je opisan u ratu i Miru , kao Vronski . Pomogla je 1912 godine . Pa u WW1 . Pa je sad , za vreme ovih ratova dosla gomila dobrovoljacaa iz Rusije na nasu stranu .

A ajde ti nama kazi , kad su nam to pomogli ovi drugi . Hrvati , Nemci , Siptari ?
 
Nista ti ne brini . Mada ne vidim , zasto bi tebe radovalo cepanje Srbije i otimanje KiM , ipak da ti kazem , da ce se situacija promeniti sigurno , jer se situacija stalno menja .
Nije prvi put da se dogadjaju ovakve stvari .



mene ne raduje cepanje kosova ali sam isto tako svestan da kosovo 20g nema veze sa srbijom,radio sam dole pa znam,da ce ista da se menja veruj mi nece i nikada srbin i siptar nece biti prijatelji a kamoli da zive u miru...pogotovo ne vidim nacin na koji bi se to menjalo i koji bi to svetski faktor uticao na eu i ameriku da promene svoje misljenje toliko...
i zaboravljas koliko je kostala njihova nezavisnost...velike su pare ulozene u sve to,samo je bombardovanje kostalo koliko hoces
 
vi se uhvatili rusa , a njih boli kita za vas.

ne znam kad su vam to pomogli, pisana povijest to ne pamti.

Повијест је кратка....
Кад би мало прочитао историју, било би ти јасније....
Али еби га...Није то као што си ти научио о хрватској повијести....
Пет страна и готово....
За српску историју треба много времена, јер досеже далеко у прошлост.
:per: :per: :per:
 
Poslednja izmena:

Back
Top