simpatija

nemam simpatiju.
imam svog dragog i to mi je dosta.
evo pesma koja opisuje moja osecanja


Mnoge momke videla sam
u snu i na javi
ali samo, samo jedan
medju njima pravi

Sta je jablan medju boricima
to je moj decko medju mladicima :heart:
 
nemam simpatiju.
imam svog dragog i to mi je dosta.
evo pesma koja opisuje moja osecanja


Mnoge momke videla sam
u snu i na javi
ali samo, samo jedan
medju njima pravi

Sta je jablan medju boricima
to je moj decko medju mladicima :heart:

Joooj, dje me nadje :zaljubljena:
Ili ona..isto vrlo poucna
Visok momak pa tanak, izgubio opanak :zper:
izgubice kucu i imanje, kad oseti moje milovanjeeee!
 
Moja prva simpatija u vrtiću je bio Boba.
Uvek smo stajali zajedno u redu kad idemo negde i držali se za ruke.
Kreveti su nam bili spojeni.
Bio je beskrajno zabavan.
I pokazivao mi je pišu :rumenko:


Iako mi tad nije bilo najjasnije šta mi to pokaziva :lol:
 
A..ja sam se osmelila i evo prilazem slike svojih simpatija..imam dve :rumenko:, nadam se da nece biti problema..ako se prepoznaju..pa izvol'te
 

Prilozi

  • kkk 004.jpg
    kkk 004.jpg
    45,5 KB · Pregleda: 3
  • kkk 006.jpg
    kkk 006.jpg
    59,4 KB · Pregleda: 2
Naravno, nekretnine nisu problem..:manikir:..Majke ti, nemoj samo da bude ona plasticna gajbica za voce i povrce :confused:

kvalitetna gradnja, 120 kvm, srednje visoki plafon, u blizni skola, posta, banka, pekara dva komada, maxi, ce, parking, dve terase sa pogledom na kalemegdan, dvoriste nagradjeno kao najlepse na starom gradu, enterijer kombinacija bauhaus moderne i antike, 7000 knjga i 12000 muzickih diskova.... italijanska keramika, dzakuzi, auto nemam jer imam taksi stanicu na 20 metara :)

i glavno, frizider pun ko oko.. al' ima jedan malecki problem.. tu sam u kompletu i ja :mrgreen:
 
kvalitetna gradnja, 120 kvm, srednje visoki plafon, u blizni skola, posta, banak, pekara dva komada, maxi, ce, parking, dve terase sa pogledom na kalemegdan, enterijer kombinacija bauhaus moderne i antike, 7000 knjga i 12000 muzickih diskova.... italijanska keramika dzakuzi, auto nemam jer ima taksi stanicu na 20 metara :)

i glavno, frizider pun ko oko.. al' ima jedan malecki problem.. tu sam u kompletu i ja :mrgreen:

Forum je cudo :zper:..Nemam primedbi, bas si domacin co'ek..vidi se ;). Gde si ti, u frizideru :confused:? E, to nece da valja, al' dobro..izvadicu te ja par sati pre upotrebe :lol::lol:
 

Slične teme


Back
Top