Slike i opisi automobila posetilaca foruma

A još imamo i punta,kojeg je ćerka modifikovala za sebe

IMG_20231230_160631.jpg
IMG_20231228_214151.jpg
 
Ajoj, što blješti.
al da si video foru,uzmem ga ja jedno veče da ga proverim i provozam malo do Rume.
Stavila je svašta u njega,multimediju,svetla,šljokice na volanu...
Stanem ti ja pred Ideom u centru,predveče bilo,otvorim vrata,a ovo svetlo zablještilo
Neke devojčice prolaze,stale,zagledale se,meni smešno
Pravi ženski auto,unutra nema mrvice jedne,svi automobili su nam čisti i uredni,al ovaj posebno.
Na žalost,puntić je sad višak i prodaće se početkom februara.
Nikad nas nije izneverio,a kod nas je 16 godina.
 
Odradjen servis na Skodi. Mobil 1ESP, Mann filter? Liqui moly aditiv za ispiranje + ceratec sipan nakln zamene. Ne primecujem da radi nesto dramaticno tise, mirnije, kao sto ljudi pisu za Ceratec. Ono sto je primetno je da aditiv za ispiranje radi posao. Vozena je nekih 20-30km nakon zamene ulja i ulje je apsolutno providno.
 
Cestitam, treci nivo opreme ako dobro vidim, jedan ispod GT. :-)

Interijer je medju najlepsima na trzistu.
Hvala.

Ovo je 4/6 nivo. EX Fresh Plus.
Imaju EX Motion i GT iznad.
U principu razlika od 4.200 € za adaptivni tempomat, kameru mrtvog ugla i neke zezancije kod sedišta i na displeju mi nisu bile vredne te razlike jer se na to svodi .Dodatno što idu 18˝ što bi još dodalo na razlici kad budem uzimao set za zimu a iskreno to što nema ručicu automatskog menjača nego onaj točkić na centralnoj konzoli meni je pre minus nego plus...
Gt je 8.200€ više to je ultimativni paket sa panoramskim krovom i 4x4...jbg to mi je van cenovnog ranga bilo.
 
Koliko si im ubio cenu ako nije tajna? Obično se pregovorima dobije jači paket po istoj ceni. Tako je barem bilo uvek.
Ta boja se izgleda samo meni sviđa :mrgreen:
Ta boja ti je sada svaki treći novi u gradu, tako da očigledno si daleko od jedinog.
Uzimam u zvaničnom salonu ne na pijaci :lol: , spustili su preko 6.000 jer su uvezli boga oca što Sportaža što Stonika početkom godine i sad biju ko neće :lol:
 
Hvala.

Ovo je 4/6 nivo. EX Fresh Plus.
Imaju EX Motion i GT iznad.
U principu razlika od 4.200 € za adaptivni tempomat, kameru mrtvog ugla i neke zezancije kod sedišta i na displeju mi nisu bile vredne te razlike jer se na to svodi .Dodatno što idu 18˝ što bi još dodalo na razlici kad budem uzimao set za zimu a iskreno to što nema ručicu automatskog menjača nego onaj točkić na centralnoj konzoli meni je pre minus nego plus...
Gt je 8.200€ više to je ultimativni paket sa panoramskim krovom i 4x4...jbg to mi je van cenovnog ranga bilo.
Nikad ne bih uzeo auto s panoramom, a i 4X4 realno u svakodnevnim uslovima nije potreban.
Ručicu menjača kod automatika vidim da su i mnogi drugi izbacili. Takav je trend, šta ćeš.
 

Back
Top