Silikoni ili prirodne obline?

Mnoge žene koje su ugradile silikone, kažu da ih to čini srećnom a i poželjnijom, i to je sasvim ok ako je to željela, i ako je u granicama normale.
Medjutim, ako ih ugradjuje zbog muškarca kome je bitnija veličina grudi, nego ona kao ličnost onda je bolje da traži drugog.
Medjutim, pitanje je šta je bolje, silikoni ili prirodne obline? Nekako je to danas postalo normalno da sve više mladih djevojaka i žena ugradjuju filere u usne, silikone u grudi a u zadnje vrijeme i u stražnjice. Vještačke grudi su najtraženija operacija ovog tipa. Žene obično ovo rade kako bi povećale veličnu svojih grudi, ali i kako bi promjenile njihov oblik, čvrstoću i držanje.
Zbog koga se žene uljepšavaju? Prvenstveno zbog sebe što je i normalno.. e sad, zbog čega i koga žene povećavaju grudi, pune usne, stražnjice..? :D Čini mi se da se mi tu pitamo.. ipak. Žene tvrde da su na ovaj način privlačnije muškarcima i da mnogo bolje prolaze kod muških partnera, daklene (ne)dvosmisleno to je zbog nas.,. mi smo izgleda jedini krivci što žene povećavaju grudi, usne.. :lol: dobro, nije sve baš ni do nas.
Jer, da li se mi slažemo sa tim da su nam žene privlačnije sa silikonskim grudima, usnama.. od onih prirodnih?
Mislimo da smo osvojili pravu bombu, dok ne opipamo, tj dok ne vidimo.. :mrgreen: Usne se odmah baš i primjete ali grudi često baš i ne ako nisu pretjerano uvećane.
Naravno, sve je stvar ličnog ukusa, tako da mnogi muškarci rado plate ugradnju silikona.. lično, više volim da žena ima dobro doope, dok sise mogu da "prodju", ali silikoni u stražnjici, to baš i ne :dash:
Dakle..m? Kako i inače danas osvojiti nekog muškarca.. mslm treba ga s,nečim dodoatno i primamiti.. ako ima potrebe, naravno.
gadim se svega silkonskog na zeni a posebno kad vidim one grozne razvracene debele usne.
Pitam se dali takve zene imaju ogledalo u kuci.
Ako razmisljamo u tom pravcu, jednostavnije je za nas muskarce da kupimo one japanske silikonske real-lutke (koje izgledaju daleko realnije nego ove unakazene zive zene).........zenski karakter, licnost, .........ionako ne igraju nikakvu ulogu kod nekih muskaraca.
 
Skroz su mi ok i silikoni, ali i prirodno.

Prosto normalno je da neko popravi nešto što mu se ne sviđa... Malo mi je licemerno to da se operacija klempavih ušiju gleda kao nešto ok, da se fiksna proteza gleda kao nešto ok, ali zato ako se pukne u usnu onda nije ok... Naravno, sve što je sa merom, ostalo su poremećaji ličnosti.

Jedino što mi je bilo bezveze je to kad sam imao devojku sa silikonima u ustima i grudima bilo je to što moraš uvek da paziš, ne možeš da je gricneš za usnu, što se svakome nekad desi, pride ne može da spava na stomaku, ne oseća bradavice uopšte, jedna erogena zona manje... Nekako je više bolno bilo nego korisno.
 

Back
Top