Šljivančaninu ipak 17 godina

АЈ бре одскакући
Ти као не знаш да се жалило и тужилштво,мало си наиван и нимало ниси духовит


Gospodine cunami,
šta ćete učiniti po tom pitanju?
Raspravljati sa mnom?:mrgreen:
Niti sam ga u vukovar slao, niti sam mu naredjivao, niti sam sa njim vodao kamere po vukovaru i okolini. Niti sam ga hapsio dok se sakrivao u ormanu.
 
Gospodine cunami,
šta ćete učiniti po tom pitanju?
Raspravljati sa mnom?:mrgreen:
Niti sam ga u vukovar slao, niti sam mu naredjivao, niti sam sa njim vodao kamere po vukovaru i okolini. Niti sam ga hapsio dok se sakrivao u ormanu.

Ишао је као војник СФРЈ да брани СФРЈ,камере није водао,али нико није био поносан када је рекао "ОВО ЈЕ МОЈА ЗЕМАЉА, ЈА САМ ЊЕН ВОЈНИК И НЕЋЕ ТЕ МИ ВИ НАРЕЂИВАТИ!"
Није скривао у орману
Сретене поштени полицајац
му је дао гаранције да га нећЕ у кући дирати
а напали су га тамо јер су знали да бомбу неће активирти у стану са породицом
 
Ишао је као војник СФРЈ да брани СФРЈ,камере није водао,али нико није био поносан када је рекао "ОВО ЈЕ МОЈА ЗЕМАЉА, ЈА САМ ЊЕН ВОЈНИК И НЕЋЕ ТЕ МИ ВИ НАРЕЂИВАТИ!"
Није скривао у орману
Сретене поштени полицајац
му је дао гаранције да га нећЕ у кући дирати
а напали су га тамо јер су знали да бомбу неће активирти у стану са породицом
pa nisu ga napali nego nije hteo da krene dobrovoljno , ko Adem Jasari pre njega , sva sreca pa Sljiva nije bio bas toliki ludak , a imao je i manje oruzija na gajbi
 
Ишао је као војник СФРЈ да брани СФРЈ,камере није водао,али нико није био поносан када је рекао "ОВО ЈЕ МОЈА ЗЕМАЉА, ЈА САМ ЊЕН ВОЈНИК И НЕЋЕ ТЕ МИ ВИ НАРЕЂИВАТИ!"
Није скривао у орману
Сретене поштени полицајац
му је дао гаранције да га нећЕ у кући дирати
а напали су га тамо јер су знали да бомбу неће активирти у стану са породицом

Dobro nije u ormanu, sakrio se ispod kreveta.
A šta će mu bomba medju porodicom?:think:
Koji Sreten mu je dao garancije? Lukić?
I nije on osudjen što je branio, već za neke druge stvari, znaš kako se zovu:roll:
 
Ишао је као војник СФРЈ да брани СФРЈ,камере није водао,али нико није био поносан када је рекао "ОВО ЈЕ МОЈА ЗЕМАЉА, ЈА САМ ЊЕН ВОЈНИК И НЕЋЕ ТЕ МИ ВИ НАРЕЂИВАТИ!"
/QUOTE]

Jel bas ovako nepismeno rekao, ili je ipak srocio to bolje od ovog muchenika??:hahaha:

NECE TE........MI VI NAREDJIVATI:hahaha:
 
Znači bila je fora da mu daju pet, pa žalba, pa onda 17?
Sve znaš, provalio si kako funkcionišu stvari:mrgreen:

ma ne nego je prvostepena presuda bila "nerazumna", a zalbeno vece ju je urazumilo valjda...
ajde smesni jos malo nas zasmejavaj :hahaha:
i objasni nam kakve to veze ima sa tvojom prvobitnom izjavom da je sljivancanin dobio visu kaznu zato sto se zalio, ili si samo pokusao da skrenes temu kad si tako ocigledno ispao glup u drustvu (po ko zna koji put) :super:
 
pa nisu ga napali nego nije hteo da krene dobrovoljno , ko Adem Jasari pre njega , sva sreca pa Sljiva nije bio bas toliki ludak , a imao je i manje oruzija na gajbi

Dobro nije u ormanu, sakrio se ispod kreveta.
A šta će mu bomba medju porodicom?:think:
Koji Sreten mu je dao garancije? Lukić?
I nije on osudjen što je branio, već za neke druge stvari, znaš kako se zovu:roll:

To je dobro, jer bih se iskreno uplasio za sebe da smo na istoj strani.

Ишао је као војник СФРЈ да брани СФРЈ,камере није водао,али нико није био поносан када је рекао "ОВО ЈЕ МОЈА ЗЕМАЉА, ЈА САМ ЊЕН ВОЈНИК И НЕЋЕ ТЕ МИ ВИ НАРЕЂИВАТИ!"
/QUOTE]

Jel bas ovako nepismeno rekao, ili je ipak srocio to bolje od ovog muchenika??:hahaha:

NECE TE........MI VI NAREDJIVATI:hahaha:

Каква гомила једино западњак има моје симпатије јер брани свој народ
свака част имаш репутацију за храброст ниси као ови други мишеви
 
ma ne nego je prvostepena presuda bila "nerazumna", a zalbeno vece ju je urazumilo valjda...
ajde smesni jos malo nas zasmejavaj :hahaha:
i objasni nam kakve to veze ima sa tvojom prvobitnom izjavom da je sljivancanin dobio visu kaznu zato sto se zalio, ili si samo pokusao da skrenes temu kad si tako ocigledno ispao glup u drustvu (po ko zna koji put) :super:

Ma ti si je urazumio, provalio si sistem rada:mrgreen:
Malo sam pecnuo kolegu cunamija, nisam znao da i njega zastupaš, ali nema veze, kad si već tu uvek mi je drago da ti se nasmejem:mrgreen:
 
Ишао је као војник СФРЈ да брани СФРЈ,камере није водао,али нико није био поносан када је рекао "ОВО ЈЕ МОЈА ЗЕМАЉА, ЈА САМ ЊЕН ВОЈНИК И НЕЋЕ ТЕ МИ ВИ НАРЕЂИВАТИ!"
/QUOTE]

Jel bas ovako nepismeno rekao, ili je ipak srocio to bolje od ovog muchenika??:hahaha:

NECE TE........MI VI NAREDJIVATI:hahaha:

:ok::ok::ok:
to je to..
svaki daljnji komentar nepotreban
 

Back
Top