Sloboda ili keš?

ona ako to sama ne zna,nema joj pomoci...to je onda sindrom zrtve,naci ce hiljadu i jedno opravdanje kako on to ne misli tako...

ali ne shvatam kako uopshte postoje takvi ljudi...meni to nije jasno...

Naravno, bio sam okruzen takvima, samo muski su u pitanju,

I sva moja prica im nije pomogla, na kraju sam im rekao. Ljudi nemojte me opterecivat vise, jer ja takvih briga nemam, a spreman sam uvek pomoci coveku koji sam to sebi zeli.
 
Činjenica je da često žene ako gotovo bez sredstava ''uđu'' u neki brak postaju baš ovakve:cool:

Misliš, pokorne:(
Pa, treba da se osveste u svakom slučaju, ako uopšte to žele, naravno. Ja pričam
ovako idealistički u najboljem smeru, a konkretne ljude ne znam i neam pojma šta
se skriva u njihovim željama i namerama daljim:).
 
Ma dzaba s njima razgovor,to su ljudi koji jednostavno imaju takav kompleks nize vrijednosti i toliko ne vole sebe da to nije normalno...

normalna reakcija kada te neko terorishe verbalno,napada fizicki da se branish...a ne da pravdash svog zlostavljaca...
 
Ma dzaba s njima razgovor,to su ljudi koji jednostavno imaju takav kompleks nize vrijednosti i toliko ne vole sebe da to nije normalno...

normalna reakcija kada te neko terorishe verbalno,napada fizicki da se branish...a ne da pravdash svog zlostavljaca...

Sve se da izmeniti, nekad je dovoljna samo jedna dobronamerno prijateljski pružena ruka i nova priča;)
 
Naglasak na kvalitetan i zdrav razgovor . Taj uvik pomaze jer joj otvori oci i ona nadje put da se makne od te nezdrave situacije koja je njoj postala normalna.
A to ti je razlog zasto se tako tesko odupire manipulatoru .


Nama bi torbanje bolje islo:mrgreen: nego uveravanje.

Znam o cemu pricas, samo vremenski tok pomaganja zrtvi nam nisu uskladjeni, zato se nismo razumeli.:)
 

Back
Top