Simpatija

svorkapa

Početnik
Poruka
19
Da li da joj priznam da mi se sviđa odnosno da sam zaljubljen u nju ?
Nisam siguran da i ona isto oseća jer uvek ima osmeh na licu kada me ugleda i pokušava da mi privuče pažnju na sebe dok odjednom ne želi da budemo više prijatelji..
 
Da li da joj priznam da mi se sviđa odnosno da sam zaljubljen u nju ?
Nisam siguran da i ona isto oseća jer uvek ima osmeh na licu kada me ugleda i pokušava da mi privuče pažnju na sebe dok odjednom ne želi da budemo više prijatelji..
Ja sam pre mislio da je loše ako provaljuje da si zaljubljen, al šta te briga, tvoj super filing, možeš i nju i bilo koju, samo vozaj. ;)
 
Da li da joj priznam da mi se sviđa odnosno da sam zaljubljen u nju ?
Nikako!!! Ni slučajno,.. a ako baš moraš da olakšaš dušu, uradi to tako da ti ona (i niko) ne poveruje,.. ono kao - " To tebi puno znači, a mene ništa ne košta" :cool:, ali to mogu samo dobri glumci,.. a ti si verovatno mlad za to..
Ona treba da sumnja i da ti se sviđa i da ne,.. E onda razmišlja o tome sve više,.. i onda pada u mrežu,.. Ovako, kad bi joj priznao, samo bi joj napuhao ego a ti izgubio samopouzdanje,.. NIKAKOOO!!!
Nisam siguran da i ona isto oseća jer uvek ima osmeh na licu kada me ugleda i pokušava da mi privuče pažnju na sebe dok odjednom ne želi da budemo više prijatelji..
Pa OK,.. i ti više ne želiš da budete prijatelji . zar ne.. To je još bolje,... Ona trza,.. kao riba na udici - zeza te... Kaži da si to i ti hteo da joj predložiš - too, da više ne budete prijatelji ;)
 
Nikako!!! Ni slučajno,.. a ako baš moraš da olakšaš dušu, uradi to tako da ti ona (i niko) ne poveruje,.. ono kao - " To tebi puno znači, a mene ništa ne košta" :cool:, ali to mogu samo dobri glumci,.. a ti si verovatno mlad za to..
Ona treba da sumnja i da ti se sviđa i da ne,.. E onda razmišlja o tome sve više,.. i onda pada u mrežu,.. Ovako, kad bi joj priznao, samo bi joj napuhao ego a ti izgubio samopouzdanje,.. NIKAKOOO!!!

Pa OK,.. i ti više ne želiš da budete prijatelji . zar ne.. To je još bolje,... Ona trza,.. kao riba na udici - zeza te... Kaži da si to i ti hteo da joj predložiš - too, da više ne budete prijatelji ;)
Ово је савет тинејџера тинејџеру. Зашто јој не би рекао да му се допада и шта жели?
Одбиће га? Па ок, онда ће знати на чему је и отићи даље. Уз то, тако се учи о везама, гради самопоуздање.
 
Ово је савет тинејџера тинејџеру. Зашто јој не би рекао да му се допада и шта жели?
Одбиће га? Па ок, онда ће знати на чему је и отићи даље. Уз то, тако се учи о везама, гради самопоуздање.
Ja skapirah da se Plant zeza, daleko mi je on od tinejdžera 😂
 
Ово је савет тинејџера тинејџеру. Зашто јој не би рекао да му се допада и шта жели?
Одбиће га? Па ок, онда ће знати на чему је и отићи даље. Уз то, тако се учи о везама, гради самопоуздање.
Zaboravljate da ja radim sa tinejdžerima :) ... Reči su samo igra,... ljubav se rađa, živi i umire u očima :) .
 
Ja skapirah da se Plant zeza, daleko mi je on od tinejdžera 😂
Јасно, само млади често буквално схватају.
Zaboravljate da ja radim sa tinejdžerima :) ... Reči su samo igra,... ljubav se rađa, živi i umire u očima :) .
Речи ах речи...😁

Осетљив је то период, није лако њима.
 
Da li da joj priznam da mi se sviđa odnosno da sam zaljubljen u nju ?
Nisam siguran da i ona isto oseća jer uvek ima osmeh na licu kada me ugleda i pokušava da mi privuče pažnju na sebe dok odjednom ne želi da budemo više prijatelji..
Samo je pitas: "Jel se ja tebi svidjam ili imas facijalni grc". Ako te ne otera u tri ***** onda joj se stvarno svidjas.
 
Da li da joj priznam da mi se sviđa odnosno da sam zaljubljen u nju ?
Nisam siguran da i ona isto oseća jer uvek ima osmeh na licu kada me ugleda i pokušava da mi privuče pažnju na sebe dok odjednom ne želi da budemo više prijatelji..
ne cekaj.
Po stoti put ponovicu jednu tuznu ljubavnu pricu.
Starac, 80 i nesto , na samrtnickoj postelji, zadnja zelja mu je da mu dovedu imenovanu zensku osobu ...........kada se oronula stara dama pojavila pred stracem , on joj je rekao da ju je oduvek voleo, ali da nije nikada smogao snage da joj to i kaze............na sta je ona odgovorila , "i ja sam tebe volela ceo svoj zivot i cekala te"....................
jedan je zivot i vrlo je kratak............nema se vreme za "Game over".
 
Treba da daš dp znanja da si zainteresovan kao muškarac, ali nikako da joj kažeš niti da ti se sviđa niti da si zaljubljen, još gore. Nego se smeškaš i gledaš je sa nekom željom, ali bez tih reči.

Znači, da sumnja, ovo što Plant reče, koliko ti je bitna i da misli o tome.
 
Da li da joj priznam da mi se sviđa odnosno da sam zaljubljen u nju ?
Nisam siguran da i ona isto oseća jer uvek ima osmeh na licu kada me ugleda i pokušava da mi privuče pažnju na sebe dok odjednom ne želi da budemo više prijatelji..

Pametno, daj moć nekome drugom u ruke, šta je ikad loše izašlo iz toga :D
 

Back
Top