Kafana Skupštinska kafana broj XXXII-Kod advokata

Ја слушам газдарицу.
Иии.
У чему је разлика?
Све то оштећује слух...с'тим што ти након тих, шатро до јајајаја Таној срања мораш да се постројиш и предаш рапорт.
И ко зна шта још под морање.
Ееее Богу фала одвикох се од аудио маније.
 
1711628858385.png
 
Ја слушам газдарицу.
Иии.
У чему је разлика?
Све то оштећује слух...с'тим што ти након тих, шатро до јајајаја Таној срања мораш да се постројиш и предаш рапорт.
И ко зна шта још под морање.
Ееее Богу фала одвикох се од аудио маније.
Pa šta ako slušaš gazdaricu? To nije ništa novo. Ali reci mi, šta si postigao slušajući sve te gluposti?

Samo si uništio svoj sluh i još moraš da se povinuješ kao poslušni vojnik posle svih tih "ja-ja-ja" Tanjinih sranja.

Ako ti je dovoljno da se oslobodiš te audio ludosti, onda si pametan. Bolje je biti slobodan nego rob svojih slušalica!
 
ништа не разумем...
јел може то мало упроштено,колико 1Кг. тог бута,кратко и јасно,
Лег је бут.
Cena ti i pse , da je 11 dolara kg spusteno sa 22 kg
ima i cena koliko je zvanicno a koliko i je sada, recimo za ovo drugo cena normalno je 42 dolara a spusteno i je na 17 dolara po kg . recimo , jagnjetinu koju sam danas pripremio je sveza novi zelandplecka isecena kao za rostilj , 4 komada, ukupne tezine706 grama a po kg je 13.21., ukupna cena je 9.33.
dva komada je stavljeno u frizer a ostalo , spremljeno.
 
Cena ti i pse , da je 11 dolara kg spusteno sa 22 kg
ima i cena koliko je zvanicno a koliko i je sada, recimo za ovo drugo cena normalno je 42 dolara a spusteno i je na 17 dolara po kg . recimo , jagnjetinu koju sam danas pripremio je sveza novi zelandplecka isecena kao za rostilj , 4 komada, ukupne tezine706 grama a po kg je 13.21., ukupna cena je 9.33.
dva komada je stavljeno u frizer a ostalo , spremljeno.
Какве су то Акције..и по 100% ...јеееее
Хвала на појашњењу.
Надам се да ћеш преживиш,па то мора има неку фалинку :lol:
 
Какве су то Акције..и по 100% ...јеееее
Хвала на појашњењу.
Надам се да ћеш преживиш,па то мора има неку фалинку :lol:
pa Subota , bit ce pecena jagnjetina , koju moj prijatelj Slovenac , i pece u radnji .
mnogo je bolja nego na drugim mestima stavljao sam slike , pecenja i iz Sarajeva nase prodavnice.
nesto se sada i desava da i obicne slike , koje zelim da postavim u Kafani , da mi i neda jer kaze , Prevelika
a i ondaK , nisam i stavljao sve sto i je bilo za klopanje u ovim predhodnim danima.
 
pa Subota , bit ce pecena jagnjetina , koju moj prijatelj Slovenac , i pece u radnji .
mnogo je bolja nego na drugim mestima stavljao sam slike , pecenja i iz Sarajeva nase prodavnice.
nesto se sada i desava da i obicne slike , koje zelim da postavim u Kafani , da mi i neda jer kaze , Prevelika
a i ondaK , nisam i stavljao sve sto i je bilo za klopanje u ovim predhodnim danima.
У, бре, што се правиш фин, па гледај како ти се ствари одвијаат! Као оној што каже "Дај ми малце ајвар", а кад му ставиш, онда каже "Ма дај мање!" Е така ти е и со овие слики во кафаната, преголеми се, вели. Можеби треба да ставиш помали слики или да ги намалиш, не знам. Ако ни тоа не помага, тогаш останува само да не ставаш повеќе овие слики на храна што ти се јаде, а не можеш да ја поделиш со нас.
 

Back
Top