Snobizam medju tinejdzerima

Nisam snob,bas sam opustena iako mi keva govori da sam zesci snob iskopleksirana i isfolirana...smatram da bas nisam zavisna od takvih stvari..burzuji i to..evo pre 4 dana sam blejala napolju bilo hladno zapalili neki klinci vatru sedeli na limu a ispred nas 4 kontejnera i pored sve djubre kao deponija...a onda prolaze neka burzujska kola i gledaju nas onako..buhaaaahah
 
I dont have any friends, tako da ne mogu biti snob, posto ne znam prema kome bih bio lol
Sto se tice para, pa kao u odnosu na ostale mogao bih da prodjem kao mid higher class, ali ono posto nemam friends stvarno nista nemam od toga :D
Nesto sam razmisljao i da imam dva aviona i jahtu opet ne bih mogao nista da radim sa time :( L O L- fail
 
Nisam snob... Ali mnogi misle da jesam... Ovde neki pisu kuliraj i sve OK... Kod mene nije tako, neki nesto izigravaju kao ortaci ovamo iza ledja daleko bio :D , drugi pricaju tatin sin... I kako da covek ostane normalan? Mora kewe da im vodim na medeni mesec :D
 
Da li ste snobovi?Da li se ponasate snobovski?Da li se druzite sa snobovima?Ili iako iamte dosta love, i dalje ste kuleri?
Ovo je tema o snobizmu medju tinejdzeri, a mogu da se ubace i oni malo stariji.z:mrgreen:

Da pocnem od sebe.Iako imam malo kinte preko, nikada to nisam ubacivao u prvi plan medju svojim drugovima i prijateljima.Cak stavise, trudim se da to bude sto skrivenije.

E sad, da cujem vas...

mislim da ne, mislim nekima mozda izgledan nadrkano i odbojno i da glumim ludilo, al snobovski ne, mislim snobizam mi je ono robovanje navikama, klišeu, formi.. to ne... keša nemam baš toliko da bih mogao da se pucam u tom smislu, mada bih...
 
ne znam, jer ne praktikujem, kad se oparim odgovoricu ti :) mislim ono nisam nikakv moralni čistunac, niti u onom fazonu skromnost, finoća, poštenje... niko ne može da me ubedi da nije dobar osećaj i ne diže ego i adrenalin i ono animalno samozadovoljsvo kad se isku.rčiš malo... bar neko vreme, posle smori verovatno...
 
ne znam, jer ne praktikujem, kad se oparim odgovoricu ti :) mislim ono nisam nikakv moralni čistunac, niti u onom fazonu skromnost, finoća, poštenje... niko ne može da me ubedi da nije dobar osećaj i ne diže ego i adrenalin i ono animalno samozadovoljsvo kad se isku.rčiš malo... bar neko vreme, posle smori verovatno...

Jeste se osecas mocno kad se iskurcis...I ja sam tako neko vreme...A onda sam uvideo da je to ruzno...
Mislim, nemam ja nista protiv toga da neko ima milione, milijarde...Pa i ja cak sanjam da imam tolke pare.Ali samo treba ostati onaj stari i ne zaboraviti ljude oko sebe...Ne treba se vinuti u visine i zaboraviti "obicne smrtnike".
 

Back
Top