Šok tvrdnje Moskve, Rusi objavili podatke o "plaćenicima" Kijeva: Navodno ubijena 152 Hrvata, a evo koliko Srba se bori za Ukrajinu

Pitanje je koliko je to sve tačno. Vole Rusi malo da se služe propagandom.



Pa piše ti gore da se radi o plaćenicima, ne idu oni tamo zato što neko može da pobedi ili izgubi, već da se zaradi. Posao kao i svaki drugi od 9-17, plus prekovremeno ;)



Oni se ne bore da pobede, nego da ne izgube. Nikome nije drago da izgubi državu koju je imao do juče.

И “наши” на противничкој страни не одбијају лову кол’ко сам ја чуо. ;)
 
da kažu oko petnaest hiljada ili oko pedeset hiljada pa i da poverujem
ali kad kažu 13.387 mogu da budem siguran da su lupili cifru

mislim da imaju dobru obavestajnu sluzbu i da tacno znaju koliko ali da u javnost namerno izbacuju pogresne rezultate koji su mozda priblzini realnim jer ne zele ni da pokazu da znaju.

Да нешто знају не би побегли из Чернобиља и Херсона рецимо. :hvala:
 
Hrvatska npr je mala zemlja i saznalo bi se bar za petoricu a na spisku su 152 ubijena..gde su imena njihova, podaci? odakle su ti ljudi? slike neke, dokaz jedan?
I ne verujem da ima 350 budala iz Hrvatske koji bi išli da ratuju po ukrajinskim vuko jebinama..
jedno realno razmišljanje
a mogli su da stave i 5000 Hrvata da su ubili bmk

Има њих а има и нас. :ok:
 
Zelim da ohrabrim Srbe koji podrzavaju Ukrajinu da se vise ukljuce.Manje tviter ili forum.Osvjetlajte nam obraz.Sto vas vise ode vise ce vas i ostati.Zakon velikih brojeva.

Да сам прошао обуку био бих сад вероватно у Севастопољу или Белгороду можда.
 
Да сам прошао обуку био бих сад вероватно у Севастопољу или Белгороду можда.
Ja sam prosao obuku.
Evo me opkolio sam Moskvu.
Povlace se i unistavaju sve sto ne mogu da ponesu.
 
Samo da dodam: Šipci i ostali nesmetano idu da ratuju i dolaze kao prekaljeni borci, dok onaj majmun naše kažnjava sa pet godina robije.

Ko je imao prilike da se nadje u ratu onda zna šta znači iskusan borac koji je već ratovao negde

Једна држава, два система.. К’о Кина смо у п.м!
 
Plaćenici koji su došli po apanažu, malo adrenalina, a ako uspeju da se izvuku imaće priču kad sednu u lokalnu kafanu kako su oni bili tamo i radili ne znam ni ja šta, gde je bilo tvrdo.

Ne znaju i ne kapiraju da su topovsko meso.

Много је новца уложено да би били само то.
 
Brate, uzmi samo logično razmisli, čovek koji nije sposoban za druge stvari i koji ne može u normalnim uslovima da napravi par hiljada evra mesečno, on i jeste samo za dati mu pušku i reći "ajmo", to su te prazne i glupe glave kojima je i 3000 mesečno puna kapa.

Bukvalno kao konobar u boljem lokalu u Beogradu uzmeš 1500 uz bakšiš i jedino što može da te pogodi je čaša ako se neko iznervira. :D

Али ако си у скупини која разваљује руску Црноморску флоту на Криму или ових дана креће са озбиљним деловањем на руском тлу..
 
Hrvatska npr je mala zemlja i saznalo bi se bar za petoricu a na spisku su 152 ubijena..gde su imena njihova, podaci? odakle su ti ljudi? slike neke, dokaz jedan?
I ne verujem da ima 350 budala iz Hrvatske koji bi išli da ratuju po ukrajinskim vuko jebinama..
jedno realno razmišljanje
a mogli su da stave i 5000 Hrvata da su ubili bmk
Realno, komsije bi mogle da se malo potrude i posalju vise degenerika za odstrel
 
Nije malo realno je.Taman.
Poslije godinu dana kupis stan u manjem mjestu u Srbiji.
Cisto ti sve ostane.Na ratistu dobijes sto ti treba.Ako ne dobijes zauzmes sam neko selo ili gradic i uzmes sta ti treba.
za 36.000 ne mozes vise ni u varosici kupiti valjan stan.
 
Pa piše ti gore da se radi o plaćenicima, ne idu oni tamo zato što neko može da pobedi ili izgubi, već da se zaradi. Posao kao i svaki drugi od 9-17, plus prekovremeno ;)
Placenici ne idu da poginu, a u Ukrajini je trenutno najveca mogucnost.
Obicno idu tamo gde su sigurni, kao na safari.
Mnogi od ovih su prevareni, sem mozda profesionalaca poput posluga raznog oruda i instruktora, medutim, kako smo videli i to je isuvise rizicno.
 
Poslednja izmena:
1710508432657.png
 

Back
Top