SKANDAL: Vučić ponovo vodi RTS!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iron Lord:
Znači ništa od para i dalje a najbogatija stranka...?

Па да видимо ко је то богат од партија у Србији. Ево извештаја после протеклих избора за председника:

Najviše novca, 51,8 miliona dinara, potrošio je Bogoljub Karić , a iz javnih i privatnih izvora prikupio je svega 9,7 miliona dinara. Miloš Todorović iz Cesida naglašava da, po Zakonu o finansiranju političkih stranaka, kandidat u kampanji može najviše da utroši 47 miliona dinara.
Boris Tadić je na drugom mestu sa utrošenih 42,9 miliona dinara, a slede Dragan Maršićanin sa 29,9 miliona, Ivica Dačić 7,5 miliona, Tomislav Nikolić 4,5 miliona dinara, dok su svi ostali potrošili manje od četiri miliona.

http://www.transparentnost.org.yu/ts_mediji/stampa/2004/JUL_2004/1607-04.html
 
Fagypont:
Ozloglašeni ministar informisanja iz Miloševićeve ere danas je odlukom skupštinskog odbora imenovan za člana Programskog odbora Radiodifuzne ustanove Srbije. Onaj koji je najnakaradnijim zakonom gasio slobodne medije,ubijao nepodobne novinare i izricao drakonske kazne ponovo odlučuje u RTS-u.. SRBIJO;CRNA LI SI... :shock:

Mene ipak više brine što jedan malo bahatiji srednjoškolac vodi javni servis i otima narodu 300 kinti mesečno da bi smo gledali reprize bajatih serija i 48h svadbe i ko zna kakve igrokaze...
 
untouchable:
Па да видимо ко је то богат од партија у Србији. Ево извештаја после протеклих избора за председника:

Najviše novca, 51,8 miliona dinara, potrošio je Bogoljub Karić , a iz javnih i privatnih izvora prikupio je svega 9,7 miliona dinara. Miloš Todorović iz Cesida naglašava da, po Zakonu o finansiranju političkih stranaka, kandidat u kampanji može najviše da utroši 47 miliona dinara.
Boris Tadić je na drugom mestu sa utrošenih 42,9 miliona dinara, a slede Dragan Maršićanin sa 29,9 miliona, Ivica Dačić 7,5 miliona, Tomislav Nikolić 4,5 miliona dinara, dok su svi ostali potrošili manje od četiri miliona.

http://www.transparentnost.org.yu/ts_mediji/stampa/2004/JUL_2004/1607-04.html

Pa ne pričamo ko koliko troši u odnosu koliko ima nego o problemu u i oko RTS-a...
 
no_problem:
Па добро Ајроне, а да те питам ја нешто заиста. Да ли је фер толерисати овај наслов? Да је неко од нас поставио нешто слично давно би био банован а тема затворена. Дај мало и ти размисли.

Nad naslovom je izvršena plastična aparacija, sad što vučete repove bivšeg naslova, nisam ja kriv...
 
untouchable:
Па да видимо ко је то богат од партија у Србији. Ево извештаја после протеклих избора за председника:

Najviše novca, 51,8 miliona dinara, potrošio je Bogoljub Karić , a iz javnih i privatnih izvora prikupio je svega 9,7 miliona dinara. Miloš Todorović iz Cesida naglašava da, po Zakonu o finansiranju političkih stranaka, kandidat u kampanji može najviše da utroši 47 miliona dinara.
Boris Tadić je na drugom mestu sa utrošenih 42,9 miliona dinara, a slede Dragan Maršićanin sa 29,9 miliona, Ivica Dačić 7,5 miliona, Tomislav Nikolić 4,5 miliona dinara, dok su svi ostali potrošili manje od četiri miliona.

http://www.transparentnost.org.yu/ts_mediji/stampa/2004/JUL_2004/1607-04.html

normalno da niko neće da ulaže pare u lika koji bi izgubio sve i da mu je protivkandidat mlađan dinkić...
 
Iron Lord:
Mene ipak više brine što jedan malo bahatiji srednjoškolac vodi javni servis i otima narodu 300 kinti mesečno da bi smo gledali reprize bajatih serija i 48h svadbe i ko zna kakve igrokaze...
:x
najteze datih 300 dinara mesecno...bachenih(...ako izuzmem da mi i dalje shalju rachune iz bivse kablovske)
mislim da mi nikad nece biti tako zao tako malih para..kao tih poklonjenih drcnom baji srednjoskolcu za socijalni rts
p.s. nije mi jasno..sad kad imaju kesha,zasto im novinari i dalje nose karirana odela i izgledaju tako socijalno?:confused:
 
untouchable:
Па да видимо ко је то богат од партија у Србији. Ево извештаја после протеклих избора за председника:

Najviše novca, 51,8 miliona dinara, potrošio je Bogoljub Karić , a iz javnih i privatnih izvora prikupio je svega 9,7 miliona dinara. Miloš Todorović iz Cesida naglašava da, po Zakonu o finansiranju političkih stranaka, kandidat u kampanji može najviše da utroši 47 miliona dinara.
Boris Tadić je na drugom mestu sa utrošenih 42,9 miliona dinara, a slede Dragan Maršićanin sa 29,9 miliona, Ivica Dačić 7,5 miliona, Tomislav Nikolić 4,5 miliona dinara, dok su svi ostali potrošili manje od četiri miliona.

http://www.transparentnost.org.yu/ts_mediji/stampa/2004/JUL_2004/1607-04.html


samo jedno pitanjce, da li je to izveštaj samo sa zvaničnih računa?Svaka i stranka i NVO ima više računa, jedan zvanični i sijaset nezvaničnih...to se zna
 
~Petar~:
:x
najteze datih 300 dinara mesecno...bachenih(...ako izuzmem da mi i dalje shalju rachune iz bivse kablovske)
mislim da mi nikad nece biti tako zao tako malih para..kao tih poklonjenih drcnom baji srednjoskolcu za socijalni rts
p.s. nije mi jasno..sad kad imaju kesha,zasto im novinari i dalje nose karirana odela i izgledaju tako socijalno?:confused:


Pa da vidimo...
Sa srednjom školom i sa toliko godina u Srbiji je realno nemoguće naći posao čak i za rad u trafici.
Koliko je trend u oglasima, svi traže osobe do 30 godina starosti i/ili bar dve tri godine iskustva na istom zanimanju.
Pa se ja sada pitam...

Inače, kada si pomenuo kablovskog provajdera...
Hm...
Ako mi ne traži onaj Discovery 300 din što traže ovi za RTS?
Neka lepo vide sa njima! (mislim na kablovskog provajdera a ne na Discovery)
Recimo cena osnovne pretplate, pa cena sa seksi paketom, pa cena sa seksi paketom i RTS-om...
Pa nek ljudi izaberu paket...
 
Alekasandar2:
Čekaj da ga postave za predsednika!
Čestitke Vučiću
Hm.......Vuchic......Shtetochina broj 2 posle sheshelje naravno......da ima iskustva u propagandnom i psiholoshkom ratu......Ovo je shamar slobodi govora u Srbiji, kad se ozloglasheni ministar informisanja iz 95/96 poznat po obavljanu svih prljavih poslova zabrane medija postavlja za ''kontrolora'' Nacionalne televizije.......ko da dash lisici da chuva kokoshinjac.......Ali, avaj josh jedan od ustupaka, mlohave neprincipijelne i makijavelistichke koshtunicine diktature :evil: :evil: :evil: ........kazem diktature jer ova vlada vec ne postoji, pala je pre 2 meseca ali Koshtunjavi politichkim akrobacijama poput ove izigrava volju naroda.......Jer svi znaju da vlada sve sa veljom i mladjom ima manje od 20 odsto podrshke birachkog tela......
Setimo se da je zivkoviceva vlada imala oko 25 odsto podrshke kad se samo raspustila, mada je mogla da vlada josh 5 ,6 meseci.........
 
paola:
Рат за Космет (не КОСОВО!)? Што да не? Амери добили по по носу у Ираку и није им до нове бламаже. Историја показује да после Вијетнама није дуже ратовала. Па ни после Ирака им неће пасти на памет мало дуже да ратују. А и онај керић, Блер је пао.
Koliko juce, sam Bush je izjavio (konacno) da ovo u Iraku lici na ono sto se desavalo u Vijetnamu, a svi znamo sta se desavalo.
 
*BILJA*:
Koliko juce, sam Bush je izjavio (konacno) da ovo u Iraku lici na ono sto se desavalo u Vijetnamu, a svi znamo sta se desavalo.
Свакодневно у Ираку гине по 30-40 Амера, па им недостаје "топовске хране" па су навалили на ове балканске дужнике. Хрвати им шаљу своје, Бугари и Румуни своје... сада је притисак на Србију (њихов фаворит, садашњи председник Србије је био министар војни!)... Само не шаљу Босанце и Шиптаре! Питајте ме зашто. Мука за нашег председника, а избори се приближавају!
 
no_problem:
Ко је рекао да су најбогатија странка? Најбогатија по броју бирача јесу сигурно.
Boje ti prespavaj na tome, shto bi rekli ameri
d027.gif
 
FLUID:
Pa totalitarizam nije red. :|
И Путинов начин вођења државе на западу проглашавају тоталитаризмом, али он не хаје за то. А Русија заводи СУШТИНСКИ РЕД И ТУ НЕМА РАЗЛИКЕ ИЗМЕЂУ МАЛИХ И ВЕЛИКИХ, ОСИМ АКО НИСИ НЕЧИЈИ ДУЖНИК ПА НЕМАШ САМОСТАЛНОСТИ У КРЕИРАЊУ НАЦИОНАЛНЕ ПОЛИТИКЕ. Радикали нису ничији дужници И ТО НАРОД ЗНА И ЗАТО РЕЈТИНГ СРС РАСТЕ!
 
paola:
И Путинов начин вођења државе на западу проглашавају тоталитаризмом, али он не хаје за то. А Русија заводи СУШТИНСКИ РЕД И ТУ НЕМА РАЗЛИКЕ ИЗМЕЂУ МАЛИХ И ВЕЛИКИХ, ОСИМ АКО НИСИ НЕЧИЈИ ДУЖНИК ПА НЕМАШ САМОСТАЛНОСТИ У КРЕИРАЊУ НАЦИОНАЛНЕ ПОЛИТИКЕ. Радикали нису ничији дужници И ТО НАРОД ЗНА И ЗАТО РЕЈТИНГ СРС РАСТЕ!

rejting SRSa je, cenim, dostigao vrhunac...ne verujem da ce biti daljeg rasta...
mmmda...SRS nije niciji duznik...u Nedodjiji gde se deca gadjaju tramvajima...
to sto je neko daltonista, ne znaci da boje ne postoje...
 
no_problem:
Па добро Ајроне, а да те питам ја нешто заиста. Да ли је фер толерисати овај наслов? Да је неко од нас поставио нешто слично давно би био банован а тема затворена. Дај мало и ти размисли.

Slažem se.
Vredjanje javnih ličnosti nije dozvoljeno pa ova mlba važi podjednako za sve korisnike jer predstavlja kršenje Pravilnika ponašanja.

Dakle, ubuduće se neće tolerisati ovi ispadi.
Tema ne dolikuje i jednom ozbiljnijem forumu a ni rasprava nije urodila plodom tako da "ovo" ide pod ključ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top