Silovanje u Crnoj reci?!

pa i pravopis, sem ako ne misliš da je dovoljno savladati gradivo iz Bukvara

Ja kažem hvala onome ko me nauči nešto novo. Ali primećujem da je poslednjih godina, kod nas to reč koja se teško izgovara, ili piše u ovom slučaju.
Iskreno, mislim da bi onaj ko počinje svaku rečenicu malim slovom, trebao da prelista bukvar. Tamo su nacrtana i mala i velika slova, uz objašnjenje.
Ali odvukošte me od teme. Izvinjavam se svima na OT.
Suština ove rasprave ne bi trebala da bude ko je uradio nasilništvo (mada jeste jačina slučaja veća zbog aktera) već da li je bilo tog nasilja i ako je bilo, ko je krivac.Ne smemo nikoga da optužimo ako mu nije dokazana krivica.
 
@Reefer

ajde bre zaobidji moje postove vise, idi drzi negde predavanja, ne smaraj...
ciji je klon ovaj dosadnjaković? :dontunderstand: :mrgreen:

Izvini, ali video sam i onu rečenicu koju si obrisala, onu što počinje sa: "istra je to..." :mrgreen:
Nemoj ovo suviše lično da prihvataš. Kao što vidiš, oboje smo za to da se krivci kazne, što rigoroznije. Ja samo neću unapred da bilo koga optužim.
 
Ovi narkomanski dusebriznici su toliko licimerni da mi se pegla. Procitao sam svaki post na ovoj temi i skoro u svakom preovladava ZELJA DA SU STICENICI SILOVANI. Cak i kad nisu sigurni da je optuznica istinita kazu ma sigurno su bili silovani ili ne sumnjam da ih tamo sve *ebu u dupe i slicno. Ako ste toliko zabrinuti za prava narkomana ne morate da budete toliko zlonamerni prema njima. Vi u stvari zelite da se te stvari dogadjaju jer onda na miru mozete da napadate sve sa kojima se ideoloski ne slazete.
Svima koji ne odobravaju politiku Crne reke iz sveg srca zelim da ostanu u mehuru neznanja i da nikada ne dodju u situaciju da im neko iz blize sredine ima problema sa narkomanijom.
 

Back
Top