Smisao zivota O_o

Pa razmisli malo,sam zivot nema smisao,ali ti sam mozes da ga stvoris..ili uklonis :lol:
npr eto otisao si na faks,ode zivot na koji si navikao,i sta onda? zaebo si se..nema smisla,nema zivota.. sad mozes samo da se obesis
 
Ipak zavisi kako ko konta zivot.
Meni je dovoljno da svaki dan radim neke iste stvari,nekad nesto novo,i tu stoji smisao.. Nema tu patetike ili neke tuge,ne trazim ljubav niti slicna sranja,a ni ona materijalna..

videces cile kad jos malo odrastu pa kad krene jedan po jedan da se zene,ostaces ti na kraju sam ili ces se ozeniti!

Ma neka,nije da zalim za starim drustvom,inace to opet ne bi bilo isto,pa nek rade sta hoce
 
dok si mlad da pijes,*****,duvas i pravis sranja da bi imao cega da se secas u starosti.Kad dodjes do neke polovine zivota treba da nadjes zenu sa kojom planiras da provedes zivot i da stvaras nesto zajedno sa njom,da skapras sustinu zivota,imas decu i tako...

smisao zivota se menja kako sazrevas i treba doziveti i onaj buntovnicki deo dok si mlad i kasnije da se skrasis.
 
postoji ****,evo ja sam zivi primer idiota koji je verovao u neke ideale i da se ceni onaj ko plane i lupi sakom od sto odmah,sta sad imam? Ko ****. 0 prijatelja,par drugova koje vidim jednom u mesec dana,100000 poznanika koji progovore samnom par reci koje i ja svakodnevno progovorim sa kasirkom. Sada nijednu ribu ne mogu da nadjem,zasto? zato sto nikog ne poznajem,svi su otisli negde,svi imaju nekog,jedino si ti ostao prokleti perfekcionista i moralista,visoki idealista koji ne prasta nista i nikom. e sad prijatelju moj jedi gowna,druzi se sa ljudima na internetu jer si majmun,tako ti i treba konjino glupa.

Same situation... imam 2 lika koja su izmedju ortaka i druga, 20-ak poznanika sa kojima mogu da pricam max. 5 min kad ih vidim na ulici i oko 200 ljudi na cao, to je to... u zivotu sam imao samo jednu ribu, bili smo u vezi samo par dana, a to je bilo pre 3 godine... sad sam prva god. na faxu, trenutno zivim u bg po principu gajba-fax, strebanje po 7h dnevno, ostatak vremena pijem caj i slusam power metal, ili citam neke knjige koje mi trenutno predstavljaju jedinu zanimaciju u zivotu... bedno... bez perspektive... najradije bih napustio fax, vratio se da zivim kod matoraca, i igrao wow do kraja zivota... naravno morao bih da nadjem jbni posao, a ne bih zeleo da radim na benzinskoj pumpi ili trafici, jer sa gimnazijom nista bolje ne mogu da radim.
 
Vari Zeka pod drvetom i prolazi dabar:
- Zeko, daj mi malo.
- Bezi bre budalo.
- Malo samo Zeko, jedan dim.
- Ajd', ali samo jedan dim.
Povuce dabar dim, zahvali se Zeki i krene dalje kroz sumu. Sretne ga slon, i pita ga:
- Dabre, jesi l' malo povukao, a?
- Aha, eno Zeka vari tamo ispod drveta, pa mi dao dim.
- Ode slon kod Zeke i kaze:
- Zeko, daj mi dim, molim te.
- Bezi bre budalo, jesam li ti malo pre dao a vidi nasta licis!
 
Niste se vi još ispekli po pitanju samačko-studentskog života u drugom gradu.
Mora da vam prodje neki period, većini ljudi je to do nove godine odnosno kraja prvog semestra. Ko se ne pelcuje tamo do juna taj je već u problemu. Sve zavisi i koji si fakultet upisao, ako je to još neki gay...
Samo bež'te od ovog foruma, to će vas ubiti definitivno. :lol:
 
911s [SK];16445658:
Niste se vi još ispekli po pitanju samačko-studentskog života u drugom gradu.
Mora da vam prodje neki period, većini ljudi je to do nove godine odnosno kraja prvog semestra. Ko se ne pelcuje tamo do juna taj je već u problemu. Sve zavisi i koji si fakultet upisao, ako je to još neki gay...
Samo bež'te od ovog foruma, to će vas ubiti definitivno. :lol:

Upisah pravni fax...inace, ovaj zivot u bg me ubija, bednooooo, i tako treba da zivim narednih nekoliko godina...Sta je sa tobom, kako podnosis zivot? :D
 
Upisah pravni fax...inace, ovaj zivot u bg me ubija, bednooooo, i tako treba da zivim narednih nekoliko godina...Sta je sa tobom, kako podnosis zivot? :D

E jes malo govnjiv taj bg, al moradu se negde provoditi studentski dani.
Najgovnjiviji mi je onaj tramvaj što večito drči napolju, ne mogu nigde da pobegnem od tog parajućeg zvuka.
I oni cigani su tako smarajući. I kontrolori u gradskom, tek su oni dileje.
I ne znam što je Beograd beo, kad ja kad god pogledam napolje a ono sve sivo.
 
U cemu je smisao i cilj vaseg zivota?

Pitam jer sam u veeeeelikom bedaku, jednostavno ne kapiram zasto zivim kad moram da strebam na faxu po ceo dan, pa nemam vremena da vozim bajs, igram wow, jurim ribe i napijam se...

:dosadno::ljutko::think:

Sta je ono sto vas odrzava u zivotu, sto daje vasem zivotu smisao? :deda:

Moj smisao zivota je zenzanje,obilazak svega i svacega,nauciti sve sto se moze....i uvek pomagati onima koji zasluzuju kaoi biti na strani pravde ;) :D
 
2r798cy.jpg



И да, врло је важно имати циљ у животу и стремити ка истом.
 
Poslednja izmena:
Smisao života je u tome da iz istog izvučeš najbolje, a to najbolje je, opet, za svakog individualno

Ovo što su neki napisali za faks (poput Usera i Direkta) je najgluplja filozofija... zašto te godine samo treba pregurati, zašto su one loše i teške po svaku cenu? Ne lupetajte

to znači ići linijom manjeg otpora, i život uopšte nije tako besmislen kakvim ga neki ovde predstavljaju... zapravo, to i jeste život - gomila novih iskustava koje treba prilagoditi sebi... pa, sad - neko to uradi brže, nego sporije, ali neko nikad i ne uradi, nažalost

sve zavisi od toga da li je čovek naviknut na borbu, da grize za svoje... oni koji nisu - predaju se nekim glupim šemama i traže opravdanje za svoju slabost, mada ima i onih koji izgrade smisao za borbu

naravno, ukoliko ti neka šema ne odgovara, uvek je možeš zameniti drugom, koju smatraš povoljnijom, ali bitno je NASTAVITI

ja volim prepreke, jer je svaka ispit za moju volju, u principu

što se druženja tiče, družim se samo s onima koji su zanimljivi, zatim onima koji su jednako posvećeni cilju, poput mene, i vrlo često sa starijima od sebe (imam dosta starijih poznanika i drugova)

a druženje kao druženje ne posmatram kao neki bitniji faktor u svom životu, jer sam jako intezivno u svom filmu, što bi rekao Štulić

takodje, najviše mrzim kad neko kaže - "oni koji imaju lovu imaju privilegije i uživaju, mi ostali možemo samo da jedemo go.vna od jutra do sutra"

Hoćeš lovu? Hoćeš žene, drugačiji tempo života? Pa radi j.b.t., čitaj, usavršavaj se, zaradjuj, nemoj samo kukati kako je život nepravedan! pa i oni koji sada imaju hrpu novca, nisu istu pronašli na krovu, nego su crnčili da bi stigli do takvog materijalnog statusa

mislim da je, ipak, od finansijskog blagostanja te vrste, još bitnije da radiš nešto što voliš i u čemu se pronalaziš, mada se ni tu neki ne bi složili sa mnom

Uglavnom, ludi ste ako mislite da je bilo šta u životu bezvredno, vredno "preguravanja" ili čega već... ja obožavam iskušenja i borbe

pozdrav
 
Poslednja izmena:

Back
Top