Shta vam je drazhe, Srbija ili Amerika?

Koga vishe volite?

  • Drazha mi je Amerika.

  • Drazha mi je Srbija.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ovu temu otvaram prvenstveno za zhute i crveno-crne(LDP). Na ovom forumu vidim da ima onih koji bi rodjenu majku prodali za 100 $.

Nije glupo pitanje ako se jave ovi na koje ciljas. Oni garant sednu pa dobro razmisle na ovo pitanje. Ja zalutala slucajno, cisto me isprovocirao kontrast. A ko kaze da su u Rusiji jadni gladni, a u Americi siti pa mahniti, taj nije bio u Americi. Mahniti jesu, ali siti ... nisam bas sigurna.
 
Nije glupo pitanje ako se jave ovi na koje ciljas. Oni garant sednu pa dobro razmisle na ovo pitanje. Ja zalutala slucajno, cisto me isprovocirao kontrast. A ko kaze da su u Rusiji jadni gladni, a u Americi siti pa mahniti, taj nije bio u Americi. Mahniti jesu, ali siti ... nisam bas sigurna.

Pitanje je glupo, a ti na koje cilja tesko da postoje,nego se tema otvara tako da se unapred insinuira da je ldp-ovcima draza Amerika,ako sve unapred zna sto onda pita.
 
Cini mi se da ti vise volis americka g.... uz koka kolu i sl.

Navrati bolje do očnog da ti proveri vid čim ti se pričinjavaju takve stvari :mrgreen: Najviše od svega volim domaću kuhinju i dobar đus, bez dodatka bilo čijih izmeta i slično. A ako slobodnjak voli time da se zanima kao i njemu slićne patriJote (poput tebe), ko sam ja da vam zabranim da bilo čija ***** gurate u sopstvena usta. :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Pitanje je glupo, a ti na koje cilja tesko da postoje,nego se tema otvara tako da se unapred insinuira da je ldp-ovcima draza Amerika,ako sve unapred zna sto onda pita.

Nisi bas u pravu, svaki LDP-ovac koji drzi do LDPizma, smatra sebe srpskim patriotom, ali onim razumnim patriotom tipa "daj sta traze, al ne trazi puno", a ne onim nerazumnim "patrijotom" sto voli srpsko nasledje i bori se za isto ili bar vapi za njim. Tako da ce se "dobar LDPovac" dobro zamisliti sta da odgovori.
 
Navrati bolje do očnog da ti proveri vid čim ti se pričinjavaju takve stvari :mrgreen: Najviše od svega volim domaću kuhinju i dobar đus, bez dodatka bilo čijih izmeta i slično. A ako slobodnjak voli time da se zanima kao i njemu slićne patriJote (poput tebe), ko sam ja da vam zabranim da bilo čija ***** gurate u sopstvena usta. :hahaha:

Nemoj mene mesati u jedenje kojecega samo zato sto sam ti se obratila. Budi TOLERANTAN prema tudjem stavu pa makar se on razlikovao od tvog ili ga cak i vredjao. Pa zar nisi to naucio od svojih zapadnih ucitelja? Moras ponovo na kurs TOLERANCIJE.:rtfm:
 
Da budem tolerantan u stilu pravoslavlja "ko tebe kamenom ti njega hlebom" ili u stilu patriJotizma "ko tebe kamenom ti njega ciglom" ? :mrgreen:

Ne znam ja koju ces od tih silnih tolerancija koje si naucio primenjivati. Znam da ti treba kurs iz semantike. Ovo prvo se tumaci kao ljubav (procitaj Bibliju) prema neprijatelju i postoji od davnina, a ovo drugo kao agresivnost (procitaj bilo koju opstu psihologiju na tu temu) i postoji od malopre kada si skovao izjavu.
 
Lično smatram da je kojim slučajem SFRJ bila u Varšavskom paktu i da je bila pod ruskom čizmom, da danas ne bismo imali likove koji drkaju na Putina, stavljajući njegovu sliku na avatar.
Amerika je bila dobra dok je pumpala pare u staru Jugu i kada su drugovi živeli gospodski.
Medjutim, nesposobnost srpske diplomatije tokom 90-ih dovela je do toga da od najjače svetske sile dobijemo neprijatelja, dok su naši neprijatelji uspešno lobirali i dobili sve što su hteli od svog kompanjona.
Zajebavali smo Šipce da idu u rat švercujući oružje magarcima preko Šar planine, al ne lezi vraže - unajmiše oni najveću svetsku vojsku da ona obavi prljav posao mesto njih. To se drugari zove diplomatija, lobiranje, sloga - a Srbi ko Srbi ostaše prevaslani.
 

Back
Top