skupstinska kafana :) 3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Е, извол'те сад кафицу

2011-06-22-coffee.jpg


и пикслице
22_28_075291822d0636dc429e80e953c58b6a76_p_ashtray.jpg




Папричицу задужујем за коју "љуту" ;)
 
Drugarčiću, hajde sa dečkom malokoo do Savskog keja, pravo mesto za romantičnu šetnju i držanje za ruke. Taman sam ja sa nekim drugarim tu, pri sredini, kod onog javnog vežbališta/teretane... nema okačenih džakova, pa da možemo bolje da vežbamo.
Lako ćeš nas prepoznati... ustvri mi ćemo vas. :mrgreen:

drugar rekao sam BEZ DECKA jer decka NEMAM, i nemoj da mi stajes na mukuuuuuuuu!
hihihi, kad cetee biti taamo mozda te posetim da pozdravim te drugare ali ti da ih smiris ako postanu napadni, ok?
 
hvala drugar, bas je lepoo, ja pijem zeleni caj sa limunom, prestao sam da pijem TURSKU kafilicu, sad pijem samo kapucino i nes, i ostale varijacije u kaficima, a kuci samo caj pijuckam


Молим, другарчићу... немам апарат за капућино, чај пијем само кад сам болесна, али зато имам ову пикслицу, специјално за тебе:

asbak-150x150.jpg


;)
 
Молим, другарчићу... немам апарат за капућино, чај пијем само кад сам болесна, али зато имам ову пикслицу, специјално за тебе:

asbak-150x150.jpg


;)

kad postanem predsednik Srbije, sve pušače i narkomane ću da skinem sa socijalnog. neka sami plaćaju za svoje zdravlje, kad ga sami i uništavaju.
Glasajte za bolju Srbiju!
 
Молим, другарчићу... немам апарат за капућино, чај пијем само кад сам болесна, али зато имам ову пикслицу, специјално за тебе:

asbak-150x150.jpg


;)

шта сад то значи, какве су то суптилне поруке, хоћеш да кремираш балкончићевог огуза???  :rida: :rida:
 
Рефке се нешто намерачио на тебе батице..јуче те позива на Славију данас да се нађете на Савском кеју..

А све је почело са твојим Турцима и мерхаба,бујрум...

Страх ме другар да не нахебеш због Ош згуза ни крив ни дужан...

П.С.Чуо сам да Рефке бије ко свети Илија...

ne verujem da je zbog turaka, cak mi je i turskog oguza napravio kao sto ne vidis sad
nije to od turske pocelo...
a kad me je zvao na slaviju ne znam to i zasto je to cinio? plasim se
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top