Shta sam trebao da uradim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gala02:
@peachwise, smesta je zeni! retko se nalazi takva na kojoj mozes da izvodis takve radnje
I obavezno joj kupi pavlovićevu mas'...
15.jpg

provalite bajin osmeh na desnoj kutijici... :D
Tj. levoj...
 
peachwise:
ma problem je zato sto se ja smejem dok povracam kad iznenada vidim shuljeve,
jer ako si nekad videla shuljeve iz te perspektive onda ti je
jasno kako to izgleda,
za one koji nisu videli IZLEDA K'O SMEDJI SMAJLI
Pa sad, s obzirom da sam zdravstveni radnik, videla sam hemoroide kod pacijenata! :lol: :lol:
Ali ne bitno...
Navici ces se na hemoroide!
 
Gala02:
Pa sad, s obzirom da sam zdravstveni radnik, videla sam hemoroide kod pacijenata! :lol: :lol:
Ali ne bitno...
Navici ces se na hemoroide!
Kad postaneš zdravstveni radnik, ili...? Njen lični doktor...
Ne treba se navikavati na hemoroide, to treba lečiti, gorepredložežna mas'
leči sve od glavobolje do hemoroida, a ima i opšte lekovito dejstvo na sinuse... :?
... :?
Idem da spavam. :?
 
peachwise:
otkacila me devojka koju sam hteo da zenim, a evo i razloga:
imali smo analni sex ( tj ja sam probao da ga stavim u dvojku), ali mi je ona rekla
da ima shuljeve i ja sam povratio njoj po ledjima i tu je bio kraj, i sad ne znam sta
sam trbao da uradim?
bezi dalje od nje.mozda je genetska karakteristika,pa da vam i deca imaju suljevi.pa da te sutradan pljuje i kune "sto me napravi suljevitog".oceoubistvo je oprostiva stvar-valja se osvetiti onom koji nas je osudio da dodjemo na ovaj svet...bre :D
 
peachwise:
otkacila me devojka koju sam hteo da zenim, a evo i razloga:
imali smo analni sex ( tj ja sam probao da ga stavim u dvojku), ali mi je ona rekla
da ima shuljeve i ja sam povratio njoj po ledjima i tu je bio kraj, i sad ne znam sta
sam trbao da uradim?
:lol: :lol:

E, to se zove problem... :-D

Pa, trebao si da joj kazes da ti mama uzasno kuva... to bi je obradovalo :lol:

Znaci, nece imati neku zescu konkurenciju u braku... inace, moja svekrva je profesionalna kuvarica, pa ti vidi kako je bilo gossci... hehehhe :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top