Silovanje u Crnoj reci?!

pa ne lupaj ti i nemoj da branis zivotinje koje siluju..
cim branis znaci ti podrzavas pedersku i pedoflisku Srbiju...

Da li možemo da vidimo neki link, od integriteta, gde se vidi da su ovi ljudi osuđeni?
Ako su osuđeni, i to na ovako male kazne, to jeste skandal (kao onaj general u penziji koji je ubio dete i dobio kaznu ispod minimalno propisane). Ako nisu osuđeni, već se samo vodi postupak, onda su oni koji to potenciraju i nazivaju ih krivcima, nasilnici i huškači. Takvo ponašanje je za svaku osudu, jer niko nije kriv dok se drugačije ne dokaže.
Ljudi, osvestite se i odmaknite od vaših političkih idola, ko god da su.
Ako se neko smatra nacionalistom i moralistom, neka optuži svako nasilje, pa i ovo, ako ga je bilo. Ako je neko okrenut ka EU i želi demokratiju, neka ne bude selektivan i optužuje ljude koji nisu optuženi. Neka sačeka kraj suđenja i onda kaže šta ima.
 
Slučaj Crna reka: Osuđeni saradnici centra
Utorak, 13. oktobar 2009. 20:45


Saradnici Duhovno rehabilitacionog centra u Crnoj Reci, kod Tutina, Nemanja Radosavljević iz Lazarevca i Marijan Pavićević iz Beograda osuđeni su danas zbog silovanja štićenika i nasilničkog ponašanja, saopštio je Okružni sud u Novom Pazaru.

Radosavljević je za krivična dela silovanja i nasilničkog ponašanja osuđen na jedinstvenu zakonsku kaznu od dve godine i pet meseci, a Pavićević je za silovanje osuđen na godinu dana zatvora.

Radosavljevića i Pavićevića je za silovanje i zlostavljanje policiji, u maju ove godine, prijavio bivši štićenik iz Lazarevca, ali tek pošto je otvorena afera Duhovno-rehabilitacionog centra u Crnoj Reci. Slučaj Crna Reka nastala je objavljivanjem u javnosti viodezapisa na kojima se vidi batinjanje štićenika centra.

Bivši rukovodilac Duhovno-rehabilitacionog centra Branislav Peranović će, zbog sumnje da se nasilnički ponasao, odgovarati pred Opštinskim sudom u Tutinu. On je posle izbijanja afere Crna Reka smenjen sa te funkcije.

(Tanjug)

Ja sam zgrozen da se na mestu koje se zove Duhovno rehabilitacioni centar desavaju takve strahote, da se ljudi prebijaju ili siluju, to je uzasno, i to nema veze ni sa duhovnoscu, ni sa rehabilitacijom.

Ti sticenici (mada se postavlja pitanje da li su i koliko su tamo zasticeni) su bolesni ljudi, i njima treba pomoc, i ona treba da se odvija uz stalni nadzor strucnih lica- lekara, psihijatara, psihologa...

Strasno je to sto se desilo, i nadam se da ce se preispitati odgovornost i svih nadredjenih, i da ce svi kriminalci biti kaznjeni u skladu sa zakonom.
 
Poslednja izmena:
@Reefer

nemam ja politicke idole, svi su idioti,
imam prava da iznesem svoje normalno misljenje o zivotinjama koje se izivljavaju batinjaju i siluju..
radi se o ljudskoj reakciji koja nema veze sa politikom...
vasa misljenja su obojena idolopoklonstvom cim ovakve stvari pokusavate direktno ili indirektno da predstavite kao netacnim jer su se desavale pod palicom nekog svestenog lica...
 
Ovu vest jeste Tanjug objavio. Ne bih da žurimo, dok ne dobijemo nešto više informacija. Meni je čudno da neko za silovanje dobije samo godinu dana kazne, kao i da neko ćuti o silovanju, dok ne krene javna hajka (bila ona potrebna ili ne).
Ako jesu to uradili i postoje dokazi, onda ih treba najrigoroznije kazniti, a ne dati im godinu dana zatvora.

takve kazne za silovanje su same po sebi krivično delo, dakle protiv sudija treba podneti krivične prijave zbog neukosti na poslu i šarlatanstvo
 
Poslednja izmena:
Da li je ovaj sa slike i silovatelj i iscelitelj pokazace vreme?! :think:



0402_ocp_w380_h300.jpg

Znači ovo je bila predigra... Nešto kao lagani peting i zagrevanje...

Posle sledi trpanje u bulju...

Takozvano isterivanje đavola...
 
Slučaj Crna reka: Osuđeni saradnici centra
Utorak, 13. oktobar 2009. 20:45


Saradnici Duhovno rehabilitacionog centra u Crnoj Reci, kod Tutina, Nemanja Radosavljević iz Lazarevca i Marijan Pavićević iz Beograda osuđeni su danas zbog silovanja štićenika i nasilničkog ponašanja, saopštio je Okružni sud u Novom Pazaru.

Radosavljević je za krivična dela silovanja i nasilničkog ponašanja osuđen na jedinstvenu zakonsku kaznu od dve godine i pet meseci, a Pavićević je za silovanje osuđen na godinu dana zatvora.

Radosavljevića i Pavićevića je za silovanje i zlostavljanje policiji, u maju ove godine, prijavio bivši štićenik iz Lazarevca, ali tek pošto je otvorena afera Duhovno-rehabilitacionog centra u Crnoj Reci. Slučaj Crna Reka nastala je objavljivanjem u javnosti viodezapisa na kojima se vidi batinjanje štićenika centra.

Bivši rukovodilac Duhovno-rehabilitacionog centra Branislav Peranović će, zbog sumnje da se nasilnički ponasao, odgovarati pred Opštinskim sudom u Tutinu. On je posle izbijanja afere Crna Reka smenjen sa te funkcije.

(Tanjug)

Koji si ti baksuz. Nikad da uvatiš red?
 
Da li možemo da vidimo neki link, od integriteta, gde se vidi da su ovi ljudi osuđeni?
Ako su osuđeni, i to na ovako male kazne, to jeste skandal (kao onaj general u penziji koji je ubio dete i dobio kaznu ispod minimalno propisane). Ako nisu osuđeni, već se samo vodi postupak, onda su oni koji to potenciraju i nazivaju ih krivcima, nasilnici i huškači. Takvo ponašanje je za svaku osudu, jer niko nije kriv dok se drugačije ne dokaže.
Ljudi, osvestite se i odmaknite od vaših političkih idola, ko god da su.
Ako se neko smatra nacionalistom i moralistom, neka optuži svako nasilje, pa i ovo, ako ga je bilo. Ako je neko okrenut ka EU i želi demokratiju, neka ne bude selektivan i optužuje ljude koji nisu optuženi. Neka sačeka kraj suđenja i onda kaže šta ima.

Zasto pominjanje politickih opcija, i ta podela na "moraliste i nacionaliste, i na EU i demokrate" na ovoj temi?
Mislim da se ne mogu svi ljudi svrstati u tu podelu, da li je "moralista" obavezno nasuprot demokrate, itd. (i o kom moralu se govori)

Vest

"Crna reka: Osuđeni Radosavljević i Pavićević
09:41 NOVI PAZAR, 13. oktobra (Tanjug) - Saradnici Duhovno-rehabilitacionog centra u Crnoj Reci, kod Tutina, Nemanja Radosavljević iz Lazarevca i Marijan Pavićević iz Beograda osuđeni su danas zbog silovanja štićenika i nasilničkog ponašanja, saopštio je Okružni sud u Novom Pazaru. "

je saopstio Tanjug:

http://www.tanjug.rs/#

Idi na Srbija>Vesti iz zemlje.
 
@Reefer

nemam ja politicke idole, svi su idioti,
imam prava da iznesem svoje normalno misljenje o zivotinjama koje se izivljavaju batinjaju i siluju..
radi se o ljudskoj reakciji koja nema veze sa politikom...
vasa misljenja su obojena idolopoklonstvom cim ovakve stvari pokusavate direktno ili indirektno da predstavite kao netacnim jer su se desavale pod palicom nekog svestenog lica...

Naravno da imaš pravo da izneseš svoje mišljenje. To niko ne spori. Ja sam pitao gde se jasno vidi da su ti ljudi osuđeni za silovanje. Imamo dva linka, gde stoji suprotno.
Ja prvi osuđujem silovanje, ako ga je bilo. Pogledaj teme u kojima sam učestvovao i videćeš da sam svaki put osudio nasilje, sa bilo čije stran da je došlo.
Da li se u daljem tekstu obraćaš meni, kad pišeš "vaša mišljena..." Bar pretpostavljam da to piše, jer je malo nepismeno napisano. Ja ni jednom nisam rekao da su ovi ljudi nedužni, već da nisu krivi dok se suprotno ne dokaže.
 
Zasto pominjanje politickih opcija, i ta podela na "moraliste i nacionaliste, i na EU i demokrate" na ovoj temi?
Mislim da se ne mogu svi ljudi svrstati u tu podelu, da li je "moralista" obavezno nasuprot demokrate, itd. (i o kom moralu se govori)

Vest

"Crna reka: Osuđeni Radosavljević i Pavićević
09:41 NOVI PAZAR, 13. oktobra (Tanjug) - Saradnici Duhovno-rehabilitacionog centra u Crnoj Reci, kod Tutina, Nemanja Radosavljević iz Lazarevca i Marijan Pavićević iz Beograda osuđeni su danas zbog silovanja štićenika i nasilničkog ponašanja, saopštio je Okružni sud u Novom Pazaru. "

je saopstio Tanjug:

http://www.tanjug.rs/#

Idi na Srbija>Vesti iz zemlje.

Iz prostog razloga što se na forumu vide dve jasno podeljene opcije. I ljudi, pripadnici jedne ili druge opcije pišu u temi isključivo braneći neka svoja politička ubuđenja. Ja ne pripadam ni jednoj od tih političkih opcija.
Što se tiče sledećeg pitanja mislim da su pripadnici tih opcija strašno rigidni i ne žele da prihvate drugačije mišljenje, ni kad je podržano jakim argumentima. A koliko sam mogao da primetim na forumu, kao i u realnom životu, pripadnici opcije EU su prilično radikalniji u svojim stavovima. Ovo je moje mišljenje, kao nekoga ko je sa strane i nikome ga ne namećem.
Ta vest je početna vest. Za njom sledi druga, da je postupak pokrenut, a ne da su osuđeni. Kome verovati? A oba linka je dao postavljač teme. Da li ti se čini da je to malo konfuzno?
 
eh... redovno citam naslov kao "silovanje u crnoj gori" :neutral:

ne vidim zasto se nesto u stilu nasilja/silovanja ne bi moglo desiti i u reci, niti jedna grupa ljudi nije postedjena uvrnutih primjeraka
a koliko je sto tacno, pokazace vrijeme i nema poente o tome raspravljati,
mediji su posebna prica kome god se priklanjali dodaju svoje zacine
 
Iz prostog razloga što se na forumu vide dve jasno podeljene opcije. I ljudi, pripadnici jedne ili druge opcije pišu u temi isključivo braneći neka svoja politička ubuđenja. Ja ne pripadam ni jednoj od tih političkih opcija.
Što se tiče sledećeg pitanja mislim da su pripadnici tih opcija strašno rigidni i ne žele da prihvate drugačije mišljenje, ni kad je podržano jakim argumentima. A koliko sam mogao da primetim na forumu, kao i u realnom životu, pripadnici opcije EU su prilično radikalniji u svojim stavovima. Ovo je moje mišljenje, kao nekoga ko je sa strane i nikome ga ne namećem.
Ta vest je početna vest. Za njom sledi druga, da je postupak pokrenut, a ne da su osuđeni. Kome verovati? A oba linka je dao postavljač teme. Da li ti se čini da je to malo konfuzno?


Nije mi konfuzno ako je u vestima najpre objavljeno da je pokrenut krivicni postupak, a potom da su osudjeni ljudi optuzeni za silovanje sticenika.

6.10. je bila vest u medijima da je pokrenut postupak protiv optuzenih:


Autor: Tanjug | 06.10.2009. - 19:55
U Okružnom sudu u Novom Pazaru u toku je postupak protiv Marjana Pavićevića i Nemanje Radosavljevića, koje optužnica tereti za silovanje jednog štićenika duhovno-rehabilitacionog centra Crna Reka, izjavio je predsednik Okružnog suda u Novom Pazaru Ćamil Hubić
http://www.blic.rs/hronika.php?id=114185


13.10 je bila vest da su osudjeni.


Autor: Tanjug | 13.10.2009. - 20:38
Saradnici Duhovno rehabilitacionog centra u Crnoj Reci, kod Tutina, Nemanja Radosavljević iz Lazarevca i Marijan Pavićević iz Beograda osuđeni su danas zbog silovanja štićenika i nasilničkog ponašanja, saopštio je Okružni sud u Novom Pazaru.
http://www.blic.rs/hronika.php?id=115468

Mozda je samo obrnutim redosledom te vesti naveo.

Moje misljenje o raznim politickim opcijama, i da li su radikalniji ili ne pripadnici jednih u odnosu na druge, ne bih, jer mislim da to nije tema.
 
Poslednja izmena:
Godinu dana kazne za silovanje mladica koji je tu dosao po pomoc,
je stvarno skandalozna presuda?!

Bez pet-set godina za pocinioce i dve za Peranovica ovo ne sme da prodje?!

Nas zakon je preblag, mislim da je maksimalna kazna za silovanje svega 10 godina, ali gotovo niko ne dobije toliko. Navijam da se i kod nas uvede kastracija silovatelja i pedofila, kako svetovnih tako i crkvenih.:evil:

Ovi seksualni sadisti koji prebijaju (a veriovatno i siluju) pred ikonama ne smeju da se izvuku ovako jeftino. To je uvreda morala i zdravog razuma.:besna:
 
pa za tebe je sigurno droga bolja od bilo cega na svetu jer si vise puta ovde javno priznao da pusis marihuanu, mada mislim da to nije jedini opijat koji su dosad koristio

Marihuana ne spada u opijate. Kultivisi se malo, umesto sto 24/7 opsesivno razmisljas i pises o Tadicu.:zcepanje:

Mozda bi se malo iskulirao kad bi i ti srolao jedan. A mozda bi upao u jos gori bedak :zper:
 

Back
Top