Smisao zivota O_o

Pa dobro ja sam se jedno vreme trovala horor filmovima xDD
Pa sam imala nocne more xD.
Ja gledam i horor filmove. Skoro svake noci imam nocnu moru.
Ja ne mogu da igram horor igre, zadubim se u igru i samo neko gohno iskoci, ja se cimnem i ubiju me... xD

Brate,razvijes tokom vremena visoku toleranciju prema nasilju i strahu tako da oguglas na to,kao i na kosmare. Ako sanjas svake noci onda te to vise i ne dotice,mozes da sanjas ne znam sta neces se uplasiti,
Retki su filmovi,snovi i igre koje mogu da me uplase. Sve sam horor igre presao osim FEAR-a koji sam sada uzeo da igram i nisam presao jos Silent Hill serijal jer mi idu na nerve kontrole u igri.
 
Koliko sam puta padao sa stolice zbog horor igrica... Dead Space, Fear, Silent Hill i najbolja Fatal Frame...

Ma da mi iskoci Dusko Dugousko ja bih se iscimao...isto tako i u horor filmovima, sve one strasne gluposti su mi smesne, ali kad nesto skoci ispred tv-a ja se cimnem... :lol:

Ja gledam i horor filmove. Skoro svake noci imam nocnu moru.


Brate,razvijes tokom vremena visoku toleranciju prema nasilju i strahu tako da oguglas na to,kao i na kosmare. Ako sanjas svake noci onda te to vise i ne dotice,mozes da sanjas ne znam sta neces se uplasiti,
Retki su filmovi,snovi i igre koje mogu da me uplase. Sve sam horor igre presao osim FEAR-a koji sam sada uzeo da igram i nisam presao jos Silent Hill serijal jer mi idu na nerve kontrole u igri.

Ima logike...preporuci neku horor igricu da vidim kako ide... :lol:
 
Zar si tolika picckica? :lol:
Ja sam igrao svaku od tih igrica, a Amnesia me najvise iscimala, ali samo ono da malo trznem noge i da mi ubrza puls, ne brate da padam sa stolice i da se userem...

Igrao si Fatal Frame?

Inace kako ja igram...

Mrak, jedina svetlost iz monitora, sluske na max...

Da vidis kad drekne nesto i pocne da crveni ekran...

@Direkt

I to sto kazes

@Funny

Ako hoces da se cimas cepaj ove gore navedene, pored njih:

Amnesia (najzajebanija igra koju sam igrao, sav sam pretrnuo)
Nosferatu
Clive Barker's Undying
Clive Barker's Jericho
Doom 3
Suffering
Metro 2033
Alien vs Predator (novi i stari)
Cryostasis: The Sleep of Reason
S.T.A.L.K.E.R
BioShock (ume da iscima)
Dead Space 2
Penumbra (majka horor igrica)
Call of Cthulhu
Pathologic


Ako oces jos javi... Ima ih dosta...
 
Igrao si Fatal Frame?

Inace kako ja igram...

Mrak, jedina svetlost iz monitora, sluske na max...

Da vidis kad drekne nesto i pocne da crveni ekran...


@Funny

Ako hoces da se cimas cepaj ove gore navedene, pored njih:

Amnesia (najzajebanija igra koju sam igrao, sav sam pretrnuo)
Nosferatu
Clive Barker's Undying
Clive Barker's Jericho
Doom 3
Suffering
Metro 2033
Alien vs Predator (novi i stari)
Cryostasis: The Sleep of Reason
S.T.A.L.K.E.R
BioShock (ume da iscima)
Dead Space 2
Penumbra (majka horor igrica)
Call of Cthulhu
Pathologic


Ako oces jos javi... Ima ih dosta...

Igrao :D
A dobro, svi kazu to kao sve na maksimum, ugase svijetlo
Ja samo svijetlo ugasim doduse, nemam slusalice :P

STALKER, Bioshock i Metro 2033 nisu horrori
Metro 2033 i jeste kao horror, ali je sranye i previse ti je ogranicen prostor kojim mozes da se kreces
 
Ja gledam i horor filmove. Skoro svake noci imam nocnu moru.


Brate,razvijes tokom vremena visoku toleranciju prema nasilju i strahu tako da oguglas na to,kao i na kosmare. Ako sanjas svake noci onda te to vise i ne dotice,mozes da sanjas ne znam sta neces se uplasiti,
Retki su filmovi,snovi i igre koje mogu da me uplase. Sve sam horor igre presao osim FEAR-a koji sam sada uzeo da igram i nisam presao jos Silent Hill serijal jer mi idu na nerve kontrole u igri.

Ja jedinu igricu koju u zadnje vrme volim da igram je Fort zombie xDD.. Kao moras da prezivis napad zombija, ceo grad je pun zombija, ti imas svoju bazu i moras da trazis po gradu prezivele, zalihe, hranu i da se spremis za konacan napad posle 12 dana : D: D: D....
To mi se svidela ta igra jer sam gledala Walking dead onu seriju na HBO pa je ova igra prrilicno slicna xD...
 
nisam igrao i nemam pojma sta je

Nosferatu
Alien vs Predator (novi i stari)
Pathologic


nisam igrao,znam sta je,video sam gejmplej
Alne in the dark
BioShock (ume da iscima)
Faltal Frame
Clive Barker's Undying
Clive Barker's Jericho
Doom 3

ono sto mi se nije svidelo

Silent Hill zbog kontrola ne mogu da smislim
FEAR3
Suffering
Cryostasis: The Sleep of Reason

igre koje vrede necemu,ali su zajebancija

S.T.A.L.K.E.R
Dead Space 1,2
Call of Cthulhu
Dead Island
L4D
Land of the dead
Alan Wake
Resident evil 5
Painkiller
Nocturne

ono sto mi se jako svidelo,a nije strasno

wofestein 1

medium

Amnesia
Penumbra (fora je sto nemas oruzija vec svo vreme bezis od nekog vanzemaljca)
Metro 2033 (ali da igrate na hard) Ovu igru sam najvise puta obrnuo od svih igara,sada bi ponovo mogao da sednem da je igram,jednostavno je obozavam.
resident evil 4 (onaj prvi deo igre gde se boris sa geacima koji te jure kroz celo selo sa vilama,motorkama i testerama) Ja sam jadnik se tu prvi put blindirao u onim kucama,gurao police na vrata i prozore,ma uzas zivi. Kad nisam crko. :lol:

visok nivo stresa

Condamned Criminal origins (prvi put sam uzeo da je igram i stavio sam gammu na 0,znaci nista se nije videlo bez lampe,a na usi slusalice) kad su krenuli da iskacu oni sabani sa sekirama,palicama i onim ziv sam se usro. Ima i cimanja i iskakanja.

ono sto bi voleo da igram a ne moze na kompu

siren the blood curse
condamned blood shot

igrao sam ja jos igara,ali ne mogu da se setim svega. U glavnom dobra horor igra ne moze da bude ako imas dosta municije i oruzija i ako ono sto iskace ne moze da te ubije.
 
nisam igrao i nemam pojma sta je

Nosferatu
Alien vs Predator (novi i stari)
Pathologic


nisam igrao,znam sta je,video sam gejmplej
Alne in the dark
BioShock (ume da iscima)
Faltal Frame
Clive Barker's Undying
Clive Barker's Jericho
Doom 3

ono sto mi se nije svidelo

Silent Hill zbog kontrola ne mogu da smislim
FEAR3
Suffering
Cryostasis: The Sleep of Reason

igre koje vrede necemu,ali su zajebancija

S.T.A.L.K.E.R
Dead Space 1,2
Call of Cthulhu
Dead Island
L4D
Land of the dead
Alan Wake
Resident evil 5
Painkiller
Nocturne

ono sto mi se jako svidelo,a nije strasno

wofestein 1

medium

Amnesia
Penumbra (fora je sto nemas oruzija vec svo vreme bezis od nekog vanzemaljca)
Metro 2033 (ali da igrate na hard) Ovu igru sam najvise puta obrnuo od svih igara,sada bi ponovo mogao da sednem da je igram,jednostavno je obozavam.
resident evil 4 (onaj prvi deo igre gde se boris sa geacima koji te jure kroz celo selo sa vilama,motorkama i testerama) Ja sam jadnik se tu prvi put blindirao u onim kucama,gurao police na vrata i prozore,ma uzas zivi. Kad nisam crko. :lol:

visok nivo stresa

Condamned Criminal origins (prvi put sam uzeo da je igram i stavio sam gammu na 0,znaci nista se nije videlo bez lampe,a na usi slusalice) kad su krenuli da iskacu oni sabani sa sekirama,palicama i onim ziv sam se usro. Ima i cimanja i iskakanja.

ono sto bi voleo da igram a ne moze na kompu

siren the blood curse
condamned blood shot

igrao sam ja jos igara,ali ne mogu da se setim svega. U glavnom dobra horor igra ne moze da bude ako imas dosta municije i oruzija i ako ono sto iskace ne moze da te ubije.

Siren bi i ja probao... Ali nemam ps3...
 
Novi Far Kraj je stvarno maestralno odrađen,bolju akciju, koja me tako dugo prikovala za komp,nisam video.Još što je Vaas jedan od najačih likova u igrama ikada :D

Što se tiče smisla života,sam život nema smisao,nego ga mi dajemo :)
 
Hmm... ''Ja sam kao cesta, svi me gaze... Onda me prefarbaju, pa svi obraćaju pažnju na mene, možda dva dana, a i dalje me gaze... a onda, svi me opet zaborave... Ne postojim... Dok se ja mokar od kiše sijam pod rasvjetom, život teče... A njegov smisao je da on prestane teći...'' Izjava trinaestogodišnjaka. ???
 

Back
Top