SKIATHOS ali stvarno!

Ajd' opet malo da podignem ovu temu..... ;) U stvari da vam se pohvalim-jos jedan korak sam bliza Skiathosu:STIGLE VIZE i opet da pohvalim konzulat u Nisu-najzad redovi ne postoje,sve ide po zakazanom.kulturno,bez nervoze i brzo.Papire smo predali 21. a vec juce 23.suprug je podigao pasose.
JOS 33 DANA!!! 8)
 
interesuje me od onih koji su bili (ili josh bolje, tamo chesto borave) kakva je temperatura vode i vazduha u drugoj polovni septembra? razmishljam da li je bolje da idem od 17.09.-28.09 (taj termin mi vishe odgovara zbog uklapanja, ali se plashim da voda ne bude hladna) ili da uzmem aranzman od 27.08.-06.09.?

hvala lepo ;-)
 
jerotije:
Neko ti je sigurno rekao da se voda hladi krajem avgusta pa si se zabrinula jel ?

proshle godine sam bila na zakynthosu od 02.09.-12.09....i njega konkretno ne bih ostavljala za drugu polovinu septembra.

znam da je sa santorinijem neka fora da tokom dve nedelje u avgustu duvaju jachi vetrovi pa bude problematichno sa kupanjem.

pitala sam se za skiathos ima li on neku zachkoljicu, jer je 'severnije' i zelen je. da je u pitanju rodos ili krit, ne bih se uopshte razmishljala...ipak je termin sam kraj septrembra...medjutim sad je i klima potpuno izmenjena, pa cje verovatno mocji da se dobiju produzene sezone.
 
obavestenje svima koji krecu kolima na skiathos:insistirajte kod vaseg domacina da vam rezervise karte.problem je automobil a ne putnici.potraznja je velika od ceskih,madjarskih i rumunskih turista.posle 20 juna prepodnevni brod je krcat.od 10.juna krece i treca linija.najbolje je sami (ako mozete) da rezervisete ne :www.greekferries.gr prvi turisti iz srbije su vec stigli.....ali gospodo iz agencija (nekih) Vasi turisti TRAZE postu,bus station,informacije razne vrste...da nije smesno bilo bi tuzno. "rekli su nam da pitamo "nase" sto zive ovde...."?!? NO COMENT. Svaki turista iz srbije moze dobiti od mene na poklon geografsku kartu grada i ostrva sa ucrtanim radnjama,plazama,ulicama.malo iz revolta,malo zbog marketinga....pitajte u papadimantis street (miler-servos) ili obratite paznju gde pise:"www.skiathos.co.sr (co.yu) ps.izvinjavam se onima koji misle da "podizem" temu.mislim na debile.....dugo i toplo leto svima.......
 
ZA PLIN U GRCKOJ,PREMA VOLOSU,ATINI:IMA GA ISPRED KATERINI I NA ULASKU U VOLOS.PORED TABLE "VOLOS",LEPO PISE I "AUTOGAS".GRCKI AUTOMOBILI SKORO NE POSTOJE NA PLIN,PA JE I NELOGICNO DA PISE,FISIKO AERIO ILI IGRAERIO....SAMO AUTOGAS. TO JE ZBOG STRANACA.VALJDA ZIVIM OVDE I VALJDA SAM NAUCIO NESTO.......
 
AlwaysSummerDays:
Bićemo smešteni u samom gradu. Zvončice, Bogdane, imaćete izveštaj krajem jula, a ja se nadam Vesninoj reportaži! :lol:

odlichno! ja danas otishla u agenciju da rezervishem aranzman, a cica na shalteru mi rekla: 'ovo ne bi trebalo da vam govorim, ali moj vam je savet da pomerite termin sa 17.09. na 06.09. - vrlo lako moze da se desi da za poslednji termin ne bude dovoljno zainteresovanih, pa da ne biste izvisili pametnije je da rezervishete za neki raniji'.

tako da cju uzeti taj pochetak septembra.

inache je brooka kako rade reklamni materijal...nigde fotki plaza, ali su zato tu uslikane sobe u hotelima i shvedski stolovi?! :0
 
AlwaysSummerDays:
Nakon mnogo peripetija i premišljanja, uplaćenog avansa za Krf, ipak smo se odlučili za Skiatos, pa kud pukne! Jeeeeeeeeeej!!!

Bićemo smešteni u samom gradu. Zvončice, Bogdane, imaćete izveštaj krajem jula, a ja se nadam Vesninoj reportaži! :lol:


:D Dragi moji-veoma rado cu" probiti led" i iscrpno vas o svemu izvestiti!

JOS 27 dana :D :D :D
 
skiatos je fantastican, bila sam prosle godine u julu. u villi rea koja je bas prekoputa tzv. gradske plaze - megali amos. ova i svih cini mi se 69 plaza su fantasticne- pescane! mi smo menjali plaze svaki dan i ocenjivali ih po taverni koja je tamo:)) sve plaze su organizovane, sto znaci ima lezaljki i suncobrana. auto je lepo iznajmiti ali postoji i izvandredna bus veza.
svima zelim lep odmor!
 

Back
Top