Shvatio sam

I ja sam vozila kevina kola (sa njom, naravno :lol: ) po zvezdari i do banovog brda, u 4 ujutru, i zaustavila nas policija. :lol: Keva je odglumila infarkt i rekla kako je vodim kuci da uzme lekove. I oni su nas pustili uz upozorenje... :lol: I onda sam nas vozila do kuce... 8) Vozila sam na poligonu sto puta i samo chekam da mi cale dodje i da vozimo po Bg-u nocu... He, he... :twisted:
 
Nefela:
Jooooj, ja sam LUDA ZA MOTORIMA.....Prolece/leto ja ne silazim sa svog skuterceta 8) 8) 8) Obozavam brzinu!! :P A i kola sam vozila, tata me ucio, ali samo po auto-putu! :( :lol: Anyway, JEDVA CEKAM DA NAPUNIM 18.! :wink:


ma kakvi motori.ja sam pao pri brzini od 40km/h i polomio se ko picchhhkaa i nije mi bilo dosta nego odma posle mesec dana sednem sa drugom...i padnemo pri brzini od oko 130km/h i prodjem sa manjim ogrebotinama....i od tad nisam seo na motor.zbog prvog pada i dan danas imam problema sa kolenom.....da vas ne smaram vishe...manite se motora. :wink:
 
Dovla:
Nefela:
Jooooj, ja sam LUDA ZA MOTORIMA.....Prolece/leto ja ne silazim sa svog skuterceta 8) 8) 8) Obozavam brzinu!! :P A i kola sam vozila, tata me ucio, ali SAMO po auto-putu! :( :lol: Anyway, JEDVA CEKAM DA NAPUNIM 18.! :wink:

:shock: :shock: :shock:

No comment!!!

:shock: :shock: :shock:

Bez komentara!!!

:shock: :shock: :shock:

Mislim STA RECI!!!???

:shock: :shock: :shock:


:lol:

Treba je samo pitati: A koji si deo Srbije?

I u sirokom luku.ili zutom trakom po auto putu
 
*Lenja_Pita*:
Master_Chief:
*Lenja_Pita*:
Ja se bojim automobila :lol: :? :shock:
Ne boj se,promenices misljenje vrlo brzo...

Kamo sreće...volim ja da se vozim automobilom, ali se bojim da ja sednem tamo.

ja bih skroz mogla da vozim kola, cak sam jednom (jednom zato sto kad mi je tata rekao da pritisnem gas, ja ga onako, bas pritisla - bila sam mala, pa nisam znala :oops: ) vozila kola..
nego kad vidim na ulici auto, ja se jako bojim da me ne zgazi i tako.. to je zato sto nas je jednom jurio neki jugo, pa posledice su ostale..
 
winnetou:
*Lenja_Pita*:
Master_Chief:
*Lenja_Pita*:
Ja se bojim automobila :lol: :? :shock:
Ne boj se,promenices misljenje vrlo brzo...

Kamo sreće...volim ja da se vozim automobilom, ali se bojim da ja sednem tamo.

ja bih skroz mogla da vozim kola, cak sam jednom (jednom zato sto kad mi je tata rekao da pritisnem gas, ja ga onako, bas pritisla - bila sam mala, pa nisam znala :oops: ) vozila kola..
nego kad vidim na ulici auto, ja se jako bojim da me ne zgazi i tako.. to je zato sto nas je jednom jurio neki jugo, pa posledice su ostale..

au, a sto?
tesko da bi mpgao da vas stigne ako potrcis :D
 
Kad_LupimLupim:
Volecete ga kad bude na vama da ga odrzavate i servisirate.

nemoj da mi rusis iluzije :x :x .
jedva cekam da sednem za kola.
mada osecam da cu da pokosim prvog pesaka na ulici.

p.s. zar ti, kao punoletan, ne bi trebao da nam pakostis pominjanjem dobrih strana? :shock:
ipak, lepo od tebe
. . .
 
kalliope:
Kad_LupimLupim:
Volecete ga kad bude na vama da ga odrzavate i servisirate.

nemoj da mi rusis iluzije :x :x .
jedva cekam da sednem za kola.
mada osecam da cu da pokosim prvog pesaka na ulici.

p.s. zar ti, kao punoletan, ne bi trebao da nam pakostis pominjanjem dobrih strana? :shock:
ipak, lepo od tebe
. . .

Cekaj da vam napakosti ovim losim stvarima pa ce onda preci na dobre. :wink:
 

Back
Top