Snobizam medju tinejdzerima

E sad pitanjce...Dal se lepo osecas kad se ponasas snobovski?Dali tvoji prijatelji moraju biti iskljucivo oni sa istim racunom ili mogu i drugi?

Ne ponasam se ja snobovski kad sam ozbiljan, samo kad se preterano zezam. A uglavnom se nikome ne dopada jer im treba dosta vremena da uhvate moj ritam i svate kad se zezam a kad ne.

Majci sam rekao jer zena je dala otkaz zato sto je njena plata u odnosu na moju ocajna, a i ima problema sa zdravljem, a zalila se sto rinta po kuci. :/

Gospodi koju previse iritiraju moji postovi, potrudio sam se da predjem na ozbiljni i saosecajni kolosek koliko mogu.
 
Nisam snob.
Mislim, ne ponasam se tako.
I u normalno, sam stanju sa kintom. I da je imam previse ne bih mogla tako da se ponasam jer je to ipak kinta mojih matoraca. A i da ja zaradjujem- opet ne bih mogla tako.
Novac je prljava stvar, ali nazalost, nenormalno potrebna stvar. Ali to mi ne moze biti kriterijum u biranju drustva i slicno.
 
Ne ponasam se ja snobovski kad sam ozbiljan, samo kad se preterano zezam. A uglavnom se nikome ne dopada jer im treba dosta vremena da uhvate moj ritam i svate kad se zezam a kad ne.

Majci sam rekao jer zena je dala otkaz zato sto je njena plata u odnosu na moju ocajna, a i ima problema sa zdravljem, a zalila se sto rinta po kuci. :/

Gospodi koju previse iritiraju moji postovi, potrudio sam se da predjem na ozbiljni i saosecajni kolosek koliko mogu.

Oke onda.z:mrgreen:
 
Majci sam rekao jer zena je dala otkaz zato sto je njena plata u odnosu na moju ocajna, a i ima problema sa zdravljem, a zalila se sto rinta po kuci. :/.

Skupi sto za sobom, Miroslave. Kad se svuces, slozi odelo u ormar. Ne na krevet, ne na fotelju, ne na patos, nego u ormar. Kad se brijes, ocisti lavabo za sobom.
Ne kazem to zbog svekrve; Ni ja ne planiram da cistim za tobom, kad se bude desilo, tek da znas.
 
Skupi sto za sobom, Miroslave. Kad se svuces, slozi odelo u ormar. Ne na krevet, ne na fotelju, ne na patos, nego u ormar. Kad se brijes, ocisti lavabo za sobom.
Ne kazem to zbog svekrve; Ni ja ne planiram da cistim za tobom, kad se bude desilo, tek da znas.

Nisam ni ocekivao ti da mi cistis. :/ Ne daj boze ti da cistis.

I zasto kada mogu da placam kucnu pomocnicu?
 
Kako to da covek s tolkim parama ipak nije uspeo da sebi obezbedi vizu za put u okviru Evrope?
Ljudi kao sto je mikki88 nemaju takih problema, a nemaju bas ni obraz. Misim, svi znamo kako se dolazi do vize u dva koraka ako se ima susteca moneta.
Ali sta, mikki88 je tek novopeceni bogatun. Mozda jos malo vremena da mu damo, pa da vidimo njegovu dalju genezu.
 
Da li ste snobovi?Da li se ponasate snobovski?Da li se druzite sa snobovima?Ili iako iamte dosta love, i dalje ste kuleri?
Ovo je tema o snobizmu medju tinejdzeri, a mogu da se ubace i oni malo stariji.z:mrgreen:

Da pocnem od sebe.Iako imam malo kinte preko, nikada to nisam ubacivao u prvi plan medju svojim drugovima i prijateljima.Cak stavise, trudim se da to bude sto skrivenije.

E sad, da cujem vas...

Nemam kinte...iako mnogi misle da je imam (to je valjda zato sto mi cale radi u Italiji i zato sto mnogo trosim)...poznato je da kad sam god u krizi ili startujem novog decka ili kupim nove cipele....koje posle toga nikad ne obujem, jer se ne vadim iz starki...a ni dečka posle toga često ne upotrebljavam...:lol:.e sad da li sam snob?Ne...nisam...ja sam klošar koji nekad tako zna da se ponaša uistinu i mislim da mi uopšte ne bi stajao neki snobizam...jednostavno mi ne ide uz karakter...verovatno to ne bih bila ni da imam para....klonim se ljudi koji pare stavljaju u prvi plan i tako....tako da dolazimo do zaključka više sam uobražena i mislim da sam bolja od drugih...al' to nije snobizam...z:hm:
 
Poslednja izmena:

Back
Top