Sex se sprema ..

Primjetila sam da vecina muških nešto ne primjete vešić.. ono .. cepaju ga , a ona se jadna iskeširala .. hahaahahah

bingo
pa ako se pali na tebe nije mu ni potreban taj toliko specijalni ves...a kamo li redovno
ja bih se zabrinula da mu svaki put treba tip top da sam da bi mu se digo na mene...:pop:

nema nista lepse nego kad te savata dok si u kucnoj garderobi i peres sudove...e to se ceni...a ono lickanje, pa svako moze se dotera tip top i da se nekome digne...al cik nek te nabode dok trljas plocice :zper:
 
draga, ako će da me zagleda gde mi je šav od čarape, je l' su mi cipele crne ili braon, je l' imam minđuše, zaebi radnju.... ako će da padne neki spešl sex, onda daj da i ne stignem da trepnem :rumenka:

E ma nisam mislila na to , nego nešto tipa.. parfemcin na tu puslnu tocku , kupanje u kadi , piling da se koža sjaji .. i tako to .
al opasnica si .. haha


Sto ce mi to stara?

Nek se izvija bez :per:

Kontas?:rumenko:

E ma dobro, sve 5 . Vi muški ste vizualci pa ono rekoh .. : ŠTO AKO ..
Inace ima nekih što vole sex u rublju , nako polunatrgano na njoj.. il pomjeri gacice i tako to ..
 
bingo
pa ako se pali na tebe nije mu ni potreban taj toliko specijalni ves...a kamo li redovno
ja bih se zabrinula da mu svaki put treba tip top da sam da bi mu se digo na mene...:pop:

nema nista lepse nego kad te savata dok si u kucnoj garderobi i peres sudove...e to se ceni...a ono lickanje, pa svako moze se dotera tip top i da se nekome digne...al cik nek te nabode dok trljas plocice :zper:

što jes' ..jes' :mrgreen:
 
E ma nisam mislila na to , nego nešto tipa.. parfemcin na tu puslnu tocku , kupanje u kadi , piling da se koža sjaji .. i tako to .
al opasnica si .. haha


E ma dobro, sve 5 . Vi muški ste vizualci pa ono rekoh .. : ŠTO AKO ..
Inace ima nekih što vole sex u rublju , nako polunatrgano na njoj.. il pomjeri gacice i tako to ..

ma potpuno je svejedno kakav je sex, bitno je patka staviti u plicak ili ti " svagdje mu je bolje nego u gacama":lol:
 
E ma nisam mislila na to , nego nešto tipa.. parfemcin na tu puslnu tocku , kupanje u kadi , piling da se koža sjaji .. i tako to .
al opasnica si .. haha




E ma dobro, sve 5 . Vi muški ste vizualci pa ono rekoh .. : ŠTO AKO ..
Inace ima nekih što vole sex u rublju , nako polunatrgano na njoj.. il pomjeri gacice i tako to ..

Ja volem sex, i volem da gledam zensko telo,a ti sto vole da gledaju gace imaju neki problem :hahaha:
 
Ja volim kosu namirisat ..:rumenko:
To je potez :super:, najviše volim kad se igram sa njenom namirisanom kosom, i onda taj miris pređe na mene. Žao mi kasnije ići na tuširanje. :rumenko:
Taman koliko treba :zper:

:zag:

Uvek sam se divio ženama oko kojih se širio trag parfema, moja komšinica prođe stazom ispred ulaza, a parfem joj se oseti na terasi na trećem spratu... :D
 

Back
Top