Shvatio sam

Moskivch :wink:
Ruska pamet iz lepih vremena komunizma. Koja btw. ne moze nikako u isti kosh sa Ficom ili Peglom, jer je to bila u odnosu na njih limuzinchina. Isto vazi i za kvalitet, tako da bi to normalno bio najbolji izbor.
Samo sto ovi automobili postoje josh samo u teoriji i kupuju se za 300 evra. Znachi dno dna. Nema smisila voziti ih ni u kom slucaju.
 
winnetou:
*november rain*:
m dajte...ko to pricha protvi juge? :pPpp
najjachi auto ever :p
ne, stvarno, moj djed vozi jugu, i ja obozhavam da se vozam u njemu.. :P

volim i ja jugo :D

zasto vise ne pises kosim slovima??
jaoj, neki dan je moja seka uzela od djeda auto, i nas dvije se malo vozale...
posljedica:mislim da cje djed morat' da odvuche auto u neki servis :pPpp

ne znam...skroz sam zaboravila na to.. (:
 
*november rain*:
winnetou:
*november rain*:
m dajte...ko to pricha protvi juge? :pPpp
najjachi auto ever :p
ne, stvarno, moj djed vozi jugu, i ja obozhavam da se vozam u njemu.. :P

volim i ja jugo :D

zasto vise ne pises kosim slovima??
jaoj, neki dan je moja seka uzela od djeda auto, i nas dvije se malo vozale...
posljedica:mislim da cje djed morat' da odvuche auto u neki servis :pPpp

ne znam...skroz sam zaboravila na to.. (:
"Dobar" ti vozac sestra... :lol:
 
Ja se generalno plašim i mislim da nikad neću sesti za volan nekog automobila, bio to fića, moskvić ili peglica. Ali u principu obožavam da se vozim u automobilu, tako da bih mogla da uživam i u matoroj, drndavoj ladi... :wink:
 
*Lenja_Pita*:
Ja se generalno plašim i mislim da nikad neću sesti za volan nekog automobila, bio to fića, moskvić ili peglica. Ali u principu obožavam da se vozim u automobilu, tako da bih mogla da uživam i u matoroj, drndavoj ladi... :wink:

Ima i za to lek. Prvo sednes za volan negde na livadi postavis stubice pa ceo dan oko stubica. Pa onda predjes u neka naselja gde uopste nema saobracaja i tako postepeno... poceces da vozis reli...
E sad naravno ako si to utuvila sebi u glavu "ne smem, ne smem" onda nikada neces ni sesti za volan.
 
Master_Chief:
*november rain*:
winnetou:
*november rain*:
m dajte...ko to pricha protvi juge? :pPpp
najjachi auto ever :p
ne, stvarno, moj djed vozi jugu, i ja obozhavam da se vozam u njemu.. :P

volim i ja jugo :D

zasto vise ne pises kosim slovima??
jaoj, neki dan je moja seka uzela od djeda auto, i nas dvije se malo vozale...
posljedica:mislim da cje djed morat' da odvuche auto u neki servis :pPpp

ne znam...skroz sam zaboravila na to.. (:
"Dobar" ti vozac sestra... :lol:
ma.. "najbolji" uf, kako samo naglo kochi...
:SmajliKojemSeDizheKosaNaGlavi: :lol: :lol:
 
Dovla:
*Lenja_Pita*:
Ja se generalno plašim i mislim da nikad neću sesti za volan nekog automobila, bio to fića, moskvić ili peglica. Ali u principu obožavam da se vozim u automobilu, tako da bih mogla da uživam i u matoroj, drndavoj ladi... :wink:

Ima i za to lek. Prvo sednes za volan negde na livadi postavis stubice pa ceo dan oko stubica. Pa onda predjes u neka naselja gde uopste nema saobracaja i tako postepeno... poceces da vozis reli...
E sad naravno ako si to utuvila sebi u glavu "ne smem, ne smem" onda nikada neces ni sesti za volan.

Ma nisam utuvila u glavu, jednostavno se bojim da ću tresnuti u nekog pešaka i da ću završiti u ćorki ili se skucati sa neke litice u more. :shock:
 
*Lenja_Pita*:
Dovla:
*Lenja_Pita*:
Ja se generalno plašim i mislim da nikad neću sesti za volan nekog automobila, bio to fića, moskvić ili peglica. Ali u principu obožavam da se vozim u automobilu, tako da bih mogla da uživam i u matoroj, drndavoj ladi... :wink:

Ima i za to lek. Prvo sednes za volan negde na livadi postavis stubice pa ceo dan oko stubica. Pa onda predjes u neka naselja gde uopste nema saobracaja i tako postepeno... poceces da vozis reli...
E sad naravno ako si to utuvila sebi u glavu "ne smem, ne smem" onda nikada neces ni sesti za volan.


Ma nisam utuvila u glavu, jednostavno se bojim da ću tresnuti u nekog pešaka i da ću završiti u ćorki ili se skucati sa neke litice u more. :shock:

Pa neces ti poceti da vozis odmah na najprometnijoj ulici koja postoji,prvo pocnes kao sto sam ja na jednom velikom parkingu oko 12 u noc,onda ti kad si spremna kazes da zelis da izadjes sa tog parkinga i uputis se ka ulicama...vazno je samo ko je onaj ko sedi pored tebe... :wink: srecom moj otac je profesionalni vozac tako da je njegova zasluga da nisam auto nigde ogrebo niti sam ikoga udario,takodje nisam nikad proleteo kroz crveno svetlo...
 
Dovla:
Ratka_:
koji biste auto izabrali da vozite da nemate izbora, moskvic, peglicu ili ficu ?

Moskvic u svakom slucaju zato sto je pet puta veci od ova dva zajedno. Ne volim mala auta ni da ih vozim ni da se vozim u njima.
Delimo isto misljenje,mada kod mene je razlog i to da sam ja visok 2m tako da to ne bi lepo izgledalo da ja vozim ficu ili ne daj Boze peglicu...
 
Ja nisam preterano visok (180cm) ali jednostavno patim od malog prostora u kolima. Vise volim da vozim vece automobile zbog komfornosti. Kad ulazim u nekog juga obavezno mu glavom overim stok.
 
Kad_LupimLupim:
Moskivch :wink:
Ruska pamet iz lepih vremena komunizma. Koja btw. ne moze nikako u isti kosh sa Ficom ili Peglom, jer je to bila u odnosu na njih limuzinchina. Isto vazi i za kvalitet, tako da bi to normalno bio najbolji izbor.
Samo sto ovi automobili postoje josh samo u teoriji i kupuju se za 300 evra. Znachi dno dna. Nema smisila voziti ih ni u kom slucaju.

cale mi qpio pre godinu dana moskvicha. mnogo troshi, ali mnogo! 15 litara na 100km.....ali dobro, tezak 1.5 tone.nisam ga vozio jedno 6-7 meseci i pre jedno mesec dana sednem, obrnem koji krug po kraju i pukne mi homo-kinetishki zgllob...koji koshta 40 evra shto se naaravno ne isplati da se da za taj auto...tako da ide u staro gvoizje....2 dinara kilo...1.5 tone...uuu3000dinara :P taman da se odigra jedan dobar singl u kladionicu :P
 

Back
Top