~smrtna kazna

NO PAIN NO GAME:
Bliznakinja:
NO PAIN NO GAME:
ja sam za smrtnu kaznu. nema niko pravo uzimati zivot a to sto neke serijseke ubice ubiju 15 ljudi sta onda sa njima??? sta njih treb ostaviti da zive???

Нико није рекао да је против затвора и сл.
За такве људе има - зна се

a sta oni znaci trebaju da zive dugo i srecno u zatvoru ??? i da im mi placamo hranu ??? bas su to zasluzili
Tako je.
Ubice ga cika Bili ko zeca.
Stvarno, sada neko pobije masu ljudi i ti njega stavis u zatvor(i to kod nas je maksimalna kazna nesto mala, nisam siguran, alimana od 20-tak godina) i on tamo jede zaje8ava se, i jos ce mozda unutra nekog lakog kriminalca da kokne, nikad ti ne znas kakav je njemu mozak. A kad izajde opet napravi sr.anje . Mislim, sta reci!
Po8iJ Go\/nA
 
uros...:
Izvini ali nesto mi nije jasno... Kako da sprovedes tu ignoraciju ako bi on i dalje bio u drustvu. A koja prava da im oduzmes-da ne sme da izadje na glasanje ili sta?
U tome i jeste problem, uvek bi se nasla neka budala da ga prihvati. Prava - nije ovo bas najbolja rec, ali ajde, nemadoh drugu. Zamisli naprimer da krenes uvece u grad, i gde god da svratis stoji lista nepozeljnih i isteraju te odatle, odes da trazis neki posao - isteraju te i odatle, nadjes neku kurvu - otera te i ona, odes u prodavnicu i naplate ti duplo skuplje jer si na listi nepozeljnih. Udjes u gradski, i odatle te isteraju... Kontas? Tako nesto. Mislim da bi vecina prsla posle nekog vremena...
Ali posto je to neostvarivo predlazem da svaki grad lepo prestupnike kaznjava javno na trgu, zavisno od tezine kazne, pocevsi od udaranja batina do npr...hm, sta sad... bosanski lonac? ili npr. potope ga u bure katrana i ulepe perjem, ili jos bolje u bure govana... :D ... Jel da da sam genije?
 
Sad se setih - istetovirate mu na celu - kreten, ili tako nesto :D i skroz da se obrije obavezno (kompletno), a mogli bi da ga i zatvorimo u sobu sa pederima da ga malo obrade :D :D ... sto bi Peruzzijev zakonik bio interesantan za citanje...
 
Ja sam za smrtnu kaznu silovateljima svih i svakakvih (nisu bitne godine zrtvi). To bi bila duga i bolna smrt, proziveli bi sve ono sto su prozivele njihove zrtve, ako ne jos i gore :twisted: ...

S' druge strane gledano, nije covek taj koji kaznjava, jer tu je jedna mala stvarcica nazvana karma :D , sto znaci da je toj zrtvi mozda sudjeno da bude silovana u ovom zivotu, a tom silovatelju da joj se oduzi za neki greh u proslom zivotu :roll: . To je onaj sistem - milo za drago :P , tako da se tu dvoumim.
Ipak, pobila bih nekoliko njih da drugi vide...a onda bih pohvatala sve ove sa mentalnim oboljenjima i pokusala da ih izlecim, jer bih time cinila dobro delo. Ako su neizlecivi - pravac pusto ostrvo.
Ubice bih kaznila sledecim: oni nekoliko meseci treba da veruju da ce ih pogubiti, a onda, kad sednu na stolicu/stanu ispred giljotine/ih vezu da im ubrizgaju otrov/etc. im kazu "APRILILILILILI!!!", a za to vreme su se oni nacisto us*ali od straha i nece im pasti na pamet da ubiju nekoga (tako bi meni bar bilo)...
One koji su iz samoodbrane ubili nekoga, ne bih kaznila, vec odvela na psihijatriju da vidimo zasto...
 
Peruzzi:
Sad se setih - istetovirate mu na celu - kreten, ili tako nesto :D i skroz da se obrije obavezno (kompletno), a mogli bi da ga i zatvorimo u sobu sa pederima da ga malo obrade :D :D ... sto bi Peruzzijev zakonik bio interesantan za citanje...

Pa vidi posto i sad ima mnogo takvih koji tetoviraju kreten na celu(ne znam da li si video Tajsonovu tetovazu na licu koja ocigledno kaze "ja sam kreten") ovo otpada.
Takodje ima onih koji se skroz briju. Moj "ortak" se skroz obrijao ali skroz, cak je obrijao i jednu obrvu. Tako da i ovo otpada.
A tek koliko ima pedera... tako da bi mnogi uzivali u kazni.
:D :D

uros...= UrosWasHere
 
Malo se zaebah, jer sam mislila na nesto drugo, tako da se ovom prilikom izvinjavam svima koji su citirali ovo sto sam rekla (one koji su ubili iz samoodbrane na psihijatriju da vidimo zasto). Nisam mislila na psihijatriju, nego da ih neko ispita...

Pa, ubicu koji je koknuo 15 dusa bih odvela u Alkatraz, odande nema da pobegne...
 
*Lenja_Pita*:
Malo se zaebah, jer sam mislila na nesto drugo, tako da se ovom prilikom izvinjavam svima koji su citirali ovo sto sam rekla (one koji su ubili iz samoodbrane na psihijatriju da vidimo zasto). Nisam mislila na psihijatriju, nego da ih neko ispita...

Pa, ubicu koji je koknuo 15 dusa bih odvela u Alkatraz, odande nema da pobegne...
sa Alkatraza su uspeli da pobegnu,ali sa Golog Otoka...ne verujem...
 
A zasto uopste nekog stavljati na dozivotnu? Makar to bio i zatvor iz koga ne moze da se pobegne. To je samo ziv trosak(vec sam to objasnio), nema nikakve koristi od toga.

I jos nesto, nema neke velike vajde od alkatraza, on je zatvoren, sada sluzi samo kao turisticka destinacija. :wink:
 
UrosWasHere:
Pa vidi posto i sad ima mnogo takvih koji tetoviraju kreten na celu(ne znam da li si video Tajsonovu tetovazu na licu koja ocigledno kaze "ja sam kreten") ovo otpada.
Takodje ima onih koji se skroz briju. Moj "ortak" se skroz obrijao ali skroz, cak je obrijao i jednu obrvu. Tako da i ovo otpada.
A tek koliko ima pedera... tako da bi mnogi uzivali u kazni.
:D :D

uros...= UrosWasHere
Damn....nista, na pedere cemo zenama :D , brijanje definitivno otpada, ali valjanje u katran i posipanje perjem, ili ubacivanje u septicku jamu je i dalje prihvatljivo

*Lenja_Pita*:
Ja sam za smrtnu kaznu silovateljima svih i svakakvih (nisu bitne godine zrtvi). To bi bila duga i bolna smrt, proziveli bi sve ono sto su prozivele njihove zrtve, ako ne jos i gore :twisted: ...
Znaci - yebi silovatelje :D
Hm....bilo bi ovo vrlo interesantno, pogotovu sto sam za javno izvrsavanje kazni...
 
Alexandra9:
Bolja nego smrtna...

mada, mozhda si i u pravu. (;
Oduzhicje mu se sledecji zhivoti. :p
Dozivotna je ne ekonomicna,jer zatvori se brzo napune pa moraju da grade nove,ovako im ne treba vise od jedne gasne komore velicine svinjarca i jedne manje kuce gde ce im biti kancelarija...eh da zaboravih i malu garazu gde ce stajati boce s' gasom. :lol:
 

Back
Top