SKIATHOS ali stvarno!

cao,cao! plaza je lepa,ne previse tiha ali ni toliko bucna! nalazi se negde na pola skiathosa..
a od grada sk.pa do kukunariesa ima oko 15-tak km. inace "mesto" kolios je po velicini , nesto kao sto bi kod nas bio neki zaseok.na plazi postoje bar,kantina ..po meni su sve plaze lepe,opet zavisi od toga sta ocekujes. kukunaries je krcat -jun,jul, avgust ali je lep..
 
hol:zoranikolo3@adsl.gr:
cao,cao! plaza je lepa,ne previse tiha ali ni toliko bucna! nalazi se negde na pola skiathosa..
a od grada sk.pa do kukunariesa ima oko 15-tak km. inace "mesto" kolios je po velicini , nesto kao sto bi kod nas bio neki zaseok.na plazi postoje bar,kantina ..po meni su sve plaze lepe,opet zavisi od toga sta ocekujes. kukunaries je krcat -jun,jul, avgust ali je lep..
Živ bio! Možda i ja ostanem tamo da živim! ;)
 
kasno videh ovo za cene,ali posto cene variraju zavisno od lokacije naravno,nemojte mi zameriti ako ne bude bas kao sto cu da navedem.
kafa(grcka) 1-2 eura
sokovi 1.5-2 E
grcka salata od 4E
alkohol od 5E
kokteli od 5E
i najvaznije:HLEB oko 70 centi
U novoj i staroj luci kafa moze da bude i preko 3E,alkohol od 7E,a kokteli i preko 15E
Sto se tice super marketa najbolje je pazariti u "DIA" i "MARINOPULOS" marketima. Klonite se 'prodavnicica" po luci i glavnoj ulici...mozete biti odrani...
autobus od grada do zadnje stanice-kukunaries je 1.5 E u jednom pravcu.Stanica ima 26 a Kolios je br.15.Ako uzimate taxi,nemojte oklevati da se cenkate...i budite spremni na stvaaaarnooo brzu voznju.nadam se da ce vam ovo koliko toliko pomoci....pa uzivajte
p.s.cisto da vas utesim i ovde je nocas padala kisa cele noci,i jos uvek je oblacno.... Pozdrav
 
Mnogi pričaju da su u julu i avgustu katastrofalne gužve! Da se sjate Atinjani i raznorazni Evropljani i da to bude ludnica! Da li je to istina, kako to izgleda (pune plaže, diskoteke, ulice?)? Da li se ta gužva zadržava i do samog kraja avgusta? Ima li nekih plažica u to vreme(obzirom da ih ima 60-ak) gde možeš na miru da uživaš sa devojkom?
Pozdrav!
 
hol:zoranikolo3@adsl.gr:
naravno da ima...mislim i guzve i mirnih plazica.Ali u tom slucaju ces morati da iznajmis neki prevoz.te mirne plaze su na drugoj strani ostrva a tamo ne ide "gradski prevoz"
Razmišljao sam da iznajmim motor svih 10 dana. Da li je on dovoljan ili je neophodan auto da bi se obišle sve zanimljivosti na ostrvu?
 
ok.samo sam mislio ppostoji razlika izmedju grupne i individualne vize.pre par godina drug dolazio preko neke agencije iz Nisa (grupnom vizom)i nisu hteli da mu daju pasos,tako da je on proveo odmor ovde a pasos mu je bio u Paraliji sve do povratka.Nisu hteli ni da cuju da mu daju pasos..
 
hol:zoranikolo3@adsl.gr:
ok.samo sam mislio ppostoji razlika izmedju grupne i individualne vize.pre par godina drug dolazio preko neke agencije iz Nisa (grupnom vizom)i nisu hteli da mu daju pasos,tako da je on proveo odmor ovde a pasos mu je bio u Paraliji sve do povratka.Nisu hteli ni da cuju da mu daju pasos..
Nisam imao takva iskustva. Pitaću u Oktopodu da li praktikuju tako nešto loše.
 

Back
Top