ŠIPTARSKI PIROMANI u prolećnoj akciji

Zlodela ste vi pocinili, zato su vam svi "politicari" u Hag. Decko, tebi treba jedna duga psihijatrijska terapija.

и зато вам сви сведоци испадну као највећи менталци...
еј какво је време то било кад седнеш да гледаш милошевића како се једва брани од истине да је у косметском селу од пет иљаде становника побио десет иљада (ово је рекао сведок лично):rotf:
:eek: а деда што је проповедао како га је бог оживео да би могао да сведочи о масовном убиству нашта му се и судија смејао:eek:
 
Poslednja izmena:
Dajte ljudi link za ovu vest da se ne raspravljamo vishe......... Mada sam vec 100% siguran da je istina. Sta je stoci jos ostalo da radi? Ovo je sistematsko etnicko ciscenje. Ja se divim ovim ljudima sto su ostali. Covece kolika mooda imaju! Sami protiv svih i dalje svoji na svome posle svega sta im rade za razliku o Shiptarskih misheva koje smo najurili govnjivom motkom. Ne znam sta sad da radimo.... Sta radi Tadic? Jel bar kuka ili se vishe ni ne obazire?
 
Dajte ljudi link za ovu vest da se ne raspravljamo vishe......... Mada sam vec 100% siguran da je istina. Sta je stoci jos ostalo da radi? Ovo je sistematsko etnicko ciscenje. Ja se divim ovim ljudima sto su ostali. Covece kolika mooda imaju! Sami protiv svih i dalje svoji na svome posle svega sta im rade za razliku o Shiptarskih misheva koje smo najurili govnjivom motkom. Ne znam sta sad da radimo.... Sta radi Tadic? Jel bar kuka ili se vishe ni ne obazire?

Dule,
imas sve na temi koju sam ja juce otvorila
http://forum.krstarica.com/threads/271349
 
Данашњи национализам није онај прави. Ја људе ценим по делима, а не по националности, за мене не постоји колективна кривица целог народа, већ појединаца, мањег, или већег дела.
Ja tebe pitam jesi li ti nacionalista ili nisi? Nemoj tu da mi vrdaš i pričaš ovo lažno ovo pravo.:evil:
 
Ne branim ga bre choveche nego ne znam koga biste vi voleli ovakvi kakvi ste.Za mene su svi isti i sve smatram komsijama iz susedne drzave.[/QUOTE]

evo da je jednom potpuno u pravu, podsvest ipak radi, znaju i sami da su na tudjem.ali

kad se siptarski teroristi i exxtremisti, kriminalci i ubice, vrate u susednu drzavu albaniju, sve ce da se smiri. bezbednost i demokratija ce da se uspostavi, al bez vojnika amera i nemaca.
 

Back
Top