СКАНДАЛ: Тадић позвао папу у посјету Србији

Ko je bre u manjini? Mi? Ti si bas nesto skreno s puta cim to kazes...

Ako dodje satanisticki poglavar u Srbiju ima da ga saceka jedna lepa topla dobrodoslica u obliku Obraza, 1389 i ostalih patriotskih organizacija...

A ti dodji dodji da ga pozdravis ako smes...

Naravno, sve ovo sto sam rekao nece se desiti jer satanisticki poglavar nece ni doci u Srbiju...
Samo sam rekao moguci scenario u slucaju da ima mooda da dodje kod nas...

Ako Papa dodje u Srbiju cuvat ce ga srpska policija kao zenicu oka svoga hahahaha

TO ti je realnost...
 
To znaci da smo vecina. Matematika ;) SPS nisu patriJote. Ta partija staraca i lopova je usla u koaliciju zbog svog primarnog cilja, a to je lova i moc :D

Celnici SPS-a nisu patriote ali njihovi glasaci jesu. Cinjenica da bez glasova tih glasaca niste mogli da formirate vladu jasno govori da ste u manjini i to je trend koji je konstantan od 2000. do danas. Vi ste proslost a na apartima vas odrzava SPS, medjutim i tome ce doci kraj.
 
Ko je bre u manjini? Mi? Ti si bas nesto skreno s puta cim to kazes...

Ako dodje satanisticki poglavar u Srbiju ima da ga saceka jedna lepa topla dobrodoslica u obliku Obraza, 1389 i ostalih patriotskih organizacija...

A ti dodji dodji da ga pozdravis ako smes...

Naravno, sve ovo sto sam rekao nece se desiti jer satanisticki poglavar nece ni doci u Srbiju...
Samo sam rekao moguci scenario u slucaju da ima mooda da dodje kod nas...

Ja ne bih dosao da pozdravim Papu, zabole me, ali kazem da sme da dodje ako hoce. ja da hocu, ja bih dosao. Da se miseva plasim, nosio bih macku :D mada ja spadam u onu kategoriju ljudi sa mozgom, meni ta sr.anja ne trebaju.

U slucaju dolaska Obraza, 1389, NF-a i ostalih, panduri bi vas, svih 300 komada zabili iza jedne zardinjere i podelili zastavice da masete. Sanjaj decace. Proslo je vreme kad je svaki idiot maloga penisa mogao da leci komplekse kako hoce...
 
E pa onda pravac Vatikan pa pijte kafu kolko ocete :mrgreen:

Satanisticki poglavar ne sme doci u Srbiju

Шеф државе Ватикан има специфичан положај у вези међудржавних посета И НЕ МОЖЕ ДОЋИ У НЕКУ ДРЖАВУ АКО ПРЕТХОДНО НЕ ДОБИЈЕ ПОЗИВ НАЈВЕЋЕ ВЕРСКЕ ЗАЈЕДНИЦЕ У ОВОМ СЛУЧАЈУ СПЦ- таквог позива за сада нема, нити га је било... а о таквој одлуци мора се изјаснити САБОР СПЦ... тако да то планирано "запишавање" територије од сстране хитлерјунговца НИЈЕ У ПЛАНУ У ДОГЛЕДНО ВРЕМЕ.

Чему опште ова бајата тема од пре 2 године ???
 
Celnici SPS-a nisu patriote ali njihovi glasaci jesu. Cinjenica da bez glasova tih glasaca niste mogli da formirate vladu jasno govori da ste u manjini i to je trend koji je konstantan od 2000. do danas. Vi ste proslost a na apartima vas odrzava SPS, medjutim i tome ce doci kraj.

Ok kako kazes. Ali je DS umeo da odigra sa SPS-om, da ih podmiti, dogovori - bilo sta. To znaci da su sposobni u politici.

Za razliku od njih, SRS je izdao svoje birace, zato sto i kad je dobio max. broj glasova, tek onda se videlo da sa skoro vecinom nije uspeo da uradi nista. Nisu spremni za dogovor, da rade, za organizaciju i ostalo. Isto to znaci i da kad bi uzeli vlast, ne bi nista mogli da urade zbog svoje osionosti, alavosti, zatucanosti i evidentne zaostalosti. nedostatak pragmaticnosti je i doveo do toga da u toj stranci ostanu samo neobrazovani jadnici. Je6es coveka koji se nikad ne nasmeje. Sve sto je SRS imao valjano je otislo u DSS, napunili dzepove i paljba iz politike. Ostade samo sljam nesposobni. Tako da mozete i da imate i vecinu, ali kao sto vidis - ostalo nemate, a to je bitnije od samih glasaca. :whistling:
 
Шеф државе Ватикан има специфичан положај у вези међудржавних посета И НЕ МОЖЕ ДОЋИ У НЕКУ ДРЖАВУ АКО ПРЕТХОДНО НЕ ДОБИЈЕ ПОЗИВ НАЈВЕЋЕ ВЕРСКЕ ЗАЈЕДНИЦЕ У ОВОМ СЛУЧАЈУ СПЦ- таквог позива за сада нема, нити га је било... а о таквој одлуци мора се изјаснити САБОР СПЦ... тако да то планирано "запишавање" територије од сстране хитлерјунговца НИЈЕ У ПЛАНУ У ДОГЛЕДНО ВРЕМЕ.

Чему опште ова бајата тема од пре 2 године ???

Ej seronja, i Biblija je stara 2008 godina pa se ne žališ...
A i bolje da si kukao Svetom Sinodu što vladika prodaje imovinu nego upravi Krste
što ti neko ofarbao sličicu u par duginih boja.

Ne boj se neće papa da kupi ništa ovde.

"sličica, moja sličica, pomozite mi velikomučeniku, ja sam dugo ovde"

Sačuvaj i sakloni - konj od 30 i kusur godina nema pametnija posla u životu...
 
Poslednja izmena:
Ej seronja, i Biblija je stara 2008 godina pa se ne žališ...
A i bolje da si kukao Svetom Sinodu što vladika prodaje imovinu nego upravi Krste
što ti neko ofarbao sličicu u par duginih boja.

Ne boj se neće papa da kupi ništa ovde.

"sličica, moja sličica, pomozite mi velikomučeniku, ja sam dugo ovde"

Sačuvaj i sakloni - konj od 30 i kusur godina nema pametnija posla u životu...

ma kakvih 30 godina pa provalili smo ga pre neku sedmicu....da ima dvadeset i kusur...a ja bio godinama uveren da ima minimum 4 banke...i onda kad sam ga priupitao (kada se sam o8rukao) rekao mi nešto u stilu..ha ha eto niste sve kao morali znati odmah...tako nešto...:dash::dash::dash:
umesto da 9onja devojke po Vračarau on qitom ovde po tastaturi valja...1adnik da nemere veći:hahaha:
 
(СРНА-Ројтерс) - Предсједник Србије Борис Тадић позвао је данас папу Бенедикта Шеснаестог да посјети Србију.

У саопштењу Ватикана наводи се да је папа Бенедикт рекао у разговору са Тадићем да се нада да ће бити у могућности да дође у Србију.

Папи је потребна и сагласност Српске православне цркве (СПЦ), да би могао да прихвати позив.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
И дос ће једне ноћи
у четничке руке доћи


Koji je tvoj problIJem?:dash:
Koliko vidim, ti sa Srbijom bash i nemash neke veze, shto po naglasku, shto po mentalitetu. U Srbiju_Beograd, je svako dobro doshao, pa i poglavar jedne velike hrishcanske crkve.
A tJebi ako to smIJeta, zali se centralnoj otadzbinskoj upravi (za vodovod i kanalizaciju)
 
Papa je poglavar satanisticke sekte i neka dodje pa ce videti koliko je dobrodosao. U stvari bas se nadam tome, lepa prilika da nas jos vise "udaljimo od Evrope".


Papa mozr da dodje samo pod uslovom da njemu poziv upute nas Patrijarh a ne BoTa i koliko znam nikakav poziv nije upucen+sa pozivom mora da se slozi i Aleksej(za ovo drugo nisam bas siguran)
 
Ахам...
You-Are-Masturbating-Pope-1.jpg
Mitke...Bolje što kaže kyo da jurcaš cice neg ovde da masturbiraš po onima sa kojima blage veze nemaš...Leto je,opuštencija;)
 
[/B]
Koji je tvoj problIJem?:dash:
Koliko vidim, ti sa Srbijom bash i nemash neke veze, shto po naglasku, shto po mentalitetu. U Srbiju_Beograd, je svako dobro doshao, pa i poglavar jedne velike hrishcanske crkve.
A tJebi ako to smIJeta, zali se centralnoj otadzbinskoj upravi (za vodovod i kanalizaciju)

citiras post star 3 i po godine :rtfm:
 
Ja ne bih dosao da pozdravim Papu, zabole me, ali kazem da sme da dodje ako hoce. ja da hocu, ja bih dosao. Da se miseva plasim, nosio bih macku :D mada ja spadam u onu kategoriju ljudi sa mozgom, meni ta sr.anja ne trebaju.

U slucaju dolaska Obraza, 1389, NF-a i ostalih, panduri bi vas, svih 300 komada zabili iza jedne zardinjere i podelili zastavice da masete. Sanjaj decace. Proslo je vreme kad je svaki idiot maloga penisa mogao da leci komplekse kako hoce...

Ti spadas u kategoriju ljudi sa mozgom?????
Au covece pa sta ces ti medju demokratama????
A mozda bi ipak da budes ko oni pa pokusavas da se otarasis zdravog razuma i primas srdacno propagandu Solaninih slugu u liku Tadica i kompanije????

A ovo za Obraz i ostale patriotske organizacije da ce nas kerovi tako lako sabiti u cosak, ja ne bi bio siguran u to...

Sve u svemu ti nastavi da budes pametan na ovom forumu i da iza kompjutera budes neko veliko moodo :mrgreen:
 

Back
Top