Da li Srbija okupirana ili jedina slobodna?

Da li je Srbija:

  • Okupirana

    glasova: 16 61,5%
  • Jedina slobodna

    glasova: 1 3,8%
  • Ni jedno ni drugo

    glasova: 9 34,6%

  • Ukupno glasova
    26
Svaka zemlja dje postoje izbori i slobodno trziste je po definiciji slobodna. Sve ostalo su subjektivna zamlacivanja
A-ha! Izbori, fama.
Lično nisam izašla na glasanje. Nisam bila motivisana da glasam za bilo koga, ni za AV, ni za nekog ko bi ga eventualno po mom izboru smenio. Razmišljala sam da glasam po sugestiji dr Miroljuba Petrovića, ali ni to mi nije odgovaralo.
Dobar je, faca je, pojavno izuzetno pozitivan, ozbiljan igrač,
kad se pojavi na skupovima tamo-on reklamira Srbiju. Mi smo visoki, lepuškasti, vredni, agilni, predusretljivi, vedri i nasmejani, slušamo pažljivo i govorimo biranim rečima. Za mene na ovim izborima nije bilo nikoga za koga bih glasala, ali predsedniku opet svaka čast.
Ni za njega nisam izašla da glasam-svega 100m od mesta gde živim.
Evo, i otac mi se slaže i podilazi: "Upravu si bila, ipak!".
Da li mi to kaže za ljubav, ili misli-pojma nemam. Ja se politički ne angažujem, ali imam pravo da gradim neki svoj stav.
 
Od '90-ih smo bili stalno necija gubernija.I dan dans radimo sta nam ameri i EU poruce.
Минимум од деведесетих. Били смо ми под шапом Енглеске и Француске између два рата. И под шапом АУ и Немачке од тајне конвенције Краља Милана из 1888. Пре тога под турском окупацијом. Једини период СРПСКЕ СЛОБОДЕ је било 9 година под Карађорђем.
 
Минимум од деведесетих. Били смо ми под шапом Енглеске и Француске између два рата. И под шапом АУ и Немачке од тајне конвенције Краља Милана из 1888. Пре тога под турском окупацијом. Једини период СРПСКЕ СЛОБОДЕ је било 9 година под Карађорђем.
Jeste tako,ali je se uvk pokusavalo,osloboditi tih velikih,a sada ih prizivamo da nam kazu,kako i sta da radimo.
 
Минимум од деведесетих. Били смо ми под шапом Енглеске и Француске између два рата. И под шапом АУ и Немачке од тајне конвенције Краља Милана из 1888. Пре тога под турском окупацијом. Једини период СРПСКЕ СЛОБОДЕ је било 9 година под Карађорђем.
Ako tako gledas najvise slobode smo imali od 1830-1888 dok smo izbacivali turke
Tih 9 god prvog srpskog ustanka smo ipak bili proruski okrenuti
 
Nema zavera ni interesa , svet cine slobodne, postene i dobre osobe iskrenih namera.

Jel ovo kraj ili pocetak bajke?

Ljudi se vode sopstvenim interesima i egzistencijom - tako i politicari tako i ljudi koji ih glasaju.

Madjarska ima interes da bude u EU/Nato ali ima i interes da bude teska i da ucjenjuje ostale clanice. Madjarska radi kako im interesi nalazu
 

Back
Top