"skinhedsi" u akciji

američki agenti raskrinkali zaveru protiv obame
Politika - Pre 7 minuta

VAŠINGTON - Američki federalni agenti uspeli su da raskrinkaju zaveru za ubistvo demokratskog predsedničkog kandidata Baraka Obame i još 102 Afroamerikanca u Tenesiju.

Agenti su u sudskim spisima naveli da su uspeli da osujete planove dvojice "skinhedsa", koji su nameravali da opljačkaju prodavnicu oružja i napadnu srednju školu u Tenesiju koju pretežno pohađaju Afroamerikanci. Dvojica osumnjičenih "skinhedsa" nisu naveli o kojoj školi se radi.

Jedan američki specijalni agent naveo je da su dvojica osumnjičenih planirala da iz vatrenog oružja ubiju 88 crnaca i da još 14-ici odseku glave. Brojevi 88 i 14 imaju simboličko značenje kod pristalica onih koji veruju u nadmoć bele rase.


Kakve bre veze ovo ima sa skinsima!?!?!??? Ovakvu stvar ne bi uradili ni Blood@Honor a ne skinsi. Ti veze nemas sa zivotom. To je bre prljava kampanja njihova, ne zagadjuj nam prostor!
 
ako sam dobro razumijela, spasiti ce si time zivot....:( . .
Ili ovako: oni će mu poštedeti život tako što - neće biti izabran. A ako ipak bude izabran, to će, za mene, biti znak da se uklapa u njihovu koncepciju (vladara).

iako, prema svim istrazivanjima , ako se ne dogodi neki veci teroristicki akt, nije moguce da ce izgubiti.
Ja verujem, i nadam se, da će mu, ako im nije po volji, "elegantno" onemogućiti da postane predsednik , tako što neće biti izabran. Ubistvo bi bilo isuviše "transparentno", u nekim slučajevima mogu postići stvari drugim načinima.

Da se razumemo - ja u svemu ovome polazim od svoga dubokog ubeđenja da je čitav mehanizam stvari takav. Od Kenedija na ovamo predsednik SAD je puka figura, a pravi vladari su vlasnici krupnog kapitala. Ne neki tajanstveni "vladari iz senke", masoni trilaterala, "jevreji", itd, to je samo poularni naziv, i "igračka" za zamajavanje naroda", nego - svetom, prosto, vladaju nosioci određenih interesa.

P. S. to što je Obama crnac, samo još dodatno komplikuje čitavu stvar, iako nije presudno, veoma je bitno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top